نظافت کافی شاپ با اسکرابر مدرن

کافی شاپ یکی از اماکن تفریحی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد زیادی به آن مراجعه می کنند. کافی شاپ ها فضایی مشابه یک رستوران دارند اما کوچک تر هستند و به دلیل محدودیت فضا میزان تراکم وسایلی مانند میز و صندلی بیشتر می شود. از آن جایی که در کافی شاپ ها انواع مختلفی از محصولات خوراکی و برخی از غذاها عرضه می گردد، بهداشت و نظافت محیط ضرورت پیدا کرده که باید به طور پیوسته مورد توجه صاحبان و دست اندر کاران این اماکن پر رفت و آمد قرار گیرد. تمیزی و بهداشت در محیط هایی که به تهیه و عرضه مواد خوراکی می پردازند، با رعایت مقررات و استانداردهای ویژه ای همراه است و علاوه بر رعایت این قوانین انجام نظافت های عمومی در محیط از جمله شستشوی سطح زمین از مهم ترین عوامل حفظ پاکیزگی محیط کافی شاپ می باشد.


دشواری های نظافت یک کافی شاپ

به دلیل وجود میز و صندلی های زیاد و تشکیل مسیرهای باریک و کم عرض شستشوی سطح زمین دشوار به نظر می رسد و این در حالی است که با طراحی و ساخت تجهیزات مکانیزه نظافتی هم چون دستگاه اسکرابر فرآیند شستشوی سطوح کف در محیط های پر پیچ و خم و دارای موانع حرکتی آسان می گردد.


شستشوی حرفه ای سطوح در کافی شاپ با اسکرابر

اسکرابر یک دستگاه کاملاً مکانیزه بوده که به طور اختصاصی جهت شستشوی سطوح کف طراحی و تولید شده است که در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. در نگاه اول شاید این تصور به وجود آید که این رده از دستگاه های نظافتی برای شستشوی محیط هایی کوچک و محدود مناسب نیست و برای حرکت در چنین فضاهایی به اندازه کافی قدرت مانور ندارند؛ اما تنوع در طراحی و ساخت این محصولات به اندازه ای است که امکان استفاده از آن ها در هر محیطی فراهم گردیده و با تولید دستگاه زمین شوی با طراحی منحصر به فرد که توانایی حرکت در راهروهای باریک و کم عرض را دارد، سطوح کف در کافی شاپ های کوچک با کیفیتی برتر شستشو می گردد.


ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی

دستگاه نظافت و شستشوی کف با برخورداری از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا مشخصه های متمایز کننده ای دارد که فرآیند نظافت و شستشو را به صورت کاملاً مکانیزه به انجام می رساند. با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی مدرن نظافت گوشه ها کناره های دیوار، فضای زیر پیش خوان ها، میز و نیمکت ها، قفسه ها و ... را امکان پذیر می سازد و نیاز به هر گونه نظافت دستی این بخش ها را به صفر یا حداقل کاهش می دهد. به این ترتیب هزینه های مربوط به نظافت و نیروی کار و هم چنین زمان صرف شده برای تمیز نمودن محیط به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. رده منحصر به فردی از دستگاه های اسکرابر دارای مشخصه های متمایز کننده ای می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به قابلیت چرخش برس و تی دستگاه و امکان حرکت رو به عقب آن اشاره نمود. این ویژگی کفشوی صنعتی سبب می شود در فضاهای کوچک و باریک نیازی به دور زدن دستگاه نباشد و با چرخش برس و حرکت رو به عقب به شستشو و خشک نمودن فضای مورد نظر پرداخت.


تکنولوژی Turnado

اسکرابرهایی که به این تکنولوژی بی نظیر، کاربردی و خلاقانه تجهیز گردیده اند، سری برس و تی مکش آن ها به صورت 360 درجه و یا 400 درجه (200 درجه به سمت راست و 200 درجه به سمت چپ) می چرخد و در نتیجه آن دستگاه زمین شوی قادر به شستشو و خشک کردن سطح زمین در جهت های مختلف و به ویژه در خلاف جهت خواهد بود. این ویژگی اسکرابر سبب شستشوی موثر بخش های مختلف کافی شاپ گردیده و به این طریق نقاط با دسترسی دشوار به راحتی تمیز می شوند.


ویژگی های متمایز کننده اسکرابر مدرن در یک نگاه

- قابلیت تنظیم میزان مصرف آب

- تنظیم حالت دستگاه در مد کم مصرف برای کاهش 40 درصد از سطح صدا و افزایش 50 درصدی کارایی باتری و هم چنین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

- سیستم حرکتی به وسیله موتور برس

- دارای باتری لیتیوم یون جهت کارکردهای طولانی با زمان شارژ کوتاه

- تی مکنده با کیفیت بسیار بالا به منظور خشک نمودن سریع زمین بدون ایجاد خط و خش و دارای توانایی بالا بردن و ثابت نگه داشتن آن برای شستشوی بدون مکش

- ابعاد منسجم و مناسب، ایده آل برای محیط های محدود

- نماش واضح تمامی عملکردهای دستگاه

- سهولت تعویض برس رولی بدون نیاز به استفاده از ابزاری خاص

- دسته کنترلی ارگونومیک با قابلیت جمع شدن

- برخورداری از مخزن هوشمند مخصوص برای آلودگی های جامد و در نتیجه امکان کار به عنوان یک سوییپر کوچک

- مخزن آب کثیف جدا شدنی به همراه سهولت تخلیه

- امکان تنظیم فشار برس به صورتی دستی

گالری تصاویر

نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ نظافت کافی شاپ

درخواست اطلاعات بیشتر