کفشوی پارک ها و اماکن تفریحی

در دنیای صنعتی امروزی که هر روز شاهد افزایش ارتفاع و تعداد ساختمانها در مناطق شهری هستیم، مراکز تفریحی چون پارک ها و فضای سبز، بیش از گذشته مورد توجه افراد جامعه قرار گرفته است. از این رو گشت و گذار و تفریح در پارک ها و فضاهای سبز از جمله علایق افراد در همه گروه های سنی می باشد. هوای مطبوع و جلوه های بصری پارک ها نقش مهمی در جذب افراد و حضور چندین ساعته آنها در چنین محیط هایی دارد. آلودگی این محیط ها به واسطه تردد بالا و ازدحام جمعیت حاضر در پارک ها امری اجتناب ناپذیر می باشد، از این رو نظافت و رسیدگی به پارک ها و فضای سبز به منظور افزایش جلوه های بصری و سطوح بهداشتی محیط و تامین رضایت افراد جامعه امری ضروری می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت در چنین اماکن وسیع و پر ازدحامی کارآیی چندانی نداشته و نمی تواند خواسته و نیاز های نظافتی محیط را تامین نماید. در حالیکه با پیشرفت تکنولوژی در همه عرصه ها، شاهد روش های نوین و تولید ماشین آلات مکانیزه نظافتی هستیم که علاوه بر افزایش سرعت نظافت، تاثیر چشمگیری در ارتقا کیفیت نظافتی دارند. دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی از جمله دستگاه های صنعتی نظافت می باشند که گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی موثر سطوح کف در پارک ها و فضای سبز می باشند.

عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی دوار، تی و موتور مکنده اجزای اصلی یک دستگاه اسکرابر می باشند. کف شوی های صنعتی با پاشش آب و چرخش برس دیسکی تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح مانند لکه های روغنی و چرب، و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را شستشو می دهند. آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی و سامانه مکش نصب شده در انتهای دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل شده و در نهایت سطوحی خشک و عاری و از آلودگی، تنها با یک عبور دستگاه کف شوی ایجاد می گردد. تعویض برس ها و استفاده از برس هایی متناسب با جنس سطوح کف، امکان استفاده از این دستگاه ها را برای نظافت تمامی انواع سطوح فراهم می نماید.

انواع دستگاه های اسکرابر های صنعتی

دستگاه های کف شوی از نظر نوع هدایت دستگاه به دو دسته کف شوی های دستی و کف شوی های خودرویی یا سرنشین دار تقسیم می شوند. کف شوی های دستی ابعاد کوچکی دشته و بیشتر برای نظافت اماکن کوچک و فضا های محدود و متراکم به کار می روند. در این مدل از کف شوی ها کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و با اعمال نیرویی مختصر آن را هدایت می نماید. در نمونه های سرنشین دار کف شوی، اپراتور بر روی صندلی تعبیه شده در دستگاه نشسته و هدایتدستگاه را بر عهده می گیرد. هر چه ابعاد دستگاه کف شوی افزایش یابد، میزان وزن دستگاه، پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف آن نیز افزایش می یابد. از این رو به منظور سهولت در جا به جایی، تمامی مدل های کف شوی سرنشین دار و اغلب مدل های دستی مجهز به موتور حرکتی می باشند.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر

همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن از ویژگی های اصلی دستگاه های کف شوی صنعتی است که مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. این دستگاه ها به واسطه تجهیز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده نموده و بر خلاف تی کشی دستی، مانع از انتقال آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. سرعت عمل بالای این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی، موجب کاهش زمان لازم برای نظافت می شود. این دستگاها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند.

گالری تصاویر

شستشوی محوطه اماکن تفریحی پارکها استخر hs;vhfv . نظافت صنعتی پارک ها و اماکن تفریحی.کفشوی کفشوی سرنشیندار شرکت ابراهیم.سنگفرش.بتن.سنگ.کفشوی دستگاه های نظافت صنعتی شستشوی کف.کفشوی.زمینشوی کفشوی.زمینشوی.زمین شوی.کفشور.نظافت صنعتی.زمین شوی دستگاه . مکانیزه . شستشوی . کف . زمین . بتن . کفشو زمینشوی  کفشوی  کفشور  زمین شوی  اسکرابر کف دستگاه های نظافت صنعتی پارک ها اماکن تفریحی گردشی نظافت اماکن گردشگری و تاریخی . نظافت صنعتی . کفشوی نظافت صنعتی اماکن تاریخی و گردشگری . نظافت صنعتی

گالری ویدئو

نظافت و بهداشت محیط پارک ها_جارو زدن پارک،فضای سبز نظافت پارک ها،جاروی جمع آوری برگ و زباله های خشک شوینده فشار قوی اطراف پارک،استخر،اماکن تفریحی نظافت صنعتی اماکن تفریحی_بهداشت محیط پارک ها جاروی محوطه پارک و فضای سبز شهری جهت جمع آوری برگ

درخواست اطلاعات بیشتر