ترولی هتلی

در صنعت هتلداری مهم ترین نکاتی که مورد توجه قرار می گیرد، مسأله بهداشت و نظافت و هم چنین سطح کیفی ارائه خدمات به مسافران و مهمانان می باشد. تمامی افرادی که به هتل ها و مهمان پذیرها مراجعه می کنند انتظار حضور در فضایی تمیز و مرتب دارند و در عین دریافت خدماتی ایده آل در محیطی سرشار از سکوت و آرامش به سر برند. مسئولان رسیدگی به امور یک هتل همواره در تلاش هستند رضایت مشتریان و مهمانان خود را جلب نمایند، بنابراین به دنبال راه هایی برای ارائه خدماتی هر چه بهتر می باشند و در عین حال جنبه های اقتصادی را نیز در نظر می گیرند. از کارآمدترین شیوه های حفظ نظافت و بهداشت هتل ها بهره مندی از تجهیزات مکانیزه نظافتی هم چون دستگاه اسکرابر است که به منظور شستشوی لابی ها، رستوران ها و سالن ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن انواع گوناگون تجهیزات کارآمد نظافت دستی با عنوان ترولی طراحی و ساخته شده که در بسیاری از هتل ها و مهمان پذیرها کاربردهای فراوانی دارند. ترولی ها دارای مدل های مختلفی هستند که متناسب با کارایی آن ها جهت انجام فعالیت های نظافتی و ارائه خدمات به کار می روند. ترولی که با نام های تی شوی و یا تی شور نیز در میان بسیاری از مردم شناخته می شود، ابزاری بسیار مفید و تاثیرگذار برای یک هتل به شمار می آید که انواع را برمی شماریم.


ترولی نظافتی

ترولی نظافتی از ساده ترین و در عین حال کارآمدترین تجهیزات نظافت دستی می باشد که بدنه آن نیز مقاوم و با استحکام بالا است. ساده ترین انواع ترولی نظافتی از ساختاری ارگونومیک برخوردار هستند و به دو مخزن مستقل از یکدیگر، بخش مجزا جهت نگه داری مواد شوینده و آبگیر رولی یا پرسی تجهیز گردیده اند. با استفاده از ترولی نظافتی سطوح گوناگون در بخش های مختلف هتل تمیز می گردد و از آن جایی که جا به جایی و کار کردن با آن بسیار آسان بوده، در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. ترولی های نظافتی بزرگ تر دارای قلاب هایی به منظور نگهداری ابزارهای شستشو، محفظه های نگهدارنده ابزارها و مواد شوینده و هم چنین محفظه ای برای قرار دادن کیسه زباله هستند که فرآیند نظافت را آسان تر نموده و به آن سرعت می بخشد.


ترولی چند منظوره

ترولی چند منظوره به عنوان ابزاری جهت نظافت و شستشوی تخصصی هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. ترولی چند منظوره به منظور انجام فعالیت هایی از قبیل تی کشیدن سطح زمین، گرد گیری، جمع آوری زباله ها و حمل و جا به جایی ابزارهای مورد نیاز کاربر در هنگام نظافت، به کار گرفته می شود. این رده از ترولی ها نیز دارای آبگیر، مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف، نگهدارنده کیسه زباله و محفظه نگهداری وسایل می باشد و ساختار آن به گونه ای است که در هنگام حمل آب و زباله ها به محیط هتل تراوش پیدا نخواهند کرد. برخی از انواع ترولی چند منظوره کشوهایی با قابلیت قفل شدن و درب های مجهز به آرام بند دارند که سبب حفظ سکوت و آرامش هتل می گردد.


ترولی خدماتی

ترولی خدماتی مهم ترین ترولی هتلی به شمار می آید زیرا به ارائه هرچه بهتر و سریع تر خدمات به مهمانان و مسافران کمک می نماید. ترولی ابزاری کم هزینه و بسیار پر کاربرد است که در محیط های گوناگون از جمله هتل ها و رستوران ها به کار گرفته می شود. از ویژگی منحصر به فرد ترولی خدماتی می توان به برخورداری از فضای کافی جا به جایی تعداد بالایی از وسایل در یک زمان، اشاره نمود. این رده از ترولی ها در هتل ها به منظور حمل غذا، جا به جایی ملحفه ها، پارچه ها و حوله های آلوده، حمل ظرف غذاهای کثیف و ... دارای کاربرد هستند. ترولی خدماتی هتلی ساختاری بسیار مقاوم و مستحکم دارد و می تواند سوزن اجسام را تحمل نماید. هم چنین وجود چرخ های بزرگ و مقاوم سبب حفظ تعادل ترولی در زمان جا به جایی حجم بالایی از لوازم می گردد. انواع گوناگون ترولی های خدماتی جهت ارائه خدمات به مسافران و مهمانان به کار می روند: سرو غذا، ارائه نوشیدنی ها، تعویض پارچه ها و ... از مهم ترین این خدمات می باشد. علاوه بر این برخی از انواع ترولی هتلی دارای کمدهای قفل دار هستند و برخی دیگر نیز جایگاه هایی برای نصب کیسه زباله دارند. 

گالری تصاویر

ترولی هتلی ترولی هتلی ترولی هتلی ترولی هتلی ترولی هتلی ترولی هتلی ترولی هتلی

درخواست اطلاعات بیشتر