کیت تخصصی نماشوی هتل

تمیزی و زیبایی بخشی جدایی ناپذیر از یک هتل می باشد و هر جلوه ناخوشایندی از محیط هتل تصویر نامطلوبی در ذهن مهمانان بر جای می گذارد. به عنوان مثال نمای هتل یکی از اولین سطوحی است که توجه بیننده را به خود جلب می کند و بنابراین پاکیزگی و درخشندگی شیشه ها، آسانسور و سایر سطوح درخشان و صیقلی اهمیت بسیار زیادی دارد. امروزه ابزارهای مختلفی برای تمیز نمودن سطوح شیشه ای و صیقلی ساخته شده اند اما نکته مهم انتخاب بهترین و کارآمدترین تجهیزات است تا نظافت را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین میزان کیفیت به انجام رساند و علاوه بر آن سهولت کاربری نیز مد نظر قرار داشته باشد.


نظافت شیشه باکیفیت

نظافت باکیفیت شیشه و نما به معنای تمیزی هر دو سطح داخلی و بیرونی آن بوده و تجهیزات حرفه ای گرد و خاک، لکه و رطوبت را به طور کامل از بین می برند، در واقع ابزارهای معمولی چنین قابلیتی را ندارند. از طرف دیگر ضروری است تجهیزات به کار گرفته شده برای نظافت و شستشوی شیشه و سطوح صیقلی نباید آسیبی به این سطوح برسانند. ابزارهای بی کیفیت و نامناسب نه تنها به اندازه کافی شیشه را تمیز نمی کنند بلکه می توانند سبب بر جای گذاشتن خط و خش بر روی سطح صیقلی شوند. از همین رو یک نظافت شیشه با کیفیت با بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته امکان پذیر می گردد.


نظافت تخصصی شیشه و نمای هتل

جهت تمیزی شیشه ها، آینه ها، درب آسانسور و دیگر سطوح درخشان در هتل ها امکان بهره مندی از تجهیزات پیشرفته دستی که برای نظافت شیشه و نما طراحی و تولید شده اند، وجود دارد. این تجهیزات حرفه ای و کاربردی عبارت اند از کیت تخصصی نظافت شیشه و هم چنین ست نماشوی دستی که برگرفته از استانداردهای نوین هستند.  


کیت تخصصی نظافت شیشه و نماشوی

رفع آلودگی شیشه های هتل به سادگی با استفاده از کیت تخصصی نظافت شیشه صورت می گیرد. با توجه به این که کیت تخصصی نماشوی به منظور نظافت شیشه و سطوح صیقلی تولید و به بازار عرضه شده است، در ساخت آن استانداردهای لازم در نظر گرفته شده و بنابراین صدمه ای به سطوح وارد نخواهد شد. این کیت از بخش های مختلفی تشکیل شده که کیفیت و سهولت هر چه بیشتر نظافت را رقم می زنند. این اجزا عبارت اند از :


- نگه دارنده پد و پارچه نظافت که این نگه دارنده به دسته ای ارگونومیک مجهز بوده و دارای نوارهای چسب پارچه ای قابل تعویض است که جهت نظافت شیشه، آینه، میز و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


- یک نگه دارنده پد تی مجهز به سیستم قفل شونده، مفصلی با توانایی چرخش 360 درجه و نوار چسب پارچه ای قابل تعویض که به همراه دسته های تی پیچی جهت تمیز نمودن سطوح عمودی کاربرد دارد.


- یک دسته تلسکوپی دو تکه ساخته شده از جنس آلومینیوم که برای نظافت آسان سطوح مرتفع تر به کار می رود. دسته تلسکوپی سبک و ضد زنگ بوده و از قابلیت تغییر طول از 102 تا 184 سانتی متر برخوردار می باشد.


- به همراه کیت تخصصی نظافت شیشه دو پد مخصوص شیشه از جنس الیاف میکروفایبر ارائه می گردد. پدهای میکروفایبر قدرت جذب بالایی دارند و بدون بر جای گذاشتن رد آب روی شیشه آلودگی ها را از میان برمی دارد.


کیت تخصصی نماشوی مجموعه ابزاری مفید و پرکاربرد است که در هتل های برای تمیز نمودن سطوح درخشان از جمله درب های شیشه ای، پنجره ها، درب آسانسور، سطوح استیل، آینه ها، دیوارهای صیقلی، میز و ... کاربردهای فراوانی دارد. پدها و نگهدارنده پد ست تخصصی نماشوی به گونه ای طراحی شده اند که به منظور سهولت انجام عملیات بر روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نیروهای انسانی فعال در هتل با بهره مندی از نماشوی دستی تخصصی قادر خواهند بود انواع سطوح صیقلی نیازمند نظافت را به آسانی و با نتیجه ای مطلوب و قابل قبول تمیز گردانند.

گالری تصاویر

نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل نماشوی هتل

درخواست اطلاعات بیشتر