نظافت تاتامی با پولیشر و جاروی آب و خاک

تاتامی یکی از انواع کفپوش های متداولی است که در بسیاری از سالن های ورزشی و مهد کودک ها به کار می رود. این کفپوش در ابعاد و ضخامت های مختلف ساخته می شود و به دلیل برخورداری از انعطاف و ضربه پذیری برای انجام حرکات ورزشی رزمی، بازی کودکان در مهدها و ... مناسب می باشد. تاتامی ها به صورت پازلی هستند که به یکدیگر اتصال پیدا می کنند و دوباره می توان آن ها را جدا نمود، هم چنین سطح آن ها دارای خلل و فرج های بسیار زیادی است. ورزشکارانی که در سالن های ورزشی دارای تاتامی به انجام فعالیت های ورزشی می پردازند، چه در سطح حرفه ای و چه به عنوان تفریح، در زمان انجام حرکات با این کفپوش در تماس هستند؛ از همین رو بهداشت و تمیزی تاتامی اهمیت پیدا زیادی پیدا می نماید تا از انتقال میکروب ها به افراد جلوگیری گردد. در هنگام حضور ورزشکاران بر روی تاتامی احتمال انتقال میکروب از بدن افراد به کفپوش و بالعکس، به وجود می آید، بنابراین نظافت مداوم و البته صحیح سالن های ورزشی به یک امر مهم و ضروری تبدیل می گردد.


نظافت و شستشوی تاتامی

به منظور تمیزی هر چه بهتر کفپوش های تاتامی باید فرآیند شستشو بر روی آن ها انجام گردد تا آلودگی ها سطح آن به خوبی از میان برداشته شوند. نظافت کفپوش تاتامی با استفاده از شیوه های دستی آن چنان که باید و شاید موثر نخواهد بود زیرا با وجود خلل و فرج های موجود بر روی سطح آن آلودگی در میان آن ها باقی می ماند. بنابراین با به کارگیری تجهیزات مناسب همانند دستگاه های پولیشر و جاروبرقی صنعتی می توان کفپوش تاتامی را نظافت نمود.


شستشوی تاتامی با دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر ابزاری ایده آل و کارآمد برای شستشوی تاتامی می باشد؛ پولیشر یک ابزار کاملاً تخصصی و قدرتمند برای نظافت این کفپوش ورزشی به شمار می آید و بدون ایجاد سایش و آسیب رساندن به کفپوش آن را تمیز می نماید. پولیشر با اعمال نیرو بر روی سطح، توان را به شکلی کاملاً یکنواخت بر روی سطح توزیع می کند و به آسانی قابل کنترل می باشد. پولیشر مجهز به مخزن آب بوده و با افزودن ماده شوینده مناسب به آن در صورت لزوم، شستشو انجام می پذیرد. حرکت دورانی برس پولیشر قدرت دستگاه را دو چندان کرده و سبب از بین رفتن هر چه بهتر آلودگی ها می گردد. پولیشر از طراحی و ساختاری ارگونومیک برخوردار بوده و کاربر در هنگام کار با آن احساس خستگی نخواهد داشت. به این ترتیب هر تعداد از قطعات تاتامی با استفاده از دستگاه پولیشر به راحتی نظافت و شستشو می گردد و به منظور جمع آوری آب و مواد شوینده از روی سطح آن جاروبرقی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.


نظافت کفپوش تاتامی با جاروبرقی صنعتی

با بهره مندی از دستگاه جارو برقی صنعتی می توان به بالاترین سطح از نظافت دست یافت. جاروهای تجاری و صنعتی دارای قابلیت مکش مایعات نیز هستند و به همین منظور در هنگام شستشوی تاتامی آب و شوینده های باقی مانده به سرعت جمع آوری شده و مدت زمان خشک شدن کفپوش ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد؛ علاوه بر آن با مکش مایعات سطح رطوبت کمتر شده و شرایط برای تجمع دوباره آلودگی و میکروب از میان برداشته می شود. در دستگاه های جاروبرقی آب و خاک و مکنده های صنعتی دهانه مکش پایین تر از فیلتر قرار گرفته است از همین رو جمع آوری مواد مایع به راحتی امکان پذیر می گردد و بنابراین در زمان استفاده از دستگاه پولیشر جاروبرقی صنعتی آب و خاک بهترین انتخاب برای جمع آوری آب و شوینده ها به شمار می آید. جاروبرقی تنها برای جمع آب پس از شستشو به کار نمی رود، بلکه می توان پیش از استفاده پولیشر جهت دست یابی به نظافت بهتر از یک جارو برقی به کارگیری نمود.

گالری تصاویر

نظافت تاتامی نظافت تاتامی نظافت تاتامی نظافت تاتامی نظافت تاتامی

درخواست اطلاعات بیشتر