نظافت شهربازی سرپوشیده

شهربازی های سرپوشیده مملو از وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان هستند که برخی از آن ها نیز برای بزرگ سالان قابل استفاده می باشد. تنوع وسایل بازی و هم چنین فضای سرپوشیده این شهربازی ها باعث شده است در تمام روزهای گرم و سرد سال افراد زیادی به همراه کودکان خود به آن جا مراجعه نمایند و ساعت های متوالی را جهت بازی و سرگرمی در این محل سپری کنند. کودکان در هر لحظه از حضور خود در شهربازی سرپوشیده با وسایل بازی تماس دارند و ناخواسته در معرض مواجه شدن با انواع میکروب ها و آلودگی ها قرار می گیرند و به ویژه در فضاهای سر پوشیده به دلیل نبود تابش نور خورشید و جریان هوا بر شدت آلودگی افزوده می شود. بنابراین لازم است به طور متناوب و یا در بازه های زمانی مناسب و مشخص به تمیز نمودن و ضد عفونی کردن تجهیزات بازی و تفریح کودکان اقدام گردد. تعداد بالای دستگاه های بازی حجم وسیعی از فرآیند نظافت را به دنبال خواهد داشت و بنابراین برای انجام پذیرفتن نظافت با کیفیت مطلوب و جلوگیری از خستگی و فرسودگی نیروهای انسانی، تجهیزات نوین و پیشرفته نظافتی اثر بخش هستند و نسبت به روش های دستی بسیار کارآمدتر و بهینه تر عمل می کنند.


بهداشت محیط شهربازی

در شهربازی سر پوشیده علاوه بر این که محیطی شاد و ایمن برای کودکان در فراهم می شود، باید وضعیت بهداشت و تمیزی آن نیز به عنوان یک محیط عمومی در سطحی مطلوب و استاندارد قرار داشته باشد. نظافت و شستشوی وسایل بازی کودکان و هم چنین محیط اطراف آن اگر به وسیله دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی انجام گیرد، سطح تمیزی و بهداشت به نحو چشمگیری ارتقا می یابد. از جمله تجهیزاتی که برای شستشو و ضد عفونی نمودن وسایل بازی کاربرد دارد، دستگاه بخارشوی صنعتی می باشد و در کنار آن دستگاه هایی هم چون کفشوی صنعتی ، پولیشر و جاروبرقی آب و خاک برای نظافت و شستشوی محیط عمومی کاربرد دارند.  


کاربرد دستگاه بخارشوی صنعتی در شهربازی سر پوشیده

دستگاه بخارشوی صنعتی از قابلیت تولید بخار آب با درجه حرارت بالا برخوردار بوده و در کنار آن به سیستم مکش مجهز است که آلودگی های باقی مانده در سطح را جمع آوری می کند. بخار آب علاوه بر این که سطوح را شستشو می دهد حرارت بالای ناشی از آن ضد عفونی کننده هم هست. به منظور دست یابی به تمیزی بیشتر امکان افزودن ماده شوینده به مخزن آب تمیز وجود دارد. بخارشوی صنعتی به همراه انواع نازل (سری) قابل ارائه بوده که به این ترتیب بخش های دور از دسترس و دارای خلل و فرج وسایل بازی کودکان به آسانی تمیز می شود. بخارشو علاوه بر این که برای وسایل بازی بچه ها کاربرد دارد، برای شستشوی کف پوش ها و دیوارهای شهربازی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه جهت کاربردهای متوالی در بازه های زمانی طولانی مدت به عنوان گزینه ای کارآمد و ایده آل مطرح می گردد.


ساختار بخارشوی صنعتی

دستگاه بخار شوی صنعتی مجهز به دو مخزن آب مستقل از یکدیگر بوده که به این ترتیب در طول فرآیند شستشو همواره آب تمیز مصرف می شود و آب آلوده مصرف شده توسط سیستم مکش به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال پیدا می کند. دیگ بخار دستگاه با برخورداری از قدرت بالا به طور پیوسته بخار آب تولید نموده و دارای عملکردی مداوم است.


شستشوی کفپوش ها با اسکرابر

دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی ابزاری است که برای شستشوی سطوح سخت و مسطح به کار می رود و اگر در شهربازی های بسته کفپوش های سخت وجود داشته باشد، به منظور شستشوی بهداشتی و با کیفیت بالای این سطوح و هم چنین حفظ و مراقبت از کفپوش ها و افزایش طول عمر آن ها، کفشوی صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه به دلیل داشتن سیستم مکشی از باقی ماندن و جاری شدن آب و مواد شوینده بر روی سطح زمین جلوگیری می نماید، از همین رو برای استفاده در محیط های عمومی پر رفت و آمد مانند شهربازی کودکان مناسب است.  


پولیشر و جاروبرقی آب و خاک

از دیگر ابزارهایی که برای شستشوی سطوح سخت کارایی دارد دستگاه پولیشر بوده و به ویژه برای کفپوش های متخلخل همانند تاتامی کاربرد ویژه دارد و فرآیند شستشو را به شکلی فوق العاده برای این سطوح به انجام می رساند. به منظور جمع آوری آب باقی مانده حاصل از این شستشو در کنار پولیشر دستگاه جاروبرقی آب و خاک به کار می رود که در نتیجه آن کیفیت نظافت بهبود می یابد.

گالری تصاویر

نظافت شهربازی سرپوشیده نظافت شهربازی سرپوشیده نظافت شهربازی سرپوشیده نظافت شهربازی سرپوشیده

درخواست اطلاعات بیشتر