کفشوی انبار صنایع غذایی

یکی از مهمترین نکته ها در کارخانه ها و شرکت های مواد غذایی نظافت و بهداشت محوطه، سالن های تولید و انبار ذخیره سازی می باشد. به دلیل ریختن ضایعات مواد غذایی بر روی سطح زمین و فساد سریع آن ها، این محیط هادر معرض آلودگی زیادی هستند. لذا نامناسب بودن فضا باعث آلودگی محیط می گردد و تاثیر مستقیم بر روی سلامتی مصرف کنندگان دارد. به همین دلیل سریعا باید این محیط های حساس نظافت شوند تا مواد ریخته شده بر روی زمین فاسد نشده و محیط را آلوده نسازند. آلودگی ها ممکن است باعث لغزنده شدن سطح و ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد کارکنان شود. بنابراین باید سطوح سریعا به صورت بهداشتی شستشو شود. در مجموعه کارخانجات صنایع غذایی وجود دستگاه های نظافت صنعتی که بتواند شستشو و خشک کردن سطوح مورد نظر را همزمان انجام دهد لازم و ضروری است. زیرا در صورتی که سطح خیس بماند باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد خواهد شد. اسکرابر دستگاه مکانیزه صنعتی است که به منظور شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف اعم از اپوکسی، سنگ، بتن،  کاشی و سرامیک و ..... طراحی و ساخته شده است. ازاین کفشوی می توان در محیط های مختلف استفاده نمود.


فواید اسکرابر

اسکرابر با داشتن دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و عدم انتقال آلودگی از ناحیه ای به ناحیه دیگر، چندین برابر روش های معمول برای شستشوی سطح، بهداشتی عمل می کنند. به همین دلیل برای محیط های حساس مانند کارخانجات مواد غذایی بسیار مناسب و به جا خواهند بود. برس های شستشو با استفاده از آب و مواد شوینده سطح را شسته و سپس تی آب و مواد اضافی را جمع کرده و توسط سیستم مکش به مخزن آب کثیف هدایت می نماید. بدین طریق سطح زمین خشک می شود و عبور و مرور با مشکلی مواجه نمی شود. در صورت دلخواه می توان از مواد ضد عفونی کننده در مخزن آب تمیز استفاده نمود تا علاوه بر نظافت و از بین بردن آلودگی ها، عمل میکروب زدایی و ضدعفونی کردن نیز انجام شود. این کفشوی ها دارای بازده بالایی هستند و در مصرف آب، مواد شوینده، انرژی، انرژی کاربر و در نتیجه هزینه های کلی صرفه جویی می نمایند. به همین دلیل کاربر در هنگام استفاده از دستگاه احساس خستگی نمی کند. اسکرابر کاربری ساده ای دارد و فرد با یک آموزش ساده به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. دو مورد از مهمترین فواید استفاده از اسکرابر یکی کیفیت بالای شستشو و نظافت و دیگری سرعت بالای نظافت است.


انواع اسکرابر

اسکرابر از دیدگاه های مختلفی بررسی می شود و به چند دسته تقسیم می شود.


1- کف شوی از نظر نوع هدایت

اسکرابر ها از نظر نوع هدایت به دو دسته اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار تقسیم می شوند. اسکرابر دستی از پشت توسط کاربر هدایت می شود. این نوع اسکرابر ها دارای ابعاد کوچکتری نسبت به نوع دیگر هستند. به همین دلیل در محیط های کوچکتر یا محیط هایی مانند انبار که متراکم بوده و دارای راهرو های باریک می باشد استفاده می شود. اسکرابر سرنشین دار یا اسکرابر خودرویی همانند خودرو بوده و کاربر بر پشت آن نشسته و آن را هدایت می نماید. این نوع کفشوی دارای ابعاد بزرگ تری است و در هر بار مساحت بیشتری را نظافت می کند. از این نوع کف شو برای محیط های وسیع و محوطه های بیرونی استفاده می شود. برای سوله های بزرگ ذخیره سازی کالاها و مواد غذایی می توان از این نوع اسکرابر استفاده نمود.


2-از نظر نوع منبع تغذیه

اسکرابر ها چون بیشتر در محیط های مسقف استفاده می شوند برای جلوگیری از آلودگی هوای محیط اکثر آن ها دارای موتور برقی هستند که مستقیما توسط کابل به برق وصل می شوند و یا باتری دار هستند و باتری آن ها شارژ می شود. 


گالری تصاویر

کفشو کاربر از پشت،نظافت سالن مواد غذایی،نظافت کفشو نظافت صنعتی انبار مواد غذایی،اسکرابر،شستشو کف سالن اسکرابر نظافت سوله های مواد غذایی کف شوی شستشوی کف دستگاه نظافت صنعتی شرکت ابراهیم زمینشوی برقی کفساب کفشوی ماشینی زمین شوی ماشین آلات نظافت صنعتی کفشوی انبار انبار مواد غذایی شستشوی کف اسکرابر کف ماشین شستشوی کف زمین انبار کفشوی نظافت تجهیزات نظافتی برای شستشو و نظافت انبار سالن کفشوی نظافت صنعتی انبار مواد غذایی کفشوی زمینشوی تمیز شدن انبار سوله ماشین شستشوی کف پاک کننده کف نظافت سالن نظافت صنعتی انبار دستگاه نظافت صنعتی شستشوی کف زمین انبار سوله مواد غذایی صنایع شرکت نظافت انبار های بزرگ با کفشوی زمینشوی اسکرابر بهترین روش نظافت و شستشو انبار سوله کارخانه شرکت پاک کننده کف سنگ سرامیک کاشی اپوکسی اپکسی بتن کفشو

گالری ویدئو

کاربرد اسکرابر دستی، کاربرد اسکرابر کاربر از پشت نظافت صنعتی انبار مواد غذایی_کفشوی انبار_شستن کف نظافت انبار مواد غذایی با اسکرابر (کفشوی)_شستشو کف

درخواست اطلاعات بیشتر