کفشور سالن های تولید صنایع غذایی

نظافت صنعتی یکی از برترین روش های نظافت و شستشوی سطوح کف اماکن مختلف می باشد و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی سهولت نظافت را به دنبال خواهد داشت ، کاهش چشم گیر مواد شوینده و آب از مزایای اصلی شستشو ،نظافت پیشرفته و مدرن می باشد صنایع غذایی از جمله صنایعی است که در آن رعایت نظافت و بهداشت جهت تامین استانداردهای صنایع غذایی امری ضروری و با اهمیت میباشد . پیشرفت علم و تکنولوژی موجب پیدایش و ابداع دستگاه های صنعتی با کارایی بالا و کاربری ساده شده است. از جمله این دستگاه های . دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر (زمین شوی) می باشد، که در صنایع غذایی بسیار پرکاربرد هستند . شما میتوانید جهت نظافت سطوح سالن های تولید ، انبارها ، محیط های اداری و ... ، از دستگاه اسکرابر ( کفشو ، زمین شوی) استفاده نمایید ، تا در مدت کوتاهی به سطحی تمیز و براق دست یابید.دستگاه اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی


عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع و مدل کف شوی صنعتی در مجتمع های صنایع غذایی
شستشوی سطوح به کمک دستگاه های نظافتی نظیر کفشوی صنعتی (اسکرابر) ، به عنوان جانشینی مناسب  برای روش های سنتی نظیر شستشو با تی و سطل آب تلقی می شود . از این رو تهیه و بهره برداری از دستگاه های کف شوی صنعتی در شستشوی سطوح می تواند تاثیر غیر قابل انکاری در بازده و راندمان کاری داشته باشد. دستگاه های کفشوی به طور کلی با اعمال آب و مواد شوینده بر سطح و برس زنی ، سبب از بین بردن رسوبات و آلودگی ها از سطح گردیده و آب باقی مانده بر کف مجموعه را توسط تی و سامانه مکش تعبیه شده بر روی دستگاه ، به داخل مخزن ریکاوری منتقل نموده و در آنجا نگهداری می نماید. به طور کلی دستگاه های زمین شوی صنعتی در صنایع غذایی و کارخانه های وابسته ، با تکیه بر عملکرد مطلوب خود محیطی سالم و بهداشتی را در صنایع غذایی و به خصوص سالن های تولید پدید می آوردند.
- منبع تغذیه  دستگاه شستشوی کف


دستگاه اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی
از آنجایی که اسکرابرها اغلب به منظور نظافت سطوح داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، از نیروی الکتریکی جهت تامین انرژی مورد نیاز دستگاه کفشوی استفاده به عمل می آید. اما برخی از مدل ها از کابل برق و برخی  از باتری جهت تامین انرژی به دستگاه استفاده می کنند. دستگاه های زمین شوی کابلی ، با استفاده از کابل برق به صورت مستقیم به منبع انرژی الکتریکی متصل شده و از آنجایی که به منبع اصلی برق متصل می باشند، هیچ گونه محدودیتی در تامین انرژی در طول فرآیند شستشو ندارند. این دستگاه ها به خاطر استفاده از کابل با متراژ مشخص، محدودیت هایی در جابه جایی به نقاط دورتر خواهند داشت. وزن این مدل از اسکرابر ها نسبت به نمونه های باتری دار کمتر بوده و موتور های قوی تری از اسکرابر دستی دارد. در نتیجه کیفیت نظافت با این دستگاه ها از نمونه های باطری دار بالاتر می باشد. اما اسکرابر  باتری دار ، ازانرژی ذخیره شده در باتری برای تامین نیروی مورد نیاز دستگاه اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی استفاده می نماید . وزن این مدل از اسکرابرها به خاطر استفاده از باتری بیشتر از مدل های کابلی بوده اما  محدودیت اسکرابر های کابلی در دسترسی به نقاط مختلف  و نظافت فضا هایی با وسعت و مساحت بالا را ندارند.
- نقش اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی در برقراری سلامت پیوسته محیط منبع تغذیه دستگاه شستشوی کف سالن تولید صنایع غذایی
حجم بالای رفت و آمد افراد در محیط کارخانه و سالن های تولید ، و اهمیت نظافت مستمر و پیوسته ی سالن های تولید در صنایع غذایی ، استفاده و بهره برداری از دستگاه های مکانیزه ی شستشو و نظافت صنعتی، ضمن تامین سطح بالای پاکیزگی، بهداشت محیطی را نیز در سطحی مطلوب به ارمغان می آورند. از دیگر مزایای دستگاه اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی که نقش مستقیمی بر بازده کاری و کاهش دادن هزینه ها در مجتمع های بزرگ صنایع غذایی دارا می باشند. حفظ سلامت کف محیط مورد نظر و جلوگیری از بروز آسیب به پوشش کف سطح از دیگر عللی است که نقش دستگاه زمین شوی صنعتی را در بوجود آوردن محیطی سالم و پاکیزه نمایان می نماید.
عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع و مدل کف شوی صنعتی در مجتمع های صنایع غذایی


نقش اسکرابر سالن تولید صنایع غذایی در برقراری سلامت پیوسته محیطعوامل مختلفی در انتخاب نوع اسکرابر در سالن های تواید کارخانه ها و مجتمع های غذایی موثر می باشد یکی از این عوامل دسترسی به منبع انرژی الکتریکی و یا پریز برق می باشد، در اماکنی که دسترسی به پریز برق با دشواری هایی همرا ه بوده و یا وجود کابل برق مشکل ساز باشد، از اسکرابر باطری دار استفاده می شود. از سوی دیگر وسعت و ابعاد محیط  کارخانه ، و جنس کف پوش ها نیز تاثیر زیادی درانتخاب اسکرابر سالن تولید دارد، استفاده از دستگاه های کفشوی صنعتی بزرگ و سنگین برای نظافت فضاهای متراکم و محدود غیر ممکن بوده و وزن دستگاه اسکرابر  می تواند به برخی از کف پوش های حساس به وزن بالا آسیب وارد می کند از این رو در هنگام تهیه و انتخاب زمین شوی مناسب در نظر گرفت این ویژگی ها می تواند تاثیر بالایی در افزایش بهره وری دستگاه داشته باشد.


گالری تصاویر

قیمت اسکرابر، خرید اسکرابر ، خرید زمین شور صنعتی قیمت دیستگاه کفشوی کفشوی زمینشوی اسکرابر نظافت نظافت صنعتی انبار مواد غذایی نظافت سالن کفشوی نظافت سالن مواد غذایی اسکرابر کفشوی زمینشو فروش زمین شور صنعتی، خرید کفشو، خرید کفشور، اسکراب خرید دستگاه قیمت دستگاه های نظافت صنعتی کفشوی اسکرابر زمین شوی، اسکرابر زمین شور، زمین شور برقی، نظافت انبار مواد غذایی . کفشوی . اسکرابر . زمینشوی زمین شوی برقی، زمین شوی باطری دار، زمینشور باتری د کف شوی، کف ساب، کفشوی، کف شور با راننده، اسکرابر خرید دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه نظافتی کف نظافت سالن شستشوی سالن دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه شستشوی کف انبار کارخانه مواد غذایی نظافت قیمت دستگاه های نظافت صنعتی کفشو زمینشو کف نظافت سالن نظافت انبار نظافت سالن های مواد

گالری ویدئو

نظافت سالن های مواد غذایی با اسکرابر . کفشوی نظافت صنعتی سالن کشتارگاه با اسکرابر . زمینشوی

درخواست اطلاعات بیشتر