ترولی بیمارستانی

در بیمارستان ها و محیط های درمانی آلودگی ها و میکروارگانیسم ها در هوا معلق شده و با سطوح مختلف، وسایل، کف کفش ها و ... ارتباط پیدا می کند. انتقال عمده میکروب ها از این سطوح به کارکنان و بیماران از طریق تماس با دست صورت می گیرد. در کنار شستشوی دست ها، به کارگیری دستورالعمل ها و ضد عفونی نمودن سطوح با استفاده از مواد ویژه و راه کارهای به خصوص از اصلی ترین روش های کنترل آلودگی ها در مراکز بهداشتی درمانی می باشد. امروزه پیشرفت های زیادی در زمینه ارتقای سطح بهداشت و نظافت بیمارستان ها صورت گرفته است اما پایبندی به آیین نامه ها و رعایت کلیه اصول بهداشتی خود یک امر ضروری خواهد بود. مواد شوینده و ضد عفونی کننده نقش مؤثری در کنترل بهداشت و تمیزی محیط های درمانی دارند، از طرف دیگر بهره مندی از ابزارهای مناسب و کارآمد، نیروهای انسانی را در دست یابی سریع تر و آسان تر به سطح مطلوب نظافت یاری می رساند.

نظافت با کیفیت با ترولی

ترولی یک ابزار نظافتی دستی مدرن است که طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی را ارائه می دهد. انواع مختلف ترولی طراحی و تولید گردیده که از سهولت کاربری برخوردار می باشد و کاربران به آسانی قادر به استفاده از این تجهیزات خواهند بود. ترولی ها برای هر نیاز خاص قابل تنظیم بوده و مهم تر از آن یک استاندارد بهداشتی بالا را ضمانت می کند. استفاده از ترولی تنها به بیمارستان ها محدود نمی شود و در دیگر اماکن حساس به آلودگی هم چون مهد کودک ها، سرای سالمندان، درمانگاه ها و ... کاربرد دارد.

ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی به منظور بهبود نظافت و حمل تجهیزات نظافتی در مراکز درمانی طراحی شده است و همه استانداردها و پارامترهای یک ترولی کارآمد را دارد. این ترولی قابلیت بازیافت دارد و از جنس پلاستیک با افزودنی های آنتی باکتریال ساخته شده که سبب کاهش میزان رشد باکتری ها و قارچ ها می گردد. افزودنی ضد باکتری طی فرآیند تولید به ترکیبات آن اضافه می گردد که این مواد به ساختار ترولی نفوذ کرده و رشد و تکثیر میکروارگانیسم ها را محدود می کند که در تمام طول عمر محصول این ویژگی حفظ می شود.

کارایی برجسته ترولی بیمارستانی

بهره مندی از محصولات با کیفیت و ایمنی بالا هم چون ترولی بیمارستانی، تفاوت های زیادی ایجاد می نماید. این رده از ترولی ها راه حلی ایده آل برای گردگیری و نظافت تمام محیط هایی هستند که در آن ها وجود هر گونه تجهیزات مغناطیسی مجاز نمی باشد، مانند آزمایشگاه ها و صنایع تحقیقاتی. ایمنی و بهداشت، قدرت مانور بالا و پیشگیری از حوادث از ویژگی های منحصر به فرد ترولی بیمارستانی است.

چه چیز ترولی را به یک ابزار متمایز تبدیل می کند؟

ترولی بیمارستانی مجهز به چرخ های بدون صدا و درپوش های دارای آرام بند می باشد و بنابراین در هنگام کار با آن هیچ گونه صدای ناهنجار به وجود نخواهد آمد. در بیمارستان ها عدم انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر یک موضوع بسیار مهم و اساسی بوده و هنگام نظافت چنین محیط های بهترین تدابیر اتخاذ گردد. ترولی بیمارستانی به گونه ای طراحی شده است که دو سطل درپوش دار مستقل از یکدیگر دارد که در یکی پدهای تمیز و در دیگری پدهای کثیف مصرف شده قرار می گیرد و به این ترتیب برای نظافت یک بخش جدید پدهای قبلی استفاده نمی شوند و از طرف دیگر بخش های پوشیده سطح بالاتری از بهداشت و ایمنی را ارائه می دهند. علاوه بر این ترولی های طراحی شده جهت کاربرد در محیط های درمانی و آسیب پذیر، مجهز به بخش نگهدارنده کیسه زباله دارای جدا کننده، بخش نگهدارنده دسته تی و قلاب نگهدارنده ابزار نظافت می باشد و به همراه ست تی آنتی باکتریال ارائه می گردد. هم چنین چرخ های ترولی بیمارستانی حرکتی کاملاً نرم و بی صدا دارد که هیچ گونه ردی بر جای نمی گذارد.

گالری تصاویر

ترولی بیمارستانی ترولی بیمارستانی ترولی بیمارستانی

درخواست اطلاعات بیشتر