جارو برقی هتل

هتل ها به عنوان مکان های پر رفت و آمد و پر بازدید در میان مکان های عمومی شهری مطرح می باشند لذا حفظ نظافت محیط سلامت عمومی مسافران ، مراجعین و کارکنان را تضمین کرده و از نکات حائز اهمیت برای هتلداران می باشد. در هتل ها حجم رفت و آمد ایجاب می نماید تا امور نظافتی در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت صورت پذیرد اماکن گردشگری و هتل ها از جمله محیط هایی است که نظافت آن کاری دشوار بحساب می آید زیرا نیاز به دستگاهی که بتوان بدون محدودیت و سطح صدای پایین ، قابلیت گردگیری انواع سطوح را داشته باشد و مخل آرامش و آسایش میهمانان نشود لازم و ضروری است بهره مندی از جاروبرقی های هتلی  ضمن برخورداری از مکش بسیار بالا این امکان را به کاربر می دهد تا در هر زمان به نظافت بپردازد علاوه بر کیفیت بالا در نظافت ، سبب صرفه جویی در وقت ، هزینه و نیروی انسانی می گردد .


چگونگی کار جاروبرقی صنعتی در هتل 

جاروبرقی صنعتی یا مکنده دستگاهی است که با ایجاد خلا در داخل مخزن موجب مکش مواد به دورن آن می گردد. استفاده روز افزون و متعدد از جاروبرقی ها موجب تنوع طیف گسترده ای این محصول  با توجه به نیاز های مختلف شده است. امروزه از جاروبرقی ها به منظور انجام عملیات های گوناگون استفاده می گردد. اساس کار در جاروبرقی ها مشابه یک دیگر است. پمپ مکش به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه توسط موتور جاروبرقی به حرکت در می آید. وظیفه پمپ تخلیه هوای داخل مخزن می باشد. تخلیه هوای داخل مخزن موجب ایجاد خلا نسبی و در نتیجه اختلاف فشار بین مخزن جاروبرقی و محیط بیرون می گردد. به همین دلیل است که به گشودن دریچه جاروبرقی هوای به سرعت تلاش می کند وارد مخزن گردد تا موجب به تعادل رسیدن فشار در داخل و بیرون مخزن جاروبرقی گردد. حرکت سریع هوا از بیرون به داخل از مخزن سبب می شود تا مواد و ذرات اطراف نیز به همراه آن وارد مخزن گردند. مهم ترین نکته باقی مانده در مورد جاروبرقی ها کارکرد فیلتر است. با توجه به اینکه پمپ به طور مداوم مشغول به تخلیه هوای داخل مخزن و ایجاد خلا نسبی مداوم در آن می باشد، مواد سبک و ذرات ریز جمع آوری شده در داخل مخزن با توجه به جریان هوای مداوم موجب در آن به طور معلق در هوا وجود داشه و به همراه هوا به سمت پمپ و بیرون هدایت می شوند. در چنین حالتی علاوه بر اینکه عبور چنین ذراتی می توان موجب ایجاد مشکلاتی متعدد و استهلاک بالای پمپ گردد، خروج آن از داخل جاروبرقی و ورود به هوای بیرون به معنی برگشت آلودگی و پخش کردن مجدد آن در محیط می باشد. به همین دلیل در مسیر هوای خروجی از مخزن فیلتر قرار می گیرد تا موجب جداسازی صحیح ذرات از هوای و ورودی به پمپ گردد.


ویژگی های مثبت بهره گیری از جاروبرقی هتلی 

جارو برقی های صنعتی که در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ویژگی های برتری می باشنذ که این ویژگی ها سبب شد تا از این دستگاه نظافتی در اکثر هتل ها به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر نظافتی استفاده گردد. برخی از ویژگی هایی که جاروبرقی صنعتی را پرکاربرد و قابل اطمینان ساخته اند عبارت اند از :


آ) کاهش زمان انجام فرایند نظافت

زمان مورد نیاز جهت مرتب کردن یک اتاق هنگام تعویض مسافران و آمدن مهمانان جدید زمان محدودی می باشد. از این رو کاهش مدت زمان نظافت اتاق ها پس از رفتن مسافران امر مهم و کلیدی تلقی می شود . جاروبرقی هتلی با توجه به مکش پر قدرت و کیفیت بالای خود امکان نظافت با سرعت بالا را به کاربران عرضه می کند.   

ب) کم کردن هزینه های نظافتی 

استفاده از جاروبرقی هتلی با توجه به نگهداری آسان و همچنین کاهش نیرو های خدماتی جهت جمع آوری زباله ها و جارو کشی به کنترل و صرفه جویی در هزینه ها می پردازد. استاندارد بالای این دستگاه سبب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری شده و صرفه جویی در هزینه ها به علت طول عمر بالای جاروبرقی میگردد. پ) کیفیت کار،  قدرتمند و ابعاد مناسب دستگاه

مکش قدرتمند جاروبرقی هتلی با توجه به حجم بالا ی موای که مورد مکش قرار می دهد ، از مزایایی است که این جاروبرقی را به دستگاهی تراز اول تبدیل کرده است. جاروبرقی هتلی این قدت و کیفیت را مدیون 2 موتور موجود می باشد که با توان 2/3 کیلو وات و حداکثر مکش 2500 میلیمتر آب دستگاهی توانمند را ساخته است. علاوه بر قدرت بالای دستگاه ابعاد مناسب جاروبرقی هتلی به افزایش راندمان و همچنین کارایی هر چه بهتر می پردازد.

ج) فیلتر مخصوص و توانمند پلی استری

جمع آوری حجم بالای مواد و گرد و خاک در طول روز نیاز به یک فیلتر قدرتمند  و کارآمد دارد . به همین منظور سازندگاه دستگاه با بهره گیری از فیلتر پلی استری قابل شستشوی با سطح مقطع بالا به حل مشکلات احتمالی پرداخته و از بازگشت گرد و غبار به محیط  جلوگیری به عمل می آورد.د) امکان استفاده در تمام طول روز و سطح پایین تولید صدای دستگاه 

با توجه به رفت و آمد دائم مهمانان و لزوم نظافت راهرو ها ، اتاق ها و لابی هتل عملاً جاروبرقی هتلی را به دستگاهی با قابلیت کار پیوسته و در تمام طول روز تبدیل کرده است . این تداوم  کار در طول روز نباید آسایش مهمانان و مسافران را از بین ببرد بنابراین سطح پایین تولید صدای دستگاه را به یک ویژگی کابردی و مهم بدل کرده است.

گالری تصاویر

جاروبرقی قدرتمند کم صدا هتل مکش بالا کم صدا اتاق جاروبرقی جارو برقی هتلی هتل اماکن گردشگری آپارتمان گرد گیری.نظافت اتاق.لابی.هتل.راهرو.محوطه.آسانسور دستگاه نظافت صنعتی جاروبرقی مکنده نظافت صنعتی هتل جارو برقی.نظافت.گرد گیری.اتاق.لابی.راهرو.تخت.درب نظافت هتل جارو برقی پرقدرت و کم صدا نظافت صنعتی جارو برقی قوی نظافت صنعتی هتل هتل آپارتمان سالن کف گرد گیری نظافت مبلمان هتل هتل آپارتمان مهمانسرا گردگیری سطوح دیوار اتاق راهرو تخت لابی مبل آسانسور جارو برقی نیمه صنعتی مناسب برای هتل نظافت صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر