کفشوی انبار صنایع غذایی

یکی از مهمترین نکته ها در کارخانه ها و شرکت های مواد غذایی نظافت و بهداشت محوطه، سالن های تولید و انبار ذخیره سازی می باشد. به دلیل ریختن ضایعات مواد غذایی بر روی سطح زمین و فساد سریع آن ها، این محیط ها در معرض آلودگی زیادی هستند. لذا نامناسب بودن فضا باعث آلودگی محیط می گردد و تاثیر مستقیم بر روی سلامتی مصرف کنندگان دارد. به همین دلیل سریعا باید این محیط های حساس نظافت شوند تا مواد ریخته شده بر روی زمین فاسد نشده و محیط را آلوده نسازند. آلودگی ها ممکن است باعث لغزنده شدن سطح و ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد کارکنان شود. دستگاه کفشوی انبار صنایع غذایی یکی از دستگاه های نظافت صنعتی بوده که می تواند در شستشوی مکانیزه سطوح بسیار واقع شود. در مجموعه کارخانجات صنایع غذایی وجود دستگاه های نظافت صنعتی که بتواند شستشو و خشک کردن سطوح مورد نظر را همزمان انجام دهد لازم و ضروری است. زیرا در صورتی که سطح خیس بماند باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد خواهد شد. اسکرابر دستگاه مکانیزه صنعتی است که به منظور شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف اعم از اپوکسی، سنگ، بتن، کاشی و سرامیک و ... طراحی و ساخته شده است.


مزایای استفاده از زمین شوی انبار در صنایع غذایی

کفشوی انبار صنایع غذاییکفشوی انبار صنایع غذایی با داشتن دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و عدم انتقال آلودگی از ناحیه ای به ناحیه دیگر، چندین برابر روش های معمول برای شستشوی سطح، بهداشتی عمل می کنند. به همین دلیل برای محیط های حساس مانند کارخانجات مواد غذایی بسیار مناسب و به جا خواهند بود. برس های شستشو دستگاه زمین شوی انبار صنایع غذایی با استفاده از آب و مواد شوینده سطح را شسته و سپس تی آب و مواد اضافی را جمع کرده و توسط سیستم مکش به مخزن آب کثیف هدایت می نماید. بدین طریق سطح زمین خشک می شود و عبور و مرور با مشکلی مواجه نمی شود. این امر در شستشوی انبار صنایع غذایی یک مزیت بزرگ بشمار می آید. در صورت دلخواه می توان از مواد ضد عفونی کننده در مخزن آب تمیز استفاده نمود تا علاوه بر نظافت و از بین بردن آلودگی ها، عمل میکروب زدایی و ضدعفونی کردن نیز انجام شود. کف شوی انبار صنایع غذایی دارای بازده بالایی است و در مصرف آب، مواد شوینده، انرژی، انرژی کاربر و در نتیجه هزینه های کلی صرفه جویی می نماید. به همین دلیل کاربر در هنگام استفاده از دستگاه احساس خستگی نمی کند. دستگاه اسکرابر کاربری ساده ای دارد و فرد با یک آموزش ساده به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. دو مورد از مهمترین فواید استفاده از اسکرابر یکی کیفیت بالای شستشو و نظافت و دیگری سرعت بالای نظافت است.


انواع دستگاه  اسکرابر صنعتی

کفشوی انبار صنایع غذایی از دیدگاه های مختلفی بررسی شده و به چند دسته تقسیم می شود.


1- کف شوی از نظر نوع هدایت

زمین شوی صنعتی انبار صنایع غذاییخرید کفشوی انبار صنایع غذایی را می توان بر دو دسته بندی انجام داد. نوع هدایت یکی از این دسته بندی ها می باشد. یک  زمین شوی صنعتی به دو دسته دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شود. اسکرابر دستی توسط کاربر هدایت می گردد. این نوع دستگاه های زمین شوی صنعتی دارای ابعاد کوچکتری نسبت به نوع دیگر هستند. به همین دلیل در محیط های کوچکتر یا محیط هایی مانند انبار که متراکم بوده و دارای راهرو های باریک می باشد استفاده می شود. اسکرابر سرنشین دار یا اسکرابر خودرویی همانند خودرو بوده و کاربر بر پشت آن نشسته و آن را هدایت می نماید. این نوع کفشوی دارای ابعاد بزرگ تری است و در هر بار مساحت بیشتری را نظافت می کند. از این نوع کف شو برای محیط های وسیع و محوطه های بیرونی استفاده می شود. برای سوله های بزرگ ذخیره سازی کالاها و مواد غذایی می توان از این نوع اسکرابر استفاده نمود. در نتیجه به منظور انتخاب اسکرابر صنعتی مناسب انبار صنایع غذایی می توان با توجه به مساحت انبار و موانع موجود دستگاه دستی یا سرنشین دار انتخاب نمود.


2-از نظر نوع منبع تغذیه

اسکرابر انبار صنایع غذاییکفشوی انبار صنایع غذایی بیشتر در محیط های مسقف استفاده می شوند برای جلوگیری از آلودگی هوای محیط اکثر آن ها دارای موتور برقی هستند که مستقیما توسط کابل به برق وصل می شوند و یا باتری دار هستند و باتری آن ها شارژ می شود. اما دستگاه زمین شوی مناسب برای انبار صنایع غذایی می تواند به کابل برق و یا باتری مجهز باشد و انتخاب این امر به شرایط محیطی و دسترسی و یا عدم دسترسی به کابل برق می باشد.


گالری تصاویر

کفشو کاربر از پشت،نظافت سالن مواد غذایی،نظافت کفشو نظافت صنعتی انبار مواد غذایی،اسکرابر،شستشو کف سالن اسکرابر نظافت سوله های مواد غذایی کف شوی شستشوی کف دستگاه نظافت صنعتی شرکت ابراهیم زمینشوی برقی کفساب کفشوی ماشینی زمین شوی ماشین آلات نظافت صنعتی کفشوی انبار انبار مواد غذایی شستشوی کف اسکرابر کف ماشین شستشوی کف زمین انبار کفشوی نظافت تجهیزات نظافتی برای شستشو و نظافت انبار سالن کفشوی نظافت صنعتی انبار مواد غذایی کفشوی زمینشوی تمیز شدن انبار سوله ماشین شستشوی کف پاک کننده کف نظافت سالن نظافت صنعتی انبار دستگاه نظافت صنعتی شستشوی کف زمین انبار سوله مواد غذایی صنایع شرکت نظافت انبار های بزرگ با کفشوی زمینشوی اسکرابر بهترین روش نظافت و شستشو انبار سوله کارخانه شرکت پاک کننده کف سنگ سرامیک کاشی اپوکسی اپکسی بتن کفشو

گالری ویدئو

کاربرد اسکرابر دستی، کاربرد اسکرابر کاربر از پشت نظافت صنعتی انبار مواد غذایی_کفشوی انبار_شستن کف نظافت انبار مواد غذایی با اسکرابر (کفشوی)_شستشو کف

درخواست اطلاعات بیشتر