نظافت مکانیزه مراکز تفریحی

مراکز تفریحی، سینما، سالن های آمفی تئاتر، شهربازی، محوطه های تفریحی، مراکز تجاری، استخرها و... همگی در گروه مراکزی هستند که افراد به منظور گذراندن اوقات تفریح خود غالبا آنها را انتخاب می نمایند. اهمیت نظافت این مراکز به منظور جلب مشتری بیشتر از یک سو و نیاز به مقابله با حجم بالای آلودگی های منتقل شده به این مکان ها به دلیل رفت و آمد بالا از سوی دیگر، موجب شده که نظافت صنعتی مراکز تفریحی به یک اصل مهم در برقراری بهداشت این مراکز تبدیل گردد. در صورت عدم نظافت تخصصی و مستمر، رفت و آمد های مداوم و هر روزه می تواند این محیط ها را به محلی برای انباشت و انتقال آلودگی ها تبدیل نماید. 


نظافت مکانیزه مراکز تفریحی

با توجه به وسعت بالای این مراکز و حجم بالای آلودگی ها، استفاده از دستگاه های خانگی و تجاری غالبا نمی تواند کیفیت مناسب را در نظافت به همراه داشته باشد. درنتیجه به این منظور از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر کفشوی صنعتی، مکنده صنعتی، مبل و موکت شوی، دستگاه واترجت صنعتی و... استفاده می شود. این دستگاه ها هریک به منظور از میان برداشتن آلودگی های مشخصی طراحی شده و به کار گرفته می شوند. قدرت بالا، سخت کار بودن، امکان استفاده در بازه زمانی طولانی، کارکرد آسان و... همگی از ویژگی های انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی می باشد. 


دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه شستشوی کف یا همان کف شوی، تجهیزی است که به منظور شستشوی عمیق و موثر زمین مورد استفاده قرار می گیرد. تجهیز به برس دیسکی، مخزن آب تمیز و کثیف مجزا در حجم های مختلف، تی و سیستم مکش پرقدرت از مهم ترین ویژگی های این دستگاه است که شستشوی صنعتی را آسان و با کیفیت می نماید. برخی از محیط های نیازمند به کارگیری دستگاه کفشور در نظافت صنعتی مراکز تفریحی عبارتند از:


- مراکر و مجتمع های تجاری

- محوطه استخر

- موزه و سالن های آمفی تاتر

- پارک ها و اماکن تفریحی

- تاتامی شهربازی ها

- کافی شاپ ها و رستوران ها


جاروی محوطه

از آنجایی که اکثر مراکز تفریحی در فضای باز قرار گرفته اند، دستگاه سوییپر یکی از مهم ترین دستگاه های نظافت مکانیزه به منظور از میان برداشتن آلودگی ها و زباله های جامد و خشک در این فضاها به شمار می آید. جاروی محوطه با تجهیز به برس چرخشی، مخازن در ابعاد مختلف، طراحی شده در دو نوع دستی و سرنشین دار، امکان تخلیه مخزن به صورت دستی و مکانیزه، بدون ایجاد گرد و خاک به نظافت مکانیزه محیط می پردازد. نظافت صنعتی مراکز تفریحی با دستگاه جاروی شهری شامل نظافت محیط های زیر است:


- محوطه پارک ها و اماکن تفریحی

- محوطه بوستان ها، موزه ها و کاخ ها

- محوطه مجتمع ها و مراکز تجاری

- پارکینگ مراکز تفریحی


دستگاه مبل  شوی

یکی از اصلی ترین محیط ها به منظور به کارگیری دستگاه مبل شوی سالن سینما، تئاتر و سالن های همایش می باشد. تعداد زیاد صندلی، نیاز به ارائه نظافت مکانیزه در زمانی کوتاه، حجم بالای آلودگی ها به دلیل استفاده افراد متعدد از صندلی ها، امکان وجود انواع لکه و گرد و غبار و جرم بر روی روکش صندلی ها و... همگی از دلایل مهم به کارگیری دستگاه مبل شور در نظافت صنعتی مراکز تفریحی می باشد. این دستگاه مکانیزه می تواند تعداد زیادی صندلی را در زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت شستشو داده و با مکش کامل آلودگی ها خشک نماید. ار این رو شستشو صندلی ها بدون نفوذ آب به الیاف صندلی، ایجاد بوی نامطبوع و آسیب به بافت صندلی انجام می شود. 


دستگاه  اسپری مکش

نظافت سرویس بهداشتی به ویژه در مکان های عمومی و پر رفت و آمد یکی از مهم ترین بخش های نظافت به شمار می آید. اسپری مکش یک دستگاه تخصصی برای شستشوی سطوح هموار و ناهموار عمودی و افقی بوده که به دلیل ابعاد مناسب، کارایی بالا و انجام عملیات نظافت به صورت پیوسته، وسیله ای مناسب برای شستشوی بخش های مختلف سرویس بهداشتی می باشد. این دستگاه با تجهیز به سیستم مکش و قابلیت پاشش مواد شوینده می تواند برای نظافت صنعتی مراکز تفریحی در بخش سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار بگیرد.

درخواست اطلاعات بیشتر