زمین شوی قنادی ها

قنادی ها از جمله اماکن پر تردد بوده و رابطه تنگاتنگی با سلامت افراد جامع دارد. از این رو اولین و مهمترین نکته در قنادی ها، نظافت محیط و به ویژه سطوح کف می باشد. اگر چه مشتریان به کارگاه های پخت کیک و شیرینی دسترسی نداشته باشند، اما ظاهر و نظافت سالن فروش تاثیر قابل ملاحظه ایی در جذب مشتریان دارد. وجود انواع شیرینی و شکلات های رنگارنگ نمی تواند چهره کثیف و آلوده یک قنادی را پنهان کند، از این رو نظافت این محیط ها تاثیر بسیاری در جلب اعتماد مشتریان داشته و باعث افزایش بهره وری می شود. علاوه بر این، آجیل و خشکبار ظرفیت بالایی برای انواع آلودگی های قارچی داشته و برای نگهداری و تامین سلامت مصرف کنندگان، نیازمند محیطی عاری از هر گونه آلودگی می باشند. متاسفانه استفاده از شیوه های ستی نظافتی نه تنها آلودگی ها را از بین نمی برد، بلکه باعث انتشار بیشتر آنها نیز می گردد، از این رو، استفاده از شیوه های نوین نظافت نظیر استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مانند کفشوی قنادی و شیرینی پزی ها علاوه بر نظافتی موثر و با کیفیت باعث ارتقا و بهبود شرایط بهداشتی محیط می گردد.

اساس عملکرد اسکرابر ها زمین شوی قنادی ها

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با استفاده از برس تعبیه شده در دستگاه و پاشش آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح و گرد و خاک نشت کرده را نظافت کرده و در نهایت آب آلوده به واسطه سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه جمع آوری شده و سطوحی خک و تمیز حاصل می گردد.هم زمانی فرآیند شستشو و خشک کردن در اسکرابر ها یکی از ویژگی های مهم دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد.


انواع اسکرابر صنعتی  از نظر نوع هدایت دستگاه کفشوی شیرینی پزی

دستگاه های کفشوی صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو گروه اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و دستگاه کف شوی را هدایت می نماید، در حالیکه اسکرابر های سرنشین دار مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

- مزایای استفاده از اسکرابر دستی در قنادی

زمین شوی صنعتی قنادیاسکرابر های دستی ابعاد کوچکتر و وزن سبک تری نسبت به نمونه های سرنشین دار یا خودرویی داشته و از این رو قابلیت جا به جایی بیشتر و قدرت مانور بالاتری نسبت به نمونه های سرنشین دار دارند. ابعاد کوچک این اسکرابر ها باعث افزایش کارآیی این دستگاه ها در نظافت اماکن محدود و متراکم شده است. اسکرابر های دستی به واسطه ابعاد کوچکی که دارند به فضای کمی برای نگهداری نیاز داشته و وزن کم دستگاه باعث تسهیل در حمل و نقل و جا به جایی آن گردیده است.
مزایای استفاده از زمین شوی قنادی  به جای شیوه های سنتی نظافت

زمینشوی صنعتی شیرینی پزیدر شیوه های سنتی نظافت که از یک تی و سطل آب برای شستشوی سطوح استفاده می شد، با اولین شستشوی تی کثیف در سطل، آب آن کثیف شده و در ادامه عملیات تی کشی، باعث انتقال آلودگی ها به سایر نقاط می شد، در حالیکه بر خلاف شیوه های سنتی یک کفشوی قنادی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح استفاده می نمایند. به منظور افزایش قدرت نظافتی دستگاه یا ضد عفونی سطح می توان از مواد شوینده در مخزن آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود. دستگاه اسکرابر صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی از حجم آب کمتری در نظافت استفاده نموده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. بر خلاف شیوه های سنتی که میزان نیروی اعمال شده بر تی رابطه مستقیمی با توان و تمایل کاربر برای انجام عملیات نظافت داشت، موتور های قدرتمند بکار رفته در دستگاه کفشوی قنادی همین طور فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه، بدون نیاز به اعمال نیرو از سوی اپراتور،  تمامی آلاینده های چسبیده به سطح را نظافت می نمایند.

گالری تصاویر

دستگاه نظافت صنعتی شرکت ابراهیم،زمین شوی،تمیز شوی شستشوی محیط قنادی،کفشوی مدرن،زمین شوی جدید،اسکرابر دستگاه نظافت صنعتی جدید اسکرابر خارجی کفشودستی زمینشوی برقی زمین شوی اسکرابر دستگاه نظافت صنعتی کف ساب زمینشوی صنعتی اسکرابر کف شوی نظافت قنادی شستشوی کف نانوایی های صنعتی اسکرابر فروشگاه نان کف نظافت صنعتی فروشگاه های فروش نان نان صنعتی کفشوی شستشوی فروشگاه های کوچک و پرتردد نان شیرینی قنادی شستن کف فروشگاه مغازه های شلوغ و پرتردد کفشوی کف زمینشوی قنادی شیرینی پزی قنادی خشکبار اسکرابرصنعتی

گالری ویدئو

نظافت صنعتی سالن قنادی_شستشوی کف قنادی_کف ساب_کفشو شستشوی کارگاه های شیرینی پزی،قنادی،پخت نان صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر