کفشوی کتابخانه ها و مراکز مطالعه

نظافت از دیرباز تا کنون از اهمیت بالایی برخوردار بوده است  و همگان به بهداشت محیط اهمیت می دهند نظافت به روش های مختلفی در مراکز و اماکن  صورت می پذیرد از راههایی که بیشتر جهت نظافت استفاده می شود شیوه سنتی شستشوی کف می باشد و این کار به همراه آب ، تی  و جارو صورت می پذیرد اگر متراژ شستشو افزایش یابد شیوه های شستشوی سنتی دیگر جایی در جهت نظافت نداشته و کاربرد نخواهند داشت.


علل مفید بودن استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در جهت نظافت و حفظ بهداشت محیط از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد انواع مختلفی از دستگاههای نظافت صنعتی وجود دارد از جمله آن ها می توان به دستگاه های اسکرابر، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واتر جت صنعتی، مبل شوی، فرش شوی و.. اشاره کرد. در متن زیر مختصرا به توضیح دستگاه زمین شوی صنعتی یا همان کفشوی صنعتی می پردازیم. دستگاه اسکرابر صنعتی دستگاهی است با مدل های متعدد در بکارگیری در مراکز و اماکن مختلف کف شوها در دو مدل اسکرابر سرنشیندار و اسکرابر بدون سرنشین تولید می گردند و هر کدام به دو دسته دیگر باتری دار و کابلی تقسیم می شوند دستگاه ها نسبت به نیاز و شرایط مشتریان انتخاب و در محیط جهت نظافت و شستشوی کف بکار گرفته می شوند. از دیگر مزایای کف شوی صنعتی شستشو و خشک کردن همزمان کلیه سطوح با جنس گوناگون اعم از سنگ، سرامیک، بتن، اپکسی، کاشی و... می باشد. شستشو با دستگاه های نظافت صنعتی با سرعت و کیفیت بالایی صورت می پذیرد و مزایای گوناگونی از جمله کاهش مصرف آب و مواد شوینده انجام می گیرد.


چگونگی شستشوی کف با اسکرابر

کفشوی ها ماشین های نظافتی هستند که شستشوی انواع مختلفی از سطوح را در مدت زمان نسبتا کوتاهی انجام می دهند. با توجه به کارایی بالای دستگاه زمین شوی صنعتی از این ماشین مکانیزه در مراکز مختلف استفاده می شود. چگونگی شستشوی کف بدین صورت می باشد که اسکرابر ها با پاشش آب و حرکت دوار برس که با سایش مکانیکی انجام می شود کلیه آلودگی ها را از سطوح کف جدا ساخته و با استفاده از تی های انتهای دستگاه که به سیستم مکش متصل می باشد آلودگی های سطح به مخزن آب کثیف موجود در انتهای دستگاه انتقال می یابد. به همین ترتیب سطح شسته شده پس از نظافت و شستشو به طور کامل خشک می شود.


نحوه استفاده از کفشوی صنعتی

نظافت صنعتی راه حلی نوین و کاربردی برای شستشوی کف می باشد که این فرآیند با دستگاه اسکرابر یا همان کف شوی صنعتی صورت می پذیرد. استفاده از دستگاه اسکرابر بسیار راحت می باشد. در مدل های سرنشین دار، کاربر با استفاده از سیستم کنترل فرمان دستی و پدال های دستگاه عمل شستشو انجام می پذیرد و در مدل بدون سرنشین یا همان کفشوی صنعتی دستی کاربر در قسمت پشت دستگاه قرار می گیرد و با حرکت رو به جلوی کاربر و با کنترل کامل او بر روی دستگاه و سطح تحت نظافت، عمل شستشو به خوبی صورت می پذیرد.


حمایت از محیط زیست با استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی

در فرآیند شستشو با دستگاه زمین شوی صنعتی به دلیل بهره مندی از سیستم قوی شستشو و با قابلیت تنظیم میزان مواد شوینده و آب به نسبت نیاز، به میزان قابل توجهی در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی می شود. به همین ترتیب با کاهش مصرف آب و کمک به ذخیره منابع آبی و نیز کاهش مواد شوینده ای که به محیط زیست آسیب جدی می زند می توان به حفظ طبیعت کمک کرد. همچنین به دلیل وجود مخزن جمع آوری مواد به راحتی می توان آلودگی ها را در محیطی مناسب تخلیه نمود و از ورود آلودگی ها به محیط هایی که برای حفظ محیط زیست حائز اهمیت می باشند، جلوگیری کرد.


گالری تصاویر

نظافت راهروهای کتابخانه،سطوح مسطح سنگ،سرامیک و.... شستشوی کف کتابخانه،نظافت صنعتی کتابخانه،شستن کف شستشوی کف کتابخانه نظافت صنعتی کتابخانه شستشوی کف شستن موزه با اسکرابر شیوه نوین شستشوی کف کفشور شیوه نوین نظافت شستشوی کف محیط دانشگاه شستشو نوین کفشوی صنعتی شرکت ابراهیم نظافت کتابخانه،دانشگاه مکنده صنعتی شرکت ابراهیم کتابخانه ادارات دولتی نظافت صنعتی مراکز آموزشی کفشوی شستشوی سالن راهرو شستن سطوح کف دانشگاه مدرسه مراکز آموزشی و فرهنگی شیوه نوین شستشوی کف دانشگاه مدارس کتابخانه اسکرابر نظافت کتابخانه ها شستشوی زمین کف سرامیک کفشو نظافت نظافت صنعتی راهرو.سالن مطالعه.کتابخانه.عمومی.دولتی دستگاه نظافت صنعتی کتابخانه دانشگاه شستشوس کف شستن نظافت صنعتی با دستگاه های مکانیزه شرکت ابراهیم شستشوی کف کتابخانه نظافت کتابخانه نظافت صنعتی کفشو

گالری ویدئو

زمین شوی کتابخانه ها و اماکن فرهنگی آموزشی،دانشگاه شستشوی کف مراکز آموزشی،کتابخانه_دانشگاه_مدرسه_موزه شستشوی کف_شستن سرامیک،کاشی_نظافت صنعتی کتابخانه ها شستشوی کف مدارس با کفشوی_شستن کف مدرسه_اسکرابر

درخواست اطلاعات بیشتر