نماشوی دستی مجتمع تجاری

نظافت و شستشوی سطوح شیشه ای قرار گرفته در ارتفاع فرآیندی دشوار و پر خطر است که می تواند نیروهای انسانی را با مشکلات زیادی رو به رو سازد و یک اشتباه کوچک خطرات جبران ناپذیری به بار آورد. از طرف دیگر شیشه به دلیل داشتن ماهیت شفاف و درخشان کمترین میزان از آلودگی را نمایان می سازد. نادیده گرفتن آلودگی های بر جای مانده روی نماهای شیشه ای از زیبایی ساختمان به ویژه در مجتمع های تجاری پر رفت و آمد ظاهر نامناسبی به آن می دهد که می تواند بر دیدگاه مراجعه کنندگان تأثیر نامطلوب داشته باشد. امروزه در بسیاری از مجتمع های بزرگ تجاری و اداری بخش زیادی از نمای بیرونی و درونی ساختمان به سطوح شیشه ای اختصاص داده شده است زیرا که همواره سبب زیبایی هر چه بیشتر می شود. از همین رو لازم است به منظور تمیز نگه داشتن دائمی و منظم تجهیزات مناسب و البته ایمن نماشوی مورد استفاده قرار گیرد تا علاوه بر دست یابی به تمیزی و جلوه ظاهری، ایمنی کاربران محفوظ بماند.


چگونگی نظافت نمای شیشه ای در گوشه و کنار دنیا

ساختمان های شیشه ای در سراسر جهان تمیز می شوند و هر کشور ویژگی ها، استانداردها و چالش های مخصوص به خود را دارد. سازندگان تجهیزات نظافت و شستشوی شیشه و نما به ساخت و تولید ابزارهایی اقدام نموده اند که در همه جا قابل به کارگیری هستند. به طور کلی استفاده از نردبان، بالابر و سایر وسایل مشابه ایمنی چندان زیادی ندارند و این در حالی است که تجهیزات نوین نظافت شیشه و نماشویی با دارا بودن ساختار ارگونومیک به امینت کاربر کمک نموده و در کنار آن هیچ گونه آسیبی به شیشه وارد نمی کند.


شستشوی شیشه با نماشوی دستی حرفه ای

ست نماشوی دستی با دارا بودن ساختاری با کیفیت، تمام ارگونومیک، قابلیت اطمینان بالا و در عین حال ساده یکی از کاربردی ترین و عالی ترین ابزارهای نظافت شیشه به شمار می آید. این ست چند منظوره از بخش های گوناگونی تشکیل شده امکان شستشوی انواع نماهای شیشه و به ویژه سطوح قرار گرفته در ارتفاع را سریع، راحت، آرام و ایمن فراهم می آورد. سهولت کاربری ست نماشوی به اندازه ای است که روزانه می توان آن را به کارگیری نمود.


نظافت بخش های دور از دسترس با دسته تلسکوپی

یکی از ویژگی های استثنایی و منحصر به فرد ست نماشوی وجود دسته تلسکوپی با قابلیت تنظیم طول است که طول آن به میزان سه تا چهار متر افزایش می یابد. به این طریق نقاط مرتفع از طبقه های پایین تر و یا بالاتر قابل شستشو هستند و حتی لکه ها و آلودگی هایی که دور از دسترس قرار دارند، به آسانی از بین می روند. هم چنین دسته نماشوی دارای یک مفصل می باشد که با تغییر زاویه آن متناسب با حالت قرار گیری کاربر نسبت به سطح، فرآیند شستشوی نما آسان تر می گردد و به وسیله آن سطوح زیرین غیر قابل دید نیز تمیز می شوند.


نحوه شستشو با ست نماشوی

بر روی نماشوی دستی پدهایی از جنس پلی استر و میکروفایبر نصب می شود که قدرت پاک کنندگی و قدرت جذب بالایی دارند و پرز بر جای نمی گذارند. این پدها با مقداری مرطوب شدن برای شستشوی شیشه آماده هستند از همین رو جهت نظافت محیط های بسته که امکان جمع آوری آب وجود ندارد، بسیار مناسب و ایده آل می باشند. اتصالات دسته تلسکوپی از مقاومت و استحکام بالا و فناوری قفل کردن برخوردارند که در مقایسه با تجهیزات معمولی کارآمدتر بوده و در هنگام کار ثبات و پایداری کافی دارند.


اجزا و قطعات کاربردی نماشو

در کنار لنس تلسکوپی و پدهای پلی استری و میکروفایبر تجهیزات دیگری به همراه ست نماشویی ارائه شده است که این ست نظافتی را چند منظوره و کارآمد می سازد. این ست قطعاتی مانند دسته نگه‌دارنده پد، تی های لاستیکی، کاردک خراش دهنده مخصوص شیشه و ... دارد. انواع پدها و تی های لاستیکی بر روی دسته نگه‌دارنده ارگونومیک نصب می شوند.


کاربرد ست نماشوی

بهره مندی از ست نماشوی دستی به محیط خاصی محدود نشده و در اماکن مختلف از جمله مجتمع های تجاری و اداری، ساختمان های مسکونی، ورزشگاه ها، مراکز تفریحی، مجتمع های آموزشی، مراکز درمانی و سایر بناهای دارای نما و سطوح شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

گالری تصاویر

ست نماشوی دستی ست نماشوی دستی ست نماشوی دستی

درخواست اطلاعات بیشتر