نظافت مراکز تفریحی با مکنده شهری

پارک ها و اماکن تفریحی از جمله مکان هایی هستند که روزانه عموم مردم و از قشرهای مختلف به آن مراجعه می کنند. از آن جایی که در محیط های تفریحی و عمومی افراد مختلف به ویژه کودکان حضور دارند، بهداشت و تمیزی محیط از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و از آن جایی که میزان تولید زباله در اماکن عمومی بیشتر است می بایست نظافت آن به طور پیوسته و مستمر انجام گیرد. به طور معمول نظافت محیط های عمومی با روش های دستی و سنتی سخت و دشوار بوده و علاوه بر آن برای افرادی که در این مکان ها تردد دارند می تواند حادثه ساز باشد. بنابراین به منظور نظافت ایمن و مناسب محیط های تفریحی و عمومی دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی همانند مکنده شهری مورد استفاده قرار می گیرد که موثرترین و کارآمدترین روش برای نظافت این اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.


مکنده شهری

دستگاه مکنده شهری یک ابزار ساده و در عین حال کارآمد می باشد که به منظور نظافت محیط های شهری، پارک ها، تفریحگاه ها و ... طراحی و به بازار عرضه شده است که تحولی بزرگ در نظافت محیط های شهری به شمار می آید؛ هم چنین مکنده شهری یک دستگاه کم صدا با سهولت کاربری بوده که با محیط زیست سازگاری دارد و با جمع آوری زباله ها محیط را تمیز می کند. مکنده یا سوییپر شهری به وسیله کاربر هدایت می شود و به یک خرطومی با قطر مناسب مجهز شده که در مسیر حرکت خود تمامی زباله ها را همانند کاغذ، مقوا، ته سیگار، قوطی، شیشه، پلاستیک، بطری های فلزی، شاخ و برگ درختان و ... مکش می کند.


نظافت مناسب پارک ها و اماکن تفریحی با سوییپر شهری

مکنده شهری در مدل های باتری دار و بنزینی ارائه شده و کاربران با توجه به امکانات و شرایط دستگاه مناسب را انتخاب می کنند. مکنده شهری ترکیبی از قدرت بالا، استفاده آسان، طراحی ارگونومیک و سطح صدای کم بوده که می توان آن را در ساعات کاری و زمان رفت و آمد افراد بدون ایجاد هر گونه سر و صدا و یا آلودگی هوا، به کار گرفت. سوییپر شهری دارای ابعاد جمع و جور و مناسب می باشد که مشکلات نظافت معابر باریک و متراکم را از میان برداشته است. این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه وزن کمتری دارد و کاربر با یک دست آن را به حرکت در آورده و زباله های تولید شده در پارک و مکان های تفریحی را جمع آوری می کند. مکنده شهری مجهز به فیلتر ضد گرد و غبار می باشد که از بازگشت گرد و خاک به محیط جلوگیری می کند. مدل باتری دار این سوییپر برای نظافت محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد و قابل استفاده برای نظافت انواع سطوح سیمانی، سنگ فرش، چمن و ... قابل به کار گیری خواهد بود.


ویژگی های مکنده شهری

۱- این دستگاه عملیات نظافت مراکز تفریحی و معابر شهری را با اثر بخشی بالا و به آسانی انجام می دهد.

۲- با استفاده از سوییپر شهری سطح کیفی نظافت و تمیزی شهر بهبود یافته و رضایت عمومی را افزایش می دهد.

۳- می توان در هر نقطه ای از سطح زمین که زباله بر روی آن وجود دارد از مکنده شهری استفاده نمود. پارک ها، پیاده رو ها، خیابان ها، کوچه ها، اماکن عمومی، بازارها، پارکینگ ها، سالن های انتظار در پایانه ها، اداره ها، ایستگاه های قطار و هر مکان دیگری که نظافت آن غیر ممکن به نظر می رسد، به وسیله سوییپر شهری نظافت و تمیز می گردد.

۴- این دستگاه دارای مخزن زباله با گنجایش بالا بوده که حجم زیادی از ضایعات را در خود جای می دهد.

۵- مکنده شهری از بدنه مقاوم و ضد خوردگی برخوردار می باشد.

گالری تصاویر

مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری مکنده شهری

درخواست اطلاعات بیشتر