شستشوی سرویس بهداشتی با اسپری مکش

شستشو و نظافت از دیر باز تا کنون از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. مسلما حذف آلاینده ها از محیط به منظور حفظ جلوه های بصری محیط و همچنین تامین سلامت افراد امری لازم و ضروری می باشد. سرویس های بهداشتی و به طور کلی بخش های که دسترسی به آنها دشوار می باشد به واسطه عدم نظافت موثر و با کیفیت می تواند منبعی برای انتشار بوی نامطبوع و عوامل بیماری زا باشند. اصولا شستشو و نظافت چنین فضا هایی با استفاده از شیوه هی سنتی و دستی بسیار زمان بر بوده و در عین حال از کیفیت مطلوب و در خور توجه ای برخوردار نمی باشد. با توجه به اهمیت نظافت و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از محیط، شرکت های سازنده تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت، با ارائه دستگاه اسپری مکش پر فشار موجب سهولت و تسریع در فرآیند شستشو و نظافت شده اند.


دستگاه اسپری مکش پر فشار چیست؟

دستگاه اسپر مکش پر فشار دستگاهی کاربردی و تخصصی برای شستشو و نظافت انواع سطوح سخت هموار و ناهموار می باشد. این دستگاه به منظور تسهیل در امر شستشو و نظافت و همچنین انجام سریع و بدون وقفه شستشو متشکل از بخش های متنوعی چون پاشش آب پر فشار با حداکثر فشار عملیاتی 30 بار، مخازن مجزا برای آب تمیز و آب آلوده ناشی از شستشو، موتور مکنده، سیستم تی و برس می باشد. ترکیب تمامی فعالیت های مرتبط با شستشو و نظافت در این دستگاه نه تنها امر شستشو و نظافت را تسهیل نموده است، بلکه افزایش در سرعت نظافت را نیز در پی دارد.شستشو و نظافت آلاینده ها با استفاده از دستگاه اسپری مکش پر فشار

تجهیز این دستگاه به سیستم پاشش پر فشار آب امکان شستشو و نظافت لایه های آلودگی که بر اثر گذشت زمان سفت و سخت شده اند را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. علاوه بر این به منظور شستشو و حذف آلاینده های تثبیت شده بر روی سطوح کف این دستگاه مجهز به برس می باشد. برس دستگاه با بیرون کشیدن آلاینده های انباشته در بین شیار ها و خلل و فرج کفپوش ها سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. یکی از چالش های مهم در امر شستشو و نظافت جمع آوری مایعات از روی سطح و به اصطلاح خشک شدن سطوح می باشد. دستگاه اسپری مکش پر فشار به منظور فراهم نمودن سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی مجهز به سیستم مکش بوده و با مکش کاملا آب باقی مانده بر روی سطوح، سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید. قابلیت استفاده و پاشش مواد شوینده از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد که نه تنها موجب افزایش سرعت و کیفیت شستشو می شود بلکه موجب ضد عفونی بخش های آلوده ای چون سرویس های بهداشتی شده و موجب ارتقا سطوح بهداشتی محیط می شود.


مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش پر فشار

با توجه به تعدد سرویس های بهداشتی در محیط های تفریحی، استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت به منظور شستشو و حذف آلاینده ها از بخش های مختلفی چون شیر آلات، دیوار ها، سطوح کف و درب های بسیار زمان بر می باشد. استفاده از دستگاه مکانیزه و تخصصی چون دستگاه اسپری مکش پر فشار که به طور خاص به منظور شستشو و نظافت چنین محیط هایی تولید شده است، سرعت عملیات شستشو و نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. استفاده از پاشش پر فشار اب در این دستگاه تمامی آلاینده ها را از روی سطوح حذف می نماید. قابلیت جمع آوری مایعات از روی سطوح از جمله توانمندی های منحصر به فرد این دستگاه می باشد که موجب افزای ایمنی محیط می گردد. با توجه به اینکه وجود نم و رطوبت بر روی کفپوش ها موجب لغزندگی سطوح می گردد، جمع آوری مایعات سطحی و خشک نمودن سطوح نقش مهمی در افزایش ایمنی محیط ایفا می نماید.

درخواست اطلاعات بیشتر