شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با واترجت صنعتی

شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با واترجت صنعتی امروزه به امری رایج در صنایع غذایی تبدیل شده است. در کشتارگاه ها حفظ نظافت و شستشوی مکرر محیط و تجهیزات بسیار مهم است. زیرا گوشت یک ماده غذایی است که بسیار سریع فاسد می شود و باید ضایعات آن که بر زمین ریخته شده و یا در تجهیزات مانده سریعا در طی چند ساعت شستشو شود، درغیر این صورت علاوه بر فساد و بوی نامطبوعی که در محیط ایجاد می کند، موجب آلوده شدن تجهیزات، و رشد باکتری ها و میکروب ها می شود که به فساد سریع گوشت کمک خواهد کرد. آلوده بودن محیط برای کارکنان و کارمندان این گونه محیط ها بسیار مضر می باشد و سلامتی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. از طرفی دیگر در صورتی که گوشت در محیط آلوده قرار گیرد، آلودگی ها و میکروب ها را به خود جذب کرده و به طور مستقیم سلامت مصرف کنندگان را در معرض خطر جدی قرار می دهد. بنابراین محیط های کشتارگاه و ابزار و تجهیزات مورد استفاده در این مکان ها باید به طور منظم با دستگاه های مناسب شستشو شود تا هیچ گونه آلودگی در این محیط ها باقی نماند.

چگونگی شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با کارواش صنعتیشستشوی و نظافت کشتارگاه ها با واترجت صنعتی

دستگاه واتر جت صنعتی، دستگاهی است که با توان پاشش آب بصورت پیوسته قابلیت شستشوی سطوح کف، دیوار، سقف و تجهیزات را دارا می باشد. برای نظافت کشتارگاه از انواع واتر جت ها اعم از آب سرد و آب گرم می توان استفاده نمود. کشتارگاه محیطی است که حفظ بهداشت و نظافت آن بسیار مهم و دشوار است. این دستگاه با آب فشار قوی توان نظافت تمامی سطوح کشتارگاه ها را دارد و باعث پیشگیری از انتشار بیماری و باکتری به لاشه ها و محصولات کشتارگاه می شود. بهترین روش برای نظافت کشتارگاه استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی مدرن می باشد.


واترجت صنعتی کشتارگاه صنایع چیست

شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با کارواش صنعتیواتر جت یک دستگاه نظافتی مکانیزه و قدرتمند است که با ایجاد آبی با فشار بالا، قابلیت شستشوی انواع آلودگی های عمیق و جرم و رسوب را از سطح زمین، دیوار و سقف دارد. توان بالای این دستگاه و همچنین کاربری آسان آن باعث شده است استفاده از این دستگاه در محیط های مختلف گسترش یابد. شوینده فشار قوی دارای مدل های مختلفی است و در رده های خانگی، تجاری و صنعتی وجود دارد که متناسب با نوع کار و نوع آلودگی یک مدل از آن ها را باید انتخاب نمود.


- فشار کاری کارواش صنعتی در کشتارگاه صنایع غذایی

شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با واتر جت صنعتی دستگاه های واترجت صنعتی بر اساس فشار کاری به سه گروه تقسیم می شوند. گروه اول دستگاه های نیمه فشار قوی هستند که برای انجام شستشوهای خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و فشار کاری آن ها کمتر از 250 بار است. کارواش خانگی، واترجت صنعتی برای شستشوی پارکینگ، حیاط، نمای ساختمان و ماشین آلات صنعتی در این گروه قرار دارند. گروه دوم دستگاه های فشار قوی هستند که برای انجام نظافت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و فشار کاری آن ها بین 250 تا 1000 بار می باشد. انجام امور سنگین صنعتی مانند سند بلاست با دستگاه های این گروه انجام می شوند و با نام کارواش صنعتی عنوان می شوند. گروه سوم دستگاه های فوق فشار قوی هستند که برای عملیات های سنگین مورد استفاده قرار می گیرند و حداکثر فشار کاری آن ها 3000 بار می باشد. از دستگاه های کارواش فوق فشار قوی در عملیات هایی مانند تخریب بتن، لایه برداری عمیق و غیره استفاده می شود. در یک کشتارگاه صنایع غذایی با توجه به نوع  و میزان آلودگی می توان دستگاه مناسب انتخاب نمود اما از آنجایی که لازم است تا شستشو به طور مستمر صورت پذیرد مدل های خانگی مناسب نخواهند بود.

- منبع تغذیه واترجت صنعتی کشتارگاه ها

شستشوی و نظافت کشتارگاه ها با دستگاه شوینده پرفشاربه منظور کارایی بیشتر دستگاه کارواش صنعتی و فراهم کردن شرایط مناسب در محیط های مختلف، واترجت هایی با موتور محرک مختلف ساخته شده است. به همین دلیل واترجت صنعتی از لحاظ منبع تغذیه به سه گروه الکتریکی، بنزینی یا دیزل تقسیم می شود. کارواش الکتریکی خود به دو گروه تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. دستگاه های واترجت نیمه فشار قوی معمولا دارای موتور الکتریکی هستند زیرا در محیط های خانگی استفاده می شوند و هیچگونه آلودگی برای هوای محیط ایجاد نمی کنند. واترجت هایی که دارای موتور الکتریکی هستند وزن سبک تری هم دارند و برای جابجایی در محیط های خانگی مناسب تر هستند. از واترجت هایی با موتور بنزینی یا دیزل می توان در محیط های باز صنعتی استفاده نمود.


گالری تصاویر

نظافت کشتارگاه با واترجت صنعتی شستشو سریع آسان واترجت شستشوی کشتارگاه با واترجت شستن کف شست شوی کشتارگاه نظافت بهداشت محیط واترجت واتر جت شست شوی کشتارگاه  نظافت شستشو  نظافت صنعتی  شستشوی شستن شستشو و نظافت محیط کشتارگاه واترجت صنعتی شستن آسان نظافت کشتارگاه ها  بهداشت محیط  واتر جت صنعتی واترجت  شرکت ابراهیم  کشتارگاه  صنعتی  شوینده کشتارگاه نظافت صنعتی بهداشت شستشو واترجت صنعتی جت واترجت کشتارگاه واتر جت شوینده کشتارگاه های صنعتی نظافت کشتارگاه با شوینده فشار قوی آب شرکت ابراهیم

گالری ویدئو

نظافت کشتارگاه/واترجت صنعتی/شستشو/سقف/کف/دیوار

درخواست اطلاعات بیشتر