نظافت سرویس بهداشتی با استفاده از دستگاه اسپری مکش

سرویس های بهداشتی یکی از بخش های بسیار آلوده در مراکز درمانی و بیمارستانی می باشند که علاوه بر آلودگی های متداول به دلیل ارتباط مستقیم با بیماران، آلوده به انواع عوامل بیماری زا می باشند. با توجه به اهمیت نظافت و حفظ بهداشت و سلامت محیط در مراکز درمانی و بیمارستانی،  شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سرویس های بهداشتی امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت با توجه به حجم بالای آلاینده ها و ماهیت آلودگی های موجود در این بخش های بسیار دشوار بوده و عملا قادر به ارائه نظافتی موثر و با کیفیت نمی باشد. با توجه به نقش مهم نظافت در حفظ سلامت افراد، بیماران و مراجعه کنند گان به این مراکز، استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های تخصصی و صنعتی گام موثری در ارتقا کیفیت سلامت و بهداشت این محیط ها بوده و با حذف با موثر آلاینده ها سلامت محیط را تضمین می نماید. یکی از دستگاه های مکانیزه و کاربردی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی طراحی و تولید شده است، دستگاه اسپری مکش پر فشار می باشد.


مشخصات دستگاه اسپری مکش پر فشار

اسپری مکش پر فشار دستگاهی کاربردی برای شستشو و حذف موثر آلاینده ها از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد. این دستگاه به منظور افزایش توان نظافتی مجهز به سیستم پاشش آب با فشار 30 بار بوده و از این رو بدون نیاز به اعمال نیروی فیزیکی از سوی کاربر به راحتی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و از محیط حذف می نماید. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. علاوه بر این، دستگاه اسپری مکش پر فشار به منظور جمع آوری مایعات سطحی آلوده ناشی از شستشو مجهز به سیستم مکش است. تجهیز این دستگاه به انواع نازل های شستشو، امکان دسترسی و شستشوی بخش های دور از دسترس را به راحتی برای کاربر مهیا نموده است.
ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اسپری مکش پر فشار

دستگاه اسپری مکش پر فشار دستگاهی تخصصی برای شستشو و نظافت می باشد. استفاده از پاشش پر فشار آب در این دستگاه امکان شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. با توجه به اینکه حجم عظیمی از آلاینده ها در داخل منافذ و شیار های دیوار پوش ها و کفپوش ها انباشت شده و با گذشت زمان سفت و سخت می شوند شستشو و نظافت آنها با استفاده از شیوه های سنتی بسیار وقت گیر و طاقت فرسا می باشد. دستگاه اسپری مکش پر فشار به منظور شستشو و نظافت سریع و با کیفیت، مجهز به انواع نازل ها با سری برس می باشد. الیاف برس ها با نفوذ به داخل شیار ها و خلل و فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های تثبیت شده را بیرون کشیده و نظافت می نماید.مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش در شستشو و نظافت

از جمله مزایای کاربردی دستگاه اسپری مکش می توان به امکان ارائه نظافتی با کیفیت و موثر در کوتاه ترین زمان ممکن اشاره نمود. یکی از عوامل محدود کننده در نظافت سرویس های بهداشتی تردد افراد می باشد . مسلما استفاده از سامانه های مکانیزه زمان لازم برای محدودیت در تردد افراد را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. علاوه بر این سیستم مکش تعبیه شده در دستگاه اسپری مکش پر فشار با جمع آوری کامل مایعات از روی سطوح کف نه تنها زمان لازم برای خشک شدن سطوح را کاهش می دهد بلکه احتمال لغزندگی سطوح را نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. 

درخواست اطلاعات بیشتر