جارو برقی صنعتی انبار

نظافت انبار و محوطه کارخانه ها ، امری کلیدی به شمار می آید ، اما در صنایع غذایی توجه به این موضوع از اهمیت دو چندانی برخوردار است . یکی از اماکن مهم در کارخانه های صنایع غذایی سالن تولید است و بایستی همیشه تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی باشد. برای نظافت این قسمت جهت جمع آوری گرد و غبار موجود در سالن بهترین گزینه ، استفاده از جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی است . برای نظافت انبارها و سالن های خط تولید در کارخانه های صنایع غذایی،  وکیوم های صنعتی توربینی ، بای پس ، هوا کار بهترین انتخاب هستند. شما به آسانی میتوانید گوشه ها و زوایا را با جاروبرقی صنعتی نظافت نمائید . بطور معمول مکنده ها از چهار جزء تشکیل شده اند که نوع و کیفیت آن اجزاء تعیین کننده ارزش و کارایی آنها می باشند .برای موتور ، توان و نوع که می تواند ، بای پس ، توربینی و یا هواکار باشد . برای فیلتر ، ظرفیت بافت ، سطح مقطع ، جنس و شکل ظاهری آن و در نهایت برای بدنه و لوازم جانبی دستگاه ، جنس ، ضخامت ورق فلزی ، طراحی و مقاومت آنها برای کار در شرایط سخت صنعتی تعیین کننده می باشند .جاروبرقی صنعتی 

جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذاییبا توجه به گستردگی تنوع جارو برقی های صنعتی به منظور انتخاب یک مکنده صنعتی مناسب انبار در صنایع غذایی می توان از مدل های مختلفی بهره گرفت. برخی از جاروبرقی ها ساختار، موتور، طراحی ساخت و قدرت مکش دستگاه مکنده می باشد که در مدلهای مختلف متفاوت می باشد امروزه با بهره گیری از تکنولوژی روز ، جاروبرقی ها دارای مزایای منحصر به فرد در کنار سیستم مکش قوی می باشند که می تواند جاروبرقی ها را به یک دستگاه کامل تبدیل می نماید . به طور کلی، از جاروبرقی ها به دلیل تنوع بالای مصرف استفاده های مختلفی می توان کرد بطوری که از جاروبرقی خانگی جهت جاروکشی و زدودن غبار استفاده به عمل می آید و از جاروبرقی نیمه صنعتی جهت نظافت و بهداشت محیط در مراکز اداری و تجاری و از جاروبرقی های صنعتی جهت استفاده های سنگین در صنایع از جمله جمع آوری غبارات سمی و خطرناک ، مواد پودری ، لجن ، روغن ، براده و پلیسه و انتقال مواد در شرایط مختلف استفاده می شود .
لوازم جانبی جاروبرقی صنعتی 

 لوازم جانبی جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی
امروزه طیف گسترده ای از جاروبرقی و مکنده های صنعتی جهت استفاده در صنایع غذایی و رفع نیازهای گروه های مختلف قابل عرضه و ارائه می باشند . اما نکته ی مهم ارائه لوازم جانبی جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی می باشد تا استفاده از دستگاه با بالاترین کارایی صورت پذیرد و طول عمر دستگاه ضمانت گردد. لوازمی نظیر خرطومی ، فیلتر و مخازن دستگاه از جمله این لوازم جانبی می باشند که ممکن است در صورت بروز آسیب و یا فرسوده شدن نیاز به تعویض داشته باشند تا نظافت انبار ها در صنایع غذایی به بهترین شکل صورت پذیرد.

راهنمای خرید جاروبرقی مناسب انبار صنایع غذایی

راهنمای خرید جاروبرقی مناسب انبار صنایع غذایی
در خرید جاروبرقی صنعتی در نظافت انبار ها و محوطه کارخانه های صنایع غذایی ، اول باید محیط بهره برداری از دستگاه را به طور دقیق شناسایی و کارشناسی نمایید. تا بتوانید بیشترین کارایی را از جاروبرقی جهت مکش مواد حاصل کنید. از این رو برای خرید جاروبرقی ضمن توجه به وضعیت ظاهری دستگاه مکنده به نکات دیگری از جمله قدرت مکش ، توان موتور ، وزن و ابعاد دستگاه ، سهولت حمل و نقل ، سیستم تخلیه مخزن باید توجه شود .تنوع بسیار بالای جاروها سبب می شود تا از مکنده صنعتی در محیط های مختلفی استفاده به عمل آید . از جمله جاروبرقی های قابل استفاده در محوطه کارخانه ها و انبار ها در صنایع غذایی ، جاروبرقی نیمه صنعتی و جاروبرقی های صنعتی می باشند که جهت استفاده های خاص نظیر جمع آوری و انتقال مواد ، پاک سازی محیط ار گرد وغبار و جمع آوری زباله های موجود در محیط بکار گرفته می شوند .در برخی از شرایط شاید نیاز باشد که مایعات از سطوح جمع آوری شوند لذا نیازمند دستگاهی خواهید بود تا نیاز شما را برآورده سازد و مدل هایی از جاروبرقی این قابلیت را دارا می باشند .در کنار مزایای فوق کم مصرف بودن دستگاه مکنده بسیار با اهمیت می باشد. لذا با توجه به نکات فوق شما قادر خواهید بود تا در محیطی سالم و پاکیزه را دارا باشید.
تفاوت بین جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی 

تفاوت بین جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی در صایع غذایی
از جمله عمده تربن تفاوت ها بین جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی در برقراری نظافت در محوطه و انبار کارخانه ها در صنایع غذایی  در نوع موتورهای مکنده آن ها می باشد. به طور معمول در جاروهای نیمه صنعتی از موتور های ذغالی و در جاروهای صنعتی از موتور های توربینی استفاده به عمل می آید. با توجه به محدودیت قدرت موتور های مکنده ذغالی ؛ برای افزایش توان جارو ، شاهد افزایش تعداد موتور ها هستیم در حالی که در جاروهای صنعتی ، همواره از یک موتور ولی با پروانه ها و الکتروموتور  قوی تر و همچنین طراحی متفاوت استفاده می شود تا بالاترین بهره وری ممکن را حاصل نماید. در نتیجه متناسب با حجم آلودگی و مدت زمان استفاده از دستگاه می توان درمورد انتخاب جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی تصمیم گیری نمود.

فیلتر جاروبرقی صنعتی

فیلتر جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی
همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم ، فیلتر به عنوان یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین بخش های دستگاه مکنده صنعتی  ، در کارایی هر چه بهتر دستگاه جاروبرقی صنعتی ، نقش مؤثری ایفا می نماید. به طور کلی تنوع در انواع فیلتر ها بالاست لذا دسته بندی های گوناگونی برای فیلتر ها از نظر جنس ، کیفیت ، شکل ظاهری ، ظرافت بافت و ... قابل تصور است. به طور مثال از نظر جنس ، فیلتر های دستگاه مکنده صنعتی می توانند : سلولزی ، پلی استری ، نایلنی و یا فلزی باشند. فیلترهای  پلی استری به علت دوام  و قابل شستشو بودن ، کاربرد بیشتری در جاروهای صنعتی دارا می باشد. همچنین از نظر شکل ظاهری ، فیلتر ها شامل موارد روبه رو  می باشند : فیلتر های پاکتی ،ستاره ای ، کارتریجی و کیسه ای نمونه هایی از فیلتر های به کار رفته در دستگاه های مکنده صنعتی و همین طور جاروبرقی صنعتی انبار صنایع غذایی می باشند.
گالری ویدئو

جاروی هواکار،جارو موتور توربینی،جاروی صنعتی مکنده صنعتی،جمع اوری مایعات و جامدات،جاروی برقی مکنده صنعتی_نظافت صنعتی انبار مواد غذایی_جارو برقی جارو برقی_ مخصوص _صنایع _غذایی_جاروی_محوطه

درخواست اطلاعات بیشتر