شستشوی لوازم پارک با واترجت

امروزه از واتر جت ها برای مصارف گوناگونی استفاده می شود یکی پر کاربرد ترین و ضروری ترین مکان های استفاده از واتر جت مراکز تفریحی و ورزشی می باشد. نظافت و شستشوی این محیط ها به دلیل حضور مداوم افراد و تماس مستقیم وسایل این مکان ها با افراد بسیار حائز اهمیت می باشد. واترجت ها به عنوان دستگاه هایی صنعتی، ابزاری مناسب جهت شستشو و نظافت وسایل عمومی می باشند. استفاده از این دستگاه در شهرداری ها به منظور نظافت وسایل محیطی عمومی مثل پارک ها و غیره و برای مراکز ورزشی و مسکونی به منظور شستشو و نظافت محیط های ورزشی و عمومی بسیار مورد اهمیت می باشد.تاثیر شستشو در محیط های عمومی

عدم مدیریت نظافت و بهداشت محیط فضای سبز، پارک و اماکن تفریحی و استخر ها سبب می شود تا وضعیت این اماکن در حد مطلوب نباشد. رسیدن به آرامش روانی ، رفع خستگی اگر از برنامه زندگی حذف شود کوتاهی عمر را فراهم می آورد. لذا استفاده نمودن از مراکز تفریحی همانند : فضای سبز، پارک ها، اماکن تفریحی، مجموعه های ورزشی، پارک های جنگلی یک امر واجب و ضروری برای ایجاد سر زندگی، نشاط، سلامت روح و روان می باشد. نقش گسترده نظافت و بهداشت مجموعه های تفریحی در تمرد اعصاب بر کسی پوشیده نیست. یکی از نکاتی که تاثیر به سزایی در رسیدن به این هدف جلب توجه می کند داشتن محیطی عاری از هرگونه زباله و آلودگی می باشد زیرا بهداشت محیط این اماکن می تواند تا حد لزوم از بروز بیماری ها جلوگیری کرده و آرامش و انرژی را به مراجعه کنندگان انتقال دهد. به لحاظ ظاهری اکثر مجموعه های تفریحی و پارک ها، استخر ها پاکیزگی کافی دارند ولی زمانی که استفاده کنندگان از این مجموعه ها افزایش می یابد یقیناً آلودگی نیز افزایش می یابد. بطور مثال : تجهیزات بازی کودکان و یا سرسره ها به شدت مستعد آلودگی و میکروب می باشند زیرا برای تمیز و پاکیزه نگه داشتن این تجهیزات و تاسیسات باید از سیستم ها و دستگاه های نظافت صنعتی استفاده شود که این کار با سرعت و کیفیت بالا ، هزینه کم انجام می پذیرد.

نحوه عملکرد واترجت صنعتی

بطور کلی واتر جت یک دستگاه کاربردی نظافتی محسوب می شود که با پاشش آب به صورت پر فشار بر روی اجسام آنها را تمیز می نماید. این دستگاه دارای منبعی برای ذخیره آب نمی باشد و با اتصال آن به شلنگ آب می توان خروجی پر فشاری از آب را جهت نظافت سطوح دریافت کرد. بطور کلی تمیزی و نظافت وسایل عمومی شهری و مراکز رفاهی هم باعث شادابی و هم جلب مشتریان می شود. تفنگی که به منظور پاشش آب توسط کاربر قابلیت هدف گیری را بر عهده دارد امکاناتی نظیر تنظیم فشار آب و قطع و وصل کردن آب را نیز فراهم می نماید. طراحی این تفنگی و نازل به گونه ای است که می تواند قسمت های غیر قابل دسترس را نیز شستشو و نظافت نماید. 


کارایی واترجت ها در مراکز تفریحی

از واتر جت ها برای نظافت و شستشوی هر وسیله ای استفاده می شود اما نظافت و شستشوی وسایل عمومی شهری و مراکز تفریحی - ورزشی آن را به دستگاهی پر اهمیت تبدیل نموده است بطوریکه امروزه از این دستگاه برای نظافت بسیاری از وسایل عمومی در سطح شهر استفاده می شود. شاید شستشو و نظافت بعضی از وسایل عمومی، خود باعث ایجاد بیماری و عوارضی شوند اما با استفاده از واتر جت ها برای شستشو و فاصله گرفتن از جسم آلوده، این میزان خطر به حداقل خود رسیده و نظافت و شستشو را به امری راحت تبدیل نموده است.


انتخاب واتر جت مناسب

واتر جت ها در انواع مختلفی بسته به کارایی های متفاوت با میزان فشار پاششی مختلفی تولید می شوند. نظافت محیط های شهری و بزرگ کاری دشوار  می باشد که توسط نیروی انسانی و شوینده های دستی قابل انجام نمی باشد برای همین در شستشوی محیط های تفریحی و ورزشی به دلیل استفاده روزمره افراد از محیط و وسایل تفریحی و تماس مستقیم آنها با محیط پیرامونشان از واتر جت به طور مستمر و دائمی جهت نظافت وسایل استفاده می شود.


واتر جت برقی یا بنزینی

واتر جت ها در دو نوع برقی و بنزینی عرضه می شوند تفاوت عمده این دو مدل نسبت به یکدیگر استفاده از منبع تامیین انرژی می باشد. استفاده از مدل های برقی به علت نیاز به برق باید در محیط هایی بکارگرفته شوند که پریز برق وجود دارد و همین امر نیز آنها را برای استفاده در موارد گوناگون محدود می کند. اما واتر جت ها در مدل بنزینی به گونه ای می باشند که می توان از آنها در فضاهای باز استفاده نمود و برای مصارف شهری و تفریحی گزینه ایده آل تری محسوب می شوند چرا که ملزم به داشتن برق در اطراف دستگاه خود نمی باشند و قابلیت جابجایی بسیار راحتری نسبت به مدل های برقی در محیط دارند.


واتر جت های پر فشار

استفاده از واتر جت های پر فشار به منظور نظافت کلیه سطوح شهری و مراکز ورزشی و تفریحی امری ضروری است چرا که این دستگاه ها با فشار بالای پاششی خود می توانند هرگونه آلودگی و کثیفی را بدون دخالت دست از بین ببرند و برای انجام چنین کاری در در محیط های شهری فشاری بین 150 الی 200 بار لازم می باشد. آب پاششی واتر جت ها می تواند به دو صورت گرم و سرد تولید شود. از آنجایی که آب گرم برای از بین بردن چربی مناسب تر می باشد. شستشو و نظافت سطوح چرب و روغنی را با واتر جت های آب گرم انجام می دهند و در بقیه مصارف از آب سرد به شیوه ای متداول استفاده می شود.

گالری تصاویر

واترجت نظافت پارکها پارک آبی اماکن تفریحی استخر شستشوی سرسره شستن صندلی پارک شوینده استخر ها   شستشوی استخر،سونا،جکوزی،مجموعه های تفریحی واترجت واترجت شستشوی دیوار ها و محوطه استخر سونا جکوزی شستشوی سالن راهرو محوطه استخر پارک آبی شستشوی پارک شستشوی محوطه پارک آبی با واترجت کفشوی استخر،سونا شستشوی تاسیسات و تجهیزات پارک ها شستن صندلی پارکها شستشوی سرسره پارک ها نظافت صنعتی پارک شستن صندلی شستن استخر شستشوی کف محوطه پارک و استخر با واترجت شستشوی پله،راه پله،کاشی،سرامیک،سنگفرش،پارک،استخر نظافت پارک شستشوی سرسره های پارک و فضای سبز واترجت نظافت صنعتی پارک ،سرسره فضای سبز شهری واترجت شستن نظافت صنعتی شهر بازی شستشوی صنعتی شهر شادی و پارک شستشوی فضای سبز پارک ها و سرسره ابزار بازی کودکان شستن سرسره نظافت صنعتی و بهداشت محیط پارک ها شستن

گالری ویدئو

شستشوی استخر،سرسره های پارک ابی،سونا،جکوزی،صندلی  شستشوی سرسره_صندلی پارک_سنگفرش_نظافت و بهداشت محیط شستشو و نظافت استخر_آب نما_سونا_جکوزی با واترجت شستشو_نظافت_شستن_استخر_پارک آبی_سونا_جکوزی_پارک شستشوی آب نما_شستن_گرد گیری_استخر_نمای ساختمان

درخواست اطلاعات بیشتر