بخارشوی هتل

هتل های متفاوت با سبک های مختلفی وجود دارد اما آنچه یک هتل را متمایز از سایرین می نماید نظافت هتل و مدیریت آن می باشد. در هتل ها به دلیل تردد بالای مسافران و گردشگران اهمیت بهداشت و نظافت هتل از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در این بین نظافت محیط داخلی هتل بسیار با اهمیت بوده در صورت عدم رعایت نظافت و شستشوی روزانه و مداوم یک معضل برای وجهه بیرونی آن هتل بشمار می آید و ممکن است در کاهش جذب مخاطب تاثیر گذار باشد. اماکن داخلی که می بایست به طور مداوم تحت نظافت قرار گیرند عبارتند از: آسانسور، شیشه، نما، درب، پنجره، مبلمان، راه پله، نرده، دیوار و سایر اجزای هتل که با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی، بدون محدودیت مسافران سریع ترین و کارآمدترین روش را برای نظافت هتل و بهداشت محیط آن انتخاب خواهید نمود پیشنهاد شرکت ابراهیم: دستگاه بخارشوی _ بخارشوی _ بخار شو دستگاه بخار شوی با بخار آب و مکش بسیار بالا سطوح مورد نظر را عاری از هرگونه آلودگی می نماید از ویژگی های این دستگاه کاربرد های بالای آن در صورت تعویض نازل و سری ها به منظور تمیز نمودن انواع سطوح و نقاط کورمورد استفاده می باشند.


بخار شوی هتل


به طور کلی دستگاه بخار شوی در هتل ها به عنوان یک ابزار نظافت صنعتی کارآمد می باشد که با پاشش بخار آب بر روی سطح موجب جدا شدن آلودگی و جرم از سطح و ضد عفونی شدن آن می گردد. دستگاه های بخارشوی غالباً مجهز به سیستم مکش می باشند تا آلودگی های کنده شده از سطح بلافاصله جمع آوری گشته و از محیط خارج شوند. اصلی ترین بخش یک دستگاه بخار شوی ، دیگ بخار آن می باشدو میزان تولید بخار و حداکثر دمای خروجی و بازده دستگاه بخارشوی وابسته به ظرفیت دیگ بخار و توان بویلر می باشد. هم چنین به منظور بهبود عملکرد دستگاه و افزایش کیفیت شستشو ، هنگام طراحی بخارشوی ، امکانات دیگری نظیر مخزن مواد شوینده و انواع سری ها و نازل های متنوع برای دستگاه در نظر گرفته می شود. از جمله ویژگی های دستگاه بخار شوی صنعتی و اثرات آن در نظافت هتل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:سامانه مکش

در تصور افراد، سطوح پس از نظافت با بخارشوی صنعتی، خیس مانده و ممکن است رد آب باقی مانده خود موجب کثیف شدن و کاهش زیبایی ظاهری سطح شود. دمای بالای بخار آب سبب می شود آلودگی ها به راحتی از سطح مورد نظر پاک شوند و استفاده از آن در اماکنی بسیار پیشنهاد می گردد. اما برای رفع مشکل فوق در این شرایط وجود یک سیستم مکش همزمان، از باقی ماندن آلودگی ها بر روی سطوح جلوگیری کرده و باعث جمع آوری سریع آنها می گردد.

چرخ های بزرگ

به دلیل سنگین بودن دستگاه و دشواری در جابجایی و کنترل این دستگاه، نیاز است تا بک نیروی کمکی حرکت و کاربری دستگاه را ساده تر کند. وجود چرخ های بزرگ در دستگاه موجب می گردد بخارشوی به آسانی و بدون هیچ مشکلی بر روی انواع سطوح هموار در هتل ها حرکت نماید. حرکت راحت و بدون ایجاد مزاحمت موجب سهولت کاریری گشته و به همین ترتیب می تواند باعث جلب نظر استفاده کنندگان و نیرو های خدمات گردد.

تولید مداوم بخار

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه بخارشوی صنعتی تولید مداوم بخار است. دستگاه های بخارشوی با کیفیت، به دلیل تجهیز به دیگ بخار با ظرفیت بالا، می توانند به صورت بدون وقفه بخار تولید کرده و موجب برقراری بهداشت و نظافت پیوسته در هتل ها گردند. همچنین در صورت به اتمام رسیدن آب موجود در مخزن، می توان به طور مستقیم مجددا مخزن را پر کرد و نیازی به خاموش کردن و سرد شدن دستگاه نیست. 

گالری تصاویر

نظافت هتل  بخارشوی هتل  شستشوی تجهیزات در هتل شستشو و نظافت مبلمان صندلی ضد عفونی کننده صندلی بخارشوی هتل  شسشوی نما  هتل  هتل آپارتمان شستن شستشوی درب پنجره انواع نما مبلمان صندلی هتل بخارشو شستشو دیوار بخارشوی صنعتی شرکت ابراهیم دستگاه بخار

درخواست اطلاعات بیشتر