جاروب محوطه مراکز تفریحی

در عصر حاضر با توسعه شهر نشینی و به ویژه زندگی در آپارتمان ها، ساخت و توسعه پارک ها و مراکز تفریحی امری ضروری می باشد. پارک ها و مراکز تفریحی از جمله اماکنی هستند که در همه ایام سال به نظافتی موثر و با کیفیت نیاز دارند. عدم رسیدگی به نظافت این اماکن باعث کاهش تعداد مراجعه کنندگان می شود. وسعت این اماکن از یک سو و ازدحام مردم حاضر در این اماکن به ویژه در ایام تعطیل و فصول گرم سال، نظافت سنتی این اماکن را با دشواری هایی همراه کرده است. استفاده از دستگاه های مکانیزه به جای شیوه های سنتی تاثیر چشمگیری در نظافت موثر این اماکن دارد. دستگاه های سوییپر از جمله دستگاه های مکانیزه برای نظافت صنعتی پارک ها و اماکن تجاری می باشند.

 

 

انواع دستگاه سوییپرصنعتی

سوییپر ها در مدل ها و ابعاد گوناگونی تولید می شوند. این دستگاه ها به دو گروه کلی سوییپر های خودرویی و سوییپر های دستی تقسیم می شوند. در سوییپر های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می کند در حالی که سوییپر های خودرویی مجهز به صندلی بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید. ابعاد سوییپر های دستی کوچکتر از مدل های خودرویی می باشد و وزن کمتری نسبت به آنها دارند. توجه به مساحت محیط نظافتی فاکتور مهمی در انتخاب نوع دستگاه سوییپر می باشد. نمونه های دستی که ابعاد کوچکی دارند برای نظافت محیط های کوچک و نمونه های بزرگ سوییپر برای نظافت محوطه های وسیع به کار می روند. البته سوییپر های خودرویی در ابعاد کوچک نیز تولید می شوند که برای نظافت پیاده راهها و گذر گاه های باریک مناسب می باشند.

 
مزایای استفاده از سوییپر ها در نظافت پارک ها و اماکن تفریحی

 آلاینده های موجود در پارک ها و مراکز تفریحی علاوه بر گرد و غبار و برگ های خشک درختان ناشی از تنقلات مصرف شده توسط مراجعه کنندگان به این اماکن می باشد. دستگاه های سوییپر صنعتی به گونه ایی طراحی شده اند که قادر به جمع آوری هم زمان زباله های درشت و گرد و خاک می باشند از این رو کارایی ویژه ایی در نظافت این اماکن دارند. همانطور که در بالا اشاره شد، استفاده از سوییپر ها به جای شیوه های سنتی نظافت نتایج بهتر و مطلوب تری را  به همراه دارد. از دیگر مزای استفاده از دستگاه ها ی سوییپر می توان به این موارد اشاره نمود:

 کاهش در هزینه های مربوط به نظافتبا دستگاه سویپر

نظافت سنتی اماکن وسیعی هم چون پارک ها نیازمند تعداد زیادی نیروی خدماتی به همراه ابزار نظافتی می باشد. در حالی که استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون سوییپر ها باعث افزایش سرعت و کاهش تعداد نیروی خدماتی می شوند که تاثیر قابل توجه ایی درکاهش هزینه ها دارد.

 
افزایش راندمان و بهره وری با استفاده از سوییپر

از آنجایی که پارک ها و مراکز تفریحی وسعت زیادی دارند استفاده از سوییپر های خودرویی برای نظافت بهتر می باشد. در نمونه های خودرویی سوییپر کاربر بر روی دستگاه نشسته و با هدایت دستگاه نظافت را انجام می دهد. در این حالت کاربر کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه نظافت دارد که  همین امر موجب افزایش راندمان و بهره وری کار می گردد.

 
 کنترل و مکش گرد و غبار در دستگاه سویپر صنعتی

استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و استفاده از جارو در کنار جمع آوری زباله ها باعث انتشار گرد و غبار در هوا و محیط پیرامون می شود. گرد و خاک منتشر شده در هوا با ورود به سیستم تنفسی می توانند موجبات بیماری های دستگاه تنفسی را  فراهم کنند. اما سوییپر های خودرویی به منظور کنترل  گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی مجهز به سیستم مکش در کنار برس های دیسکی جلو می باشند. در نتیجه سوییپر های خودرویی علاوه بر جمع آوری آلاینده و زباله های درشت، با مکش گرد و خاک نظافتی موثر و با کیفیت را ارایه می دهند. علاوه بر این برای کنترل بیشتر گرد و غبار می توان از لایه ایی لاستیکی در کنار برس های جلو استفاده نمود.

 

 

گالری تصاویر

جاروی محوطه ای است برای نظافت باغ تالارها،پارکها برای تمیز کردن محوطه های وسیع تفریحی جاروب کردن مکانهای بزرگ تفریحی نظافت اماکن تفریحی،پارکها،باغ تالارها،اطراف موزه جاروی بزرگ سرنسین دار جاروب با راننده جاروی دیزلی جاروی محوطه سرنشیندار پارک،اماکن تفریحی،تفرجگاه  نظافت و بهداشت محیط محوطه پارک و اماکن تفریحی جارو زدن پارک ها و محوطه های وسیع،فضای سبز،نظافت جمع آوری برگ و زباله های خشک اطراف پارک با سویپر برگ جمع کن ماشینی،جمع آوری زباله های خشک،پارک،شهرک جاروی سرنشیندار مخصوص نظافت محیط شهرک شهرک صنعتی نظافت و تمیز نگه داشتن محوطه پارک ها و شهرک ها جارو زدن محوطه شهرک های مسکونی جارو کردن خیابان ها و معابر شهری شهرک های مسکونی نظافت شهرک های مسکونی شهرک های صنعتی سویپر جارو

درخواست اطلاعات بیشتر