اسکرابر چند منظوره بیمارستان

تقریباً هیچ بخشی در بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی وجود ندارد که به بهداشت و نظافت آن توجه و رسیدگی نشود. تمامی نواحی شامل اتاق نگهداری بیماران، اتاق عمل، راهروها، بخش های اداری، آزمایشگاه ها، اتاق های نظافت و ... با شیوه های مناسب و به خصوص نظافت، شستشو و ضد عفونی می گردند. به منظور ضد عفونی نمودن تجهیزات بیمارستانی مواد ویژه به کار می رود و جهت شستشوی روزمره و ضد عفونی شدن سطوح کف نیز دستگاه های اسکرابر بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند. نظافت راه پله ها همواره یکی از چالش هایی است که در ارتباط با نظافت ساختمان های گوناگون وجود دارد زیرا سطح مقطع کم پلکان نظافت و شستشوی آن را با دشواری رو به رو می کند. بیمارستان ها و مراکز پزشکی نیز دارای راه پله های متعددی هستند که رفت و آمدهای پی در پی بر لزوم نظافت و شستشوی آن می افزاید. اکنون باید بدانیم چه شیوه هایی برای نظافت راه پله وجود دارد تا در مدت زمان کوتاه با ایمنی و کیفیت شستشوی این سطوح انجام گیرد.

مشکلات نظافت راه پله

سطوح پلکانی به دلیل داشتن ارتفاع و هم چنین سطح مقطع کم نسبت به سطوح هموار نظافت دشوارتر بوده و لازم است در هنگام تمیز نمودن راه پله ها دقت و توجه بیشتری به کار گرفته شود تا خطر لغزندگی و سقوط به وجود نیاید.

شستشوی پلکان با دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره یکی از نوین ترین تجهیزات مکانیزه نظافتی است که برای شستشوی آسان و باکیفیت سطوح دور از دسترس و یا سطوحی با سطح مقطع پایین، مانند پله، کارایی بسیار زیادی دارند. این دستگاه ها با برخورداری از طراحی خلاقانه، انجام بسیاری از فرآیندهای نظافتی را که در ظاهر سخت و دشوار به نظر می رسند، آسان می سازد. اسکرابر چند منظوره در مراکز بهداشتی و درمانی کاربردهای زیادی را ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به شستشوی راه پله اشاره نمود. سطح مقطع برس دستگاه با سطح مقطع پلکان تناسب داشته و از طرف دیگر این دستگاه دارای دسته تلسکوپی قابل تنظیم می باشد که نظافت راه پله ها را به راحتی امکان پذیر می کند. بنابراین جهت دست یابی به تمیزی و بهداشت هر چه بیشتر در محیط های درمانی بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و کارآمدی هم چون اسکرابر چند منظوره نقش مؤثر و قابل توجهی ایفا می نماید.

راه کارهای بهینه نظافت

در بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و سایر مراکز پزشکی همواره سعی بر این است جهت رسیدن به استانداردهای لازم و سطح بالایی از بهداشت فرآیند نظافت و شستشوی محیط به بهترین شکل انجام گیرد و علاوه بر پاکیزه ساختن انواع سطوح از انتقال آلودگی به دیگر نواحی جلوگیری به عمل آید. به منظور شستشوی سطح زمین در بیمارستان ها و مراکز درمانی دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال مورد استفاده قرار می گیرد که برای شستشوی روزمره سطوح و ضد عفونی شدن آن ها کاربرد دارد. این دستگاه ها در اندازه های کوچک و بزرگی طراحی و تولید شده اند که متناسب با وسعت محیط انتخاب می گردند. در اتاق های بیمارستان زیر تخت ها دور از دسترس قرار دارند و از همین رو به نظافت و تمیزی آن کمتر توجه می شوند؛ در این شرایط راه کارهای بهینه و عملیاتی نظافت بیش از پیش مورد توجه واقع خواهند شد.

نظافت بخش های دور از دسترس بیمارستان با اسکرابر چند منظوره

یکی از کاربردهای خیره کننده دستگاه اسکرابر چند منظوره شستشوی زیر تخت بیمارستان ها می باشد، بخش هایی که عدم توجه به رسیدگی به آن بر انتقال آلودگی دامن می زند. این دستگاه ابزاری سبک با کاربری آسان است و کاربری به آسانی قادر خواهد بود سطوح مورد نظر را تمیز نماید. اسکرابر چند منظوره به همراه برس و پدهای متنوعی ارائه می شود که هر یک برای شستشو، جلادهی و سایش به کار می روند. علاوه بر آن باتری دستگاه از توانایی شارژدهی به میزان 4 ساعت برخوردار بوده و وزن سبک و ساختار ارگونومیک آن مانع از خستگی کاربر می گردد.

گالری تصاویر

اسکرابر چند منظوره بیمارستان اسکرابر چند منظوره بیمارستان اسکرابر چند منظوره بیمارستان

درخواست اطلاعات بیشتر