نظافت آسانسور با مواد شوینده صنعتی

آسانسور به عنوان یک ابزار کاربردی در بسیاری از ساختمان ها به کار می رود و علاوه بر آن سهم قابل توجهی در جلوه ساختمان دارد به صورتی که آسانسورهای زیبا جذابیت خاصی به نمای یک هتل، ساختمان مسکونی یا تجاری می بخشند. یکی از اصول مهم ساختمان سازی در هر اندازه ای، نمای آن می باشد که جوانب مختلف برای آن در نظر گرفته خواهد شد. آسانسورها که به طور معمول در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و ... وجود دارد بنابراین برای زیباسازی نمای داخلی و بیرونی آن، نظافت آسانسور از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.


نظافت و زیبا سازی آسانسور

در یک محیط پر آمد و شد هم چون هتل ها، مجتمع های تجاری و یا ساختمان های مسکونی بزرگ، به طور واضح میزان استفاده از آسانسور هم بیشتر خواهد بود و سبب می شود دیواره ها و کف آن زودتر کثیف شود و از طرفی تردد کودکان نیز به این موضوع دامن می زند. آشنا شدن با راهکارهای تمیز نمودن آسانسورها بر جلوه و زیباتر شدن آن می افزاید.


نظافت دیواره های آسانسور با مواد شوینده صنعتی

شوینده های صنعتی از قدرت پاک کنندگی بسیار مطلوبی برخوردار هستند و آلودگی ها را از روی سطوح مختلف به بهترین شکل حذف می کنند. تنوع محصولات شوینده به اندازه ای است که با استفاده از آن ها می توان دیواره های آسانسور را به خوبی و بدون ایجاد صدمه، شستشو داد.


ویژگی های ماده شوینده صنعتی مناسب نظافت آسانسور

به منظور شستشوی با کیفیت دیواره های یک آسانسور ماده شوینده ای خنثی مورد استفاده قرار می گیرد که آلودگی های چسبند، اثر باقی مانده از انگشتان دست و سایر آلاینده ها را از روی سطوح فلزی می زداید. این ماده شوینده بر روی سطوح لایه ای محافظ ایجاد می کند که علاوه بر حفاظت از سطح به آن جلا و درخشندگی می بخشد. ترکیبات مواد شوینده صنعتی که برای شستشوی سطوح فلزی، استیل، آلومینیوم و دیگر سطوح مشابه آن به کار می روند به گونه ای است که با استفاده مداوم و پی در پی از آن ضخامت لایه تشکیل شده افزایش پیدا نخواهد کرد. از دیگر ویژگی های شوینده های صنعتی مناسب ایجاد رایحه مطبوع می باشد که فضای داخل آسانسور را در بر می گیرد. این ماده به سادگی بر روی یک دستمال یا تی های کوچک دسته دار اسپری شده و سطح را تمیز می نماید.


مزایای مصرف مواد شوینده صنعتی برای نظافت آسانسور

- افزایش کیفیت تمیزی و عدم نیاز به انجام دوباره و چند باره فرآیند شستشو


- کاهش میزان جذب دوباره آلودگی و جلوگیری از انباشت آن


- حفظ بهداشت و سلامت محیط


- حذف بوی ناخوشایند با تولید رایحه مطبوع


- و ...


نظافت کف و چهار چوب آسانسور هتل

درب آسانسور در هنگام باز و بسته شدن بر روی یک ریل حرکت می کند. این ریل دارای چند شیار بوده که این بخش های مستعد انباشت آلودگی هستند. گرد و خاک و زباله های ریز به راحتی در شیارها باقی مانده و این امکان وجود دارد که حرکت درب را با مشکل رو به رو کند. بنابراین در چنین شرایطی نظافت کف آسانسور هتل و چهار چوب آن ضرورت پیدا می کند. به همین منظور تجهیزات کارآمد نظافتی همانند جاروبرقی و دستگاه بخارشوی صنعتی به کار گرفته می شود.


کاربرد جاروبرقی و بخارشوی صنعتی در نظافت آسانسور

با استفاده از دستگاه جاروبرقی هتلی امکان نظافت کف آسانسور و هم چنین حاشیه آن فراهم می گردد. از طرف دیگر جهت شستشوی شیارها و حذف آلودگی های سختی که در این قسمت ها تثبیت شده اند، دستگاه بخارشوی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از قابلیت نصب نازل (سری) گوناگون برخوردار بوده که با نصب نازلی ویژه با قطر کوچک، بخش های دارای دسترسی محدود ریل آسانسور شستشو می گردد، به صورتی که دمای بالای بخار آب، آلودگی ها را تضعیف نموده و آن ها را از میان درزها بیرون می آورد.   

گالری تصاویر

ماده شوینده آسانسور ماده شوینده آسانسور ماده شوینده آسانسور ماده شوینده آسانسور

درخواست اطلاعات بیشتر