نظافت استخر هتل با واترجت صنعتی

بسیاری از هتل ها به منظور ارائه خدمات و امکانات هر چه بهتر به مسافران و مهمانان خود، به استخر مجهز شده اند که در فصول مختلف به ویژه در فصل تابستان افراد زیادی از آن استفاده می نمایند. برخی از این استخرها پذیرای عموم افراد نیز هستند و در نتیجه آن میزان رفت و آمد این اماکن افزایش پیدا می کند. از همین رو در کنار زیبا سازی فضای استخر، بهداشت و تمیزی استخر به امری مهم و ضروری تبدیل می شود تا علاوه بر حفظ سلامت و امنیت مشتریان رضایت آنان جلب گردد. وجود آب و رطوبت دائمی در محیط استخرها سبب عاملی برای گسترش قارچ ها و میکروب ها است که پدیده ای بسیار نامطلوب بوده و جهت پیشگیری از وقوع آن باید محوطه استخر به صورت مداوم و با شیوه صحیح نظافت و شستشو گردد.


چگونگی نظافت استخر هتل

سطح زمین در محوطه استخرها از کاشی های کوچکی پوشیده شده است که بندهای میان این کاشی کاری ها سطح ناهمواری را به وجود آورده اند تا از خطر لغزندگی و سر خوردن افراد جلوگیری شود. درزهای باریک اتصالات کاشی ها محل مناسبی برای تجمع آلودگی ها و رشد قارچ ها هستند و شستشوی این بخش ها باید با دقت و توجه بیشتری انجام گردد و عدم نظافت مستمر سطح بهداشت و سلامت استخر را کاهش می دهد. استفاده از روش های دستی برای نظافت های عمیق و همیشگی مناسب نبوده و بهره مندی از ابزارهای پیشرفته پر اهمیت جلوه می کند.


شستشوی حرفه ای استخر هتل با واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی با طراحی منحصر به فرد خود دارای کاربردهای فراوانی است که برای شستشوی محوطه استخرها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شوینده های فشار قوی بر پایه نیروی آب عمل می کنند و جریان آب پر فشار با برخورد قدرتمند با سطح سبب جداسازی سریع آلودگی ها می گردد. یکی از بارزترین مزیت های دستگاه های واترجت صنعتی امکان شستشوی سطوح متخلخل می باشد و قابلیت پاک سازی کامل سطوحی مانند درزهای کاشی را دارد که تقریباً با استفاده از روش های دستی نظافت کامل آن ها غیر ممکن است. سطح زمین، سکوها و تمامی سطوح کاشی کاری شده در استخرها به وسیله دستگاه های شوینده فشار قوی قابل شستشو بوده و سطح بهداشت و سلامت محیط استخر را به نحو خیره کننده ای ارتقا می دهد.


کاربرد نازل زمین شوی در نظافت استخر

نازل زمین شوی (Round Cleaner) به طور اختصاصی جهت شستشوی سطح زمین طراحی و ساخته شده است و کارکرد واتر جت صنعتی را در حوزه شستشوی سطح زمین بهینه سازی می کند. نازل زمین شوی به شوینده فشار قوی اتصال پیدا کرده و با فشار عملیاتی دستگاه جریان آب را پاشش می کند. این نازل دارای طراحی و ساختار ارگونومیک بوده به صورتی که چرخ های کوچک و روان آن سبب سهولت در حرکت نازل شده و دسته ارگونومیک آن سبب می شود کاربر به آسانی به هدایت آن بپردازد. نازل زمین شوی به طور مستقیم با سطح زمین تماس پیدا می نماید و آلودگی های سخت و چسبناک سطح زمین به ویژه آلودگی های باقی مانده در درزها و بندهای کاشی ها را جدا می سازد.  

گالری تصاویر

شستشوی استخر با واترجت صنعتی شستشوی استخر با واترجت صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر