نظافت سالن سینما و آمفی تئاتر

سالن های سینما و تئاتر به عنوان یک محیط عمومی پر رفت و آمد همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرند و از همین رو به گذراندن اوقات فراغت خود در آن می پردازند. شلوغی یک محیط با ازدیاد آلودگی ها همراه خواهد بود و از طرف دیگر در سینماها خوراکی هایی مصرف می گردد که تولید زباله را در پی دارد. در این شرایط نظافت و تمیزی محیط به یک موضوع پر اهمیت تبدیل شده و نیروهای خدماتی را با مشکلات و چالش های فراوانی رو می سازد. هر چند استفاده از روش های دستی تا حدودی به تمیزی محیط کمک می کند اما با افزایش وسعت محیط و تکرار فرآیند نظافت به صورت متناوب، دیگر این شیوه کارایی لازم را نداشته و نیروهای بخش خدمات را به سمت بهره مندی از تجهیزات پیشرفته نظافتی سوق می دهد.


نظافت سینما و آمفی تئاتر با ابزارهای حرفه ای

به کارگیری ابزارهای پیشرفته نظافتی تنها به محیط های صنعتی محدود نمی شود و به منظور تمیز نمودن بسیاری از محیط های تجاری هم چون سینماها رده های تجاری از دستگاه ها طراحی شده است که با ارائه عملکرد مطلوب سطح بهداشت و تمیزی محیط را ارتقا بخشیده و نظافت های پیوسته و مداوم را به امری آسان تبدیل می کند. بهترین ابزارهای نظافتی برای سالن های سینما عبارت اند از جاروبرقی تجاری یا نیمه صنعتی، دستگاه مبل شوی، اسپری مکش و پولیشر.


جاروبرقی تجاری و نیمه صنعتی

دستگاه های جاروبرقی تجاری به منظور نظافت محیط های تجاری و اداری طراحی و ساخته شده اند، بنابراین در سینماها نیز که در گروه مراکز تجاری قرار می گیرند، قابل به کارگیری هستند. جاروهای تجاری نسبت به دستگاه های جاروبرقی صنعتی کوچک ترند اما در مقایسه با جاروهای متداول از قدرت و ظرفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشند. به این ترتیب دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی و تجاری نظافت محیط های بزرگ تر و پر ترددتر نسبت مناطق مسکونی را با سرعت و کیفیت بالاتری به انجام می رسانند. زباله ها و مواد خوراکی پراکنده شده در سالن سینما، بر روی صندلی ها و در میان ردیف های صندلی با استفاده از جاروبرقی تجاری جمع آوری می گردد. علاوه بر این برای نظافت ردیف های میان صندلی ها که با محدودیت فضای حرکتی رو به رو هستند، می توان از دستگاه جاروبرقی کوله ای استفاده نمود؛ به صورتی که این رده از جاروهای صنعتی وزن مناسبی دارند و کاربر با حمل آن همانند یک کوله پشتی قادر خواهد بود مسیرهای باریک و کم عرض را به آسانی تمیز گرداند. با نصب برس های سر گرد و نازل های تخت صندلی های سینمای به آسانی و با سرعت بالا تمیز شده و زباله های آن جمع آوری می شود.


دستگاه مبل شوی

شستشوی موثر صندلی سالن های سینما به وسیله دستگاه های مبل شوی و اسپری مکش انجام می گیرد. دستگاه صندلی شوی سینما با برخورداری از قدرت بالا به سیستم تولید فوم و هم چنین سامانه مکش مجهز می باشد و این فوم به دلیل داشتن چگالی پایین روی سطح صندلی باقی مانده و به نحو تاثیرگذاری آلودگی ها را رفع می نماید. پس از شستشو آلودگی ها و مواد باقی مانده از طریق سیستم مکش دستگاه جمع آوری شده و به تمیزی هر چه بهتر و خشک شدن سریع تر صندلی ها کمک می کند. ساختار دستگاه های مبل شوی به گونه ای است که جهت استفاده در مراکز تجاری و سینماها ابزاری مناسب و ایده آل به شمار می آید.


پولیشر

زیبایی و تمیزی دو بخش جدا نشدنی در محیط های عمومی و پر تردد هستند که تجهیزات نظافتی سهم به سزایی در دست یابی به هر دو جز دارند. پولیشر از دیگر دستگاه هایی است که جهت جلوه بخشیدن به سطوح مورد استفاده قرار می گیرد به صورتی که با شستشو و صیقلی ساختن سطح زمین آن را براق و درخشان ساخته و مراجعه کنندگان از حضور در محیطی تمیز و زیبا احساس رضایت خواهند داشت. در سالن های انتظار سینماها و مجتمع های تفریحی از این وسیله جهت شستشو و جلا دادن به سطوح استفاده می گردد.

گالری تصاویر

نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی نظافت سینما با جاروبرقی

درخواست اطلاعات بیشتر