واترجت رستوران و آشپزخانه هتل

هتل ها مراکز فعالی هستند که سالانه پذیرای تعداد بالایی از مسافران و مهمانان می باشند. هتل ها دارای رستوران هستند و مسافران جهت صرف صبحانه و سایر وعده های غذایی به آن مراجعه می نمایند و در بسیاری از هتل ها امکان مراجعه عموم افراد به رستوران آن وجود دارد. با توجه به این که تمیزی و بهداشت محیط صرف غذا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، رستوران هتل نیز از دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی پیروی نمایند تا ضمن حفظ سلامت و کیفیت غذاهای عرضه شده رضایت مهمانان را جلب نمایند. خوراکی های سرو شده در هتل ها در آشپزخانه آن طبخ و آماده می شوند، بنابراین پیش از هر چیزی بهداشت و نظافت آشپزخانه رستوران اهمیت دارد.


مقررات بهداشتی

به منظور دست یابی به محیطی تمیز و سالم و به دور از هر گونه آلودگی در رستوران و آشپزخانه هتل، رعایت آیین نامه های تدوین شده ضرورت دارد و بدون تردید اهمیت و ضرورت رعایت استانداردها و دستورالعمل ها بر کسی پوشیده نخواهد بود. پیروی و دنباله روی قوانین به منظور پیشگیری از انتقال بیماری ها و میکروب ها صورت می گیرد و اگر در رستوران هتل ها به تمامی موارد توجه گردد، بهترین سرویس ها به مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد.


نظافت رستوران هتل

رستوران ها بخش ها و تجهیزات زیادی را شامل می شوند که باید به طور مداوم نظافت و شستشو گردند. سطح زمین، دیوارها، لوازم آشپزخانه مانند دیگ ها، یخچال ها، اجاق گاز و ...، سینک ظرف شویی و سایر سطوحی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مواد غذایی در تماس هستند، به وسیله تجهیزات مناسب نظافت و شستشو می شوند. با توجه به این که در آشپزخانه های بزرگ و صنعتی آلودگی چرب و روغنی وجود دارد، لازم است از شیوه های مناسب و کارآمد برای از میان برداشتن این دسته از آلاینده ها بهره گیری نمود.


کاربرد دستگاه بخارشوی صنعتی و واترجت صنعتی در رستوران هتل

همواره بهترین شیوه برای از بین بردن آلودگی های چرب و روغنی، استفاده از آب با دمای بالا می باشد و اگر درجه حرارت بالا با فشار زیاد آب همراه شود، قدرت پاک کنندگی افزایش می یابد. به همین منظور دستگاه های واترجت آب گرم و یا بخارشوی صنعتی به عنوان ابزارهایی ایده آل و کارآمد جهت شستشوی تجهیزات پخت و پز در آشپزخانه های صنعتی و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم و بخارشوی صنعتی علاوه بر این که برای شستشو و لایه برداری به کار می روند، از توانایی ضد عفونی ساختن سطوح برخوردار هستند. این ویژگی چنین تجهیزاتی را جهت به کارگیری در رستوران ها بیش از پیش مناسب می سازد. واترجت صنعتی نه تنها برای شستشوی تجهیزات بلکه برای شستشوی محوطه، سطوح کف، دیوارها و ... کاربرد دارند.


کارایی واترجت صنعتی آب گرم و بخارشوی صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم به سیستم گرمکن تجهیز گردیده اند که با داشتن طراحی کاربردی و خلاقانه توانایی گرمایش بسیار زیادی دارند و در بازه زمانی کوتاه دمای آب را به اندازه ایده آل می رسانند. هنگامی که آب پر فشار خارج شده از نازل واترجت صنعتی با دمای بالا بر روی سطح پاشش می شود، لایه های چرب و عمیق آلودگی با قدرت و کیفیت بسیار بالا از آن جدا خواهد شد. سطوح و تجهیزاتی که در آشپزخانه هتل به مواد چرب و روغنی آغشته شده اند، توسط دستگاه های واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی قابل شستشو هستند. با توجه به درجه بالای اهمیت بهداشت و تمیزی رستوران و آشپزخانه، واترجت صنعتی و بخارشوی به راحتی پاسخگوی نیازهای نظافتی خواهند بود و بخش عمده ای از فرآیند نظافت را به بهترین نحو به انجام می رسانند. اگر شرایط محیطی و کاری به گونه ای باشد که برای شستشو و یا ضد عفونی شدن امکان استفاده از جریان آب پر فشار وجود نداشته باشد، می توان از دستگاه های بخارشوی صنعتی بهره مند گردید. بخار خروجی از این دستگاه فشار چندان زیادی نداشته و درجه حرارت بالای آن عامل تمیزی سطوح خواهد بود. از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های بخارشوی صنعتی می توان به وجود سامانه مکش اشاره نمود که سبب جمع آوری آلودگی های باقی مانده از محیط می گردد.

گالری تصاویر

واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی واترجت آب گرم و بخارشوی صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر