اسکرابر چند منظوره و نظافت هتل

هتل ها همه روزه با حجم بالایی از مراجعه کنندگان مواجه می باشند، مراجعه کنندگانی که با انتظارات متعددی قدم به یک هتل می گذارند. یکی از اولین و اصلی ترین دغدغه های افراد که همواره تأثیر بسزایی در نحوه گزینش هتل و اتاق توسط مسافران دارد، سطح بهداشت و میزان نظافت هتل است که در بدو ورود افراد جلب نظر می نماید. یک هتل و مهمانسرا تمیز و درخشان که عاری از هرنوع آلودگی های محیطی باشد در مقایسه با یک هتل که عملیات نظافت در آن به ندرت انجام می پذیرد بدون شک از شانس بالاتری در انتخاب شدن توسط مسافران دارد. اما در این میان همواره برخی بخش ها نیاز نظافت دقیق تری دارند تا کیفیت مورد نظر حاصل شود. برای مثال راه پله ها، سرویس های بهداشتی، استخرها و... از جمله بخش هایی در هتل به شمار می آیند که بیشترین توجه را به خود جلب می نمایند. خوشبختانه امروزه می توان با به کارگیری دستگاه های نظافت صنعتی به شست و شوی دقیق و اصولی این قسمت ها پرداخت. یکی از این دستگاه ها اسکرابر چند منظوره است که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.


دستگاه اسکرابر چند منظوره چیست؟

این دستگاه تجهیزی ایده آل برای شست و شوی سطوح کف مناطق با دسترسی کم و همچنین مناطقی می باشد که تجهیزات نظافتی بزرگ نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند. این دستگاه متشکل از یک موتور، یک باتری، دسته تلسکوبی و برس چرخشی است. موتور قدرتمند دستگاه امکان ایجاد گشتاوری بالا برای چرخش برس را فراهم می آورد. همچنین باتری دستگاه در یک کوله پشتی قرار گرفته که قابلیت مانورپذیری فوق العاده ای را برای دستگاه ایجاد می نماید و به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی و با سرعت بالا به نظافت فضاهای کوچک بپردازد.


نحوه عملکرد دستگاه

به منظور استفاده از دستگاه لازم است تا باتری به طور کامل شارژ شود، چرا که نیروی لازم برای گردش برس دستگاه از طریق باتری به موتور انتقال می گردد. سپس لازم است تا برس مناسب انتخاب و نصب شود برای مثال جهت شست و شوی پله ها، برس رولی انتخاب مناسبی خواهد بود زیرا در این صورت دیگر نیازی به تغییر زاویه موتور نمی باشد. همچنین پد های مخصوص به منظور استفاده بر روی سطوح با حساسیت بالاتر وجود دارد.


ویژگی های منحصر به فرد اسکرابر چند منظوره

از جمله برخی از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:


وزن کم

وزن کم دستگاه امکان حمل و جابه جایی آسان آن را فراهم می آورد. در نتیجه کاربر بدون احساس خستگی می تواند برای ساعات پیاپی به عملیات شست و شو بپردازد.


 ضد آب بودن دستگاه

دسته و بخش سری برس اسکرابر چند منظوره به دلیل ضد آب بودن می تواند به راحتی برای شست و شو دیواره استخر و سایر محیط های مشابه به کار گرفته شود. لازم به ذکر است در این صورت بهتر است دستگاه با ولتاژ پایین مورد استفاده قرار گیرد.


باتری قدرتمند

همانطور که در بخش قبل گفته شد باتری دستگاه در یک کوله پشتی قرار گرفته و توسط کاربر قابل حمل می باشد. این باتری قدرتمند امکان 4 ساعت شست و شوی مداوم را فراهم می آورد.


کاربردهای اسکرابر چند منظوره

نظافت راه پله هتل ها به وسیله دستگاه اسکرابر چند منظوره با سرعت و کیفیت بالا امکان پذیر است. سطوح کف این مناطق عموما به علت دسترسی محدود و عرض کم  قابل شست و شو به وسیله تجهیزات با ابعاد بزرگ نمی باشد. از سوی دیگر به کارگیری روش های سنتی مانند تی و سطل در محیط هتل ها موجب ایجاد سطوحی لغزنده شده و  عموما کیفیت مورد نظر را نیز به همراه ندارد. در نتیجه استفاده از این دستگاه کوچک و با کیفیت انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود، به علاوه قابلیت روسوب زدایی و جلادهی دستگاه، آن را به وسیله کاربردی در نظافت  استخرها  و سرویس های بهداشتی تبدیل نموده است.

درخواست اطلاعات بیشتر