تخلیه آب و لجن استخر با واترجت صنعتی

در استخرها، حوضچه ها، گودال ها، چاه ها و سایر محل هایی که در آن ها آب جمع می شود، آب به صورت راکد باقی می ماند و به سرعت آلودگی تولید می کند. در این شرایط تعویض آب استخر و حوض به منظور نظافت ضرورت پیدا می کند. هم چنین به دلایل دیگری مانند کنترل و تنظیم سطح آب لازم است مقداری از آب انباشته شده تخلیه گردد. تشکیل لجن یکی دیگر از مشکلاتی است که در اماکن دارای آب به وجود می آید و از بین بردن آن ها عملی سخت و طاقت فرسا خواهد بود. تخلیه آب استخرها، حوضچه ها و گودال ها به حجم آب موجود در آن ها بستگی دارد و به منظور انجام این فرآیند در محیط های شهری، تفریحی و حتی مسکونی تجهیزات ویژه ای طراحی شده است که با استفاده از آن ها تخلیه آب و لجن با سرعت و به آسانی صورت می گیرد.


تخلیه آب و لجن به وسیله دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی مجهز به پمپی قدرتمند می باشد و سبب تولید جریان آب پر فشار می گردد؛ اما این که چگونه این وسیله امکان تخلیه آب و لجن را فراهم می آورد به تجهیزات جانبی مورد استفاده بستگی دارد.


نازل لجن کش

نازل لجن کش به دستگاه واترجت اتصال پیدا می کند و برای مصارف خانگی، تجاری و نیمه صنعتی بسیار مناسب است. این نازل سبب شکل گیری پدیده ونتوری شده و در نتیجه این امر آب و لجن مکش شده و از استخر و حوضچه خارج می شود. آب حوض ها و آب نماهای شهری، استخرهای تفریحی، گودال های آب در باغ ها و ... به وسیله دستگاه واترجت و نازل لجن کش تخلیه شده و گذشته از آن قابلیت مکش لجن های کف استخر نیز وجود دارد. در شرایطی که سطح آب استخر بیش از اندازه باشد، جهت تخلیه مقدار آب اضافی و رساندن سطح آب به حد استاندارد و مطلوب بهره مندی از نازل مکنده یک روش ایده آل و تاثیرگذار خواهد بود.


نازل لجن کش استیل

استیل دارای خاصیت ضد زنگ زدگی می باشد و نازل لجن کش ساخته شده از این جنس از عمری طولانی برخوردار است. دستگاه های واتر جت به همراه لوازم جانبی آن ها به طور مداوم با آب و رطوبت در تماس هستند از همین رو از موادی با کیفیت و ضد زنگ تولید می گردند.


نازل لجن کش مربعی

نوع دیگری از تجهیزاتی که جهت تخلیه آب و لجن مورد استفاده قرار می گیرد. این نازل دارای پهنای نظافتی بالاتری بوده که قادر است فرآیند تخلیه را با سرعت بیشتری به انجام برساند و به منظور عملیاتی ساختن فعالیت های گسترده تر ابزاری مناسب به شمار می آید. نازل مکنده مربعی همانند انواع دیگر نازل های لجن کش به شیوه ونتوری عمل می کند.


نظافت حرفه ای استخر و حوض

به منظور دست یابی به تمیزی هر چه بیشتر و بهتر یک استخر، حوضچه، آب نما در پارک ها و مراکز تفریحی و سطوح مشابه آن ها نظافت عمیق و حرفه ای آن ها مورد نظر می باشد. از همین رو استفاده از دستگاه های مکانیزه و هم چنین شوینده هایی با قابلیت رسوب زدایی برای نظافت استخرها و حوض ها بسیار مناسب هستند.


فواید اسکرابر چند منظوره برای نظافت استخر

دستگاه اسکرابر چند منظوره یک ابزار کاملاً منحصر به فرد با طراحی استثنایی بوده که برای نظافت و شستشوی انواع سطوحی که دسترسی دشوار دارند، به کار می رود. این دستگاه صد در صد ضد آب ساخته شده است و بنابراین می توان آن را به طور کامل در آب فرو برد. پس از تخلیه استخر اسکرابر چند منظوره دیواره های استخر را به شستشو می دهد و هنگامی که استخر نیز مملو از آب باشد امکان بهره مندی از این ابزار پر کاربرد وجود دارد.


رسوب زدایی با مواد شوینده

وجود آب و رطوبت در یک محیط در بسیاری از موارد با بر جای ماندن رسوب همراه است. استخرها و آب نماهایی که دچار رسوب گرفتگی شده اند با استفاده از مواد شوینده صنعتی دارای خاصیت رسوب زدایی، شستشوی می شوند و رسوب های به جا مانده بدون آن که به سطح آسیبی وارد شود، از بین می روند.

گالری تصاویر

واترجت لجن کش واترجت لجن کش واترجت لجن کش واترجت لجن کش واترجت لجن کش واترجت لجن کش واترجت لجن کش

درخواست اطلاعات بیشتر