نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره

استخرها از مهم ترین اماکن تفریحی و ورزشی هستند که در میان همه اقشار و سنین مختلف طرفداران بسیار زیادی دارد و شنا به عنوان یکی از سرگرمی ها و تفریحات عموم افراد به شمار می آید. بر اساس تحقیقات انجام گرفته در استخرها می توانند بیماری ها را به راحتی انتقال دهند زیرا که آب به طور مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. آب استخر، جکوزی و دیگر بخش های عمومی مانند کابین ها، حمام ها و ... محیطی مناسب برای رشد میکروب ها، قارچ ها، موجودات میکروسکوپی و عوامل بیماری زا هستند. افزودن کلر و مواد گند زدا به آب استخر و جکوزی و هم چنین ساخت حوضچه های دارای کلر برای شستشو پاها از جمله اقداماتی است که به منظور کاهش سطح میکروب ها صورت می پذیرد. علاوه  بر این که رعایت استانداردهای مربوط به آب در خصوص کیفیت، بهداشت، مواد شیمیایی در کنترل بیماری ها اهمیت بسیار زیادی دارد، نظافت سطوح مختلف نیز امری ضروری تلقی می گردد. دیواره های استخر، کابین های دوش، محفظه های نگه داری وسایل و کناره های استخر سطوحی هستند که در کنار توجه به بهداشت آب، مسئولان باید نسبت به تمیزی و بهداشت آن ها دقت و توجه ویژه ای نشان دهند. این بدان معنا است که کنترل وضعیت آب استخر به تنهایی کافی نبوده و جهت افزایش سطح بهداشت و سلامت، محوطه استخر نیز باید پاکیزه نگه داشته شود.


کاربرد تجهیزات نظافت صنعتی در پاکیزگی استخرها

امروزه گسترش علم و فناوری در همه زمینه ها به روشنی قابل مشاهده بوده و در طراحی و ساخت تجهیزات نظافت صنعتی نیز  رد پای آن نمایان است. تنوع در تولید دستگاه های نظافتی این امکان استفاده از آن ها را در محیط های گوناگون از جمله اماکن تفریحی ورزشی فراهم نموده است. دستگاه اسکرابر چند منظوره ابزاری پر کاربرد و کارآمد برای شستشوی سطوح می باشد که سبب تسریع امر نظافت و افزایش کیفیت تمیزی می گردد.


شستشوی دیواره استخر و جکوزی با اسکرابر چند منظوره

کاشی های دیواره استخرها به طور مداوم و مستقیم با آب در تماس هستند و محل مناسبی برای تجمع میکروب و قارچ به شمار می آیند. نظافت دیواره های استخر از مواردی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد و شاید به دلیل آن که درون آب قرار دارد نظافت آن غیر ممکن به نظر برسد. حال آن که دستگاه اسکرابر چند منظوره صد در صد ضد آب بوده و به راحتی در آب استخر فرو می رود. این وسیله دارای گشتاور بالا می باشد و در نتیجه سطوح قرار گرفته درون آب را به خوبی تمیز می کند.


کاربرد اسکرابر چند منظوره در نظافت کابین دوش و سرویس های بهداشتی

ساختار دستگاه اسکرابر چند منظوره به گونه ای است که کاربر می تواند آن را جهت شستشوی تمامی سطوح مقاوم به آب مورد استفاده قرار دهد. کابین های دوش در استخرها و هم چنین سرویس های بهداشتی به طور پیوسته با رطوبت در تماس هستند و از آن جایی که رطوبت بهترین بستر برای رشد و تکثیر قارچ و میکروب است، بنابراین نظافت مرتب این سطوح اهمیت دارد تا به این ترتیب شرایط رشد میکروب ها از میان برداشته شود. اسکرابر چند منظوره این وظیفه را به خوبی انجام داده و با چرخش سریع برس آن لایه های آلودگی از سطح حذف می گردد. این دستگاه توانایی شستشوی سطوح پلکانی را دارا بوده و به منظور جلوگیری از لغزندگی سطوح به علت تشکیل قارچ و جرم گرفتگی مورد استفاده قرار گرفته و کارایی بالایی دارد.


ویژگی های دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره یک ابزار نظافتی کارآمد می باشد که با برخورداری از قطعات و موادی با بالاترین کیفیت شستشو، جلا بخشی و سایشی خیره کننده را فراهم می سازد. اسکرابر چند منظوره مجهز به باتری قدرتمندی است که توانایی کارکرد 4 ساعت مداوم را دارد و وجود باتری سبب می گردد محدودیتی از لحاظ کابل و پریز برق ایجاد نشود و دستگاه به راحتی برای نظافت بخش های مختلف یک محیط جا به جا گردد. این وسیله وزن پایینی دارد و کارکردن با آن برای مدت طولانی هیچ گونه خستگی و ناراحتی برای کاربر به وجود نخواهد آورد. اسکرابر چند منظوره به شکلی طراحی شده است که صد در صد ضد آب می باشد و بنابراین جهت استفاده در محیط های خیس و مرطوب بسیار مناسب است. از طرف دیگر سطح پایین ولتاژ آن هر گونه خطر برق گرفتگی را از میان برمی دارد. 

گالری ویدئو

اسکرابر چند منظوره

درخواست اطلاعات بیشتر