کف شوی رستوران هتل

در رستوران ها با توجه به تعدد رفت و آمد مردم و لزوم  پاکیزگی محیط رستوران از نظر بهداشتی باید به طور مرتب سطح کف رستوران ها مورد شستشوی قرار گیرد. تعداد رفت و آمد عملا خشک شدن محیط و در نتیجه پاکیزگی آن ها را  خدشه دار می کند ، با این وجود دستگاه کفشوی صنعتی با کاربری و عملکرد خود ، این مشکل را بر طرف می نماید و کیفیت بالا در پاکیزگی را نوید می دهد. حجم بالای مشتریان در رستوران ها اهمیت سلامت را نشان میدهد و توجه به امر سلامت و ایمنی ازالزاماتی است که ماموران بهداشت در رابطه با رستوران ها به آن می پردازند. جدا از امر سلامت تعدد رفت و آمد ایجاب میکند تا پس از شستشوی محیط آن را سریعا خشک کنیم تا خطر لیز گرفتن افراد در میان نباشد که اسکرابر این مشکل را حل می نماید. در متن زیر به راهکار هایی برای بهبود بخشیدن به این امر پرداخته ایم. 


اسکرابر نوبک (NoBAC) در رستوران هتل 


استفاده از اسکرابر های نوبک (NoBAC) که مدل آنتی باکتریال است، به حفظ سلامت مردم و مشتریان کمک کرده و نیز امر شستشوی و نظافت را به خوبی صورت می دهد. این اسکرابر ها در ساختار خود ویژگی خاصی را دارا می باشند. آن ها از اتیلن فشرده ساخته شده ، و قابلیت نابودی میکروب ها و باکتری ها را دارد و پس از مدت زمان مذکور ، مخزن آن خالی از باکتری می شود. در طول 3 روز به میزان 99/9 درصد میکروب ها و باکتری ها از بین رفته و پس آن مخزن خالی از باکتری می گردد.


عوامل موثر در عملکرد اسکرابر ها.عوامل موثر بر عملکرد اسکرابر ها


اندازه و نوع برس ها و پهنای انتهایی دستگاه نقش مهمی را در عملکرد و تاثیرگزاری آن ایفا می کند. طبیعتاً کار اصلی این ابزار نیاز دارد به ابعاد ساختمانی که مورد نظافت قرار می گیرد. ب همین دلیل  نکات ارائه شده در سایت اهمیت ویژه ای برای مشتریان پیدا می کند. قبل از آنکه مشتریان تصمیم به استفاده از ماشین های عریض بگیرند. لازم است که ما اطمینان دهیم به مشتریان که این ماشین قابلیت دسترسی به تمامی سطوح و محوطه ها را دازد اما گذر از تمامی درگاه ها و رمپ ها برای دستگاه امکان پذیر است.از نکات کاربردی در امر اسکرابر ها می توان به اهمیت بررسی تی و برس ها توسط اپراتور اشاره کرد . این بررسی سبب با خبر شدن فرد از ایرادات دستگاه شده و از بروز آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل می آورد. برای مثال چک کردن نوار آب بندی تی و سامانه مکنده از جمله این قسمت هاست که باید به طور ویژه بررسی گردد.اسکرابر های زمین شوی در نظر گرفته می شوند تا در سطوح سخت به طور ایده آل عمل کنند. اسکرابر صنعتی با انجام عملیات  برس زنی ، آبپاشی و خشک کنی کمک شایانی به شستشوی و نظافت محیط می کند. بهره بری از اسکرابر ها سبب صرفه جویی در هزینه ها شده و با تلاش به مراتب کمتر نسبت به روش های سنتی ، امر نظافت را سامان می بخشد. این عمل به شما اطمینان می دهد تا تمام محوطه ی مورد نظر خود را نظافت کرده و هیچ نقطه ای را از دست ندهید. از نظر سلامتی و ایمنی استفاده از اسکرابر ها چشم انداز نوینی را به ارمغان آورده است. دستگاه قابلیت این را دارد که علاوه بربهرهمندی از آب ، مواد شوینده را نیز در شستشوی محیط به کار برد و با توجه به سیست موجود از آب جمع شده در مخزن خود نگهداری کرده و در صورت تجمع حجم بیشتر ار مخزن ، آب سرریز نشده و عملیات مکش متوقف می گردد.


اسکرابر متناسب با محیط


استفاده از اسکرابر ها در رستوران ها مانع خیس بودن سطح و موجب جلوگیری از لیز خوردن افراد می گردد. و انتظار به جهت خشک شدن محیط را از بین می برد. کفشور ها در ابعاد و انواع مختلف روانه بازار می گردند که شما متناسب با نیاز ها و با توجه به بودجه ی خودمی توانید  دستگاه متناسب را انتخاب کرده ، و از آن بهره ببرید.برای مثال اگر رستوران شما فضای زیادی را در بر نمی گیرد ، و شما به یک دستگاه جمع و جور برای شستشوی و نظافت نیازمندید ، زمین شوی دستی بهترین گزینه می باشد اما برای فودکورت ها که فضای باز زیادی را به همراه دارند ، اسکرابر های سرنشین دار به خوبی از پس امر شستشوی و نظافت بر می آیند.

گالری ویدئو

اسکرابر_زمینشوی_هتل_شرکت ابراهیم_نظافت صنعتی_تالار نظافت صنعتی_شستشو_کف_شیوه_نوین_دستگاه_اسکرابر_کفشو اسکرابر_شیوه_نوین_شستشوی کف_هتل_رستوران_کافی شاپ

درخواست اطلاعات بیشتر