فرش و موکت شوی مراکز آموزشی

کتابخانه ها، موزه ها، مدارس و دانشگاه ها از دیر باز مکانی برای آموزش و یادگیری بوده اند. به دلیل ماهیت آموزشی و لزوم رعایت سکوت در چنین اماکنی، استفاده از کف پوش هایی چون موکت ها کاربرد فراوانی دارد. نشست گرد و خاک و انواع آلودگی ها بر روی سطوح این کف پوش ها به واسطه تردد بالا و ازدحام جمعیت، اجتناب ناپذیر می باشد. از سوی دیگر نظافت و شستشوی این کف پوش ها به منظور رعایت اصول بهداشتی و ممانعت از کاهش عمر کف پوش ها و موکت ها امری ضروری می باشد. استفاده از شیوه های سنتی نظافت برای شستشو و نظافت موکت ها در چنین اماکنی بسیار زمان بر می باشد. از این رو استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی چون موکت شوی صنعتی می تواند راه حل مناسبی در نظافت کف پوش های چنین اماکنی می باشد. زیرا علاوه بر سطح صدای پایین دستگاه که هیچ گونه مزاحمتی برای افراد حاضر ایجاد نکرده و با کاهش در زمان خشک شدن مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط شسته شده می شود. از این رو فرش و موکت شوی مراکز آموزشی یکی از ابزارهای پرکاربرد و رایج در چنین مکان هایی به شمار می آید.

اساس عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی

فرش شوی برقی، موکت شویدستگاه های صنعتی فرش و موکت شوی مراکز آموزشی با استفاده از پاشش آب و مواد شوینده و برس غلطکی تمامی آلاینده ها، آلودگی، لکه و گرد و غبار و... را از داخل الیاف فرش و موکت بیرون کشیده و با مکش کامل آب توسط موتور های مکنده زمان لازم برای خشک شدن را کاهش می دهند. فرش و موکتت شوی مراکز آموزشی به منظور ارتقا کیفیت نظافتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. از این رو همواره از آب تمیز برای نظافت و شستشوی موکت ها استفاده می نمایند.


مزایای استفاده از دستگاه های موکت شوی مراکز آموزشی

موکت شوی صنعتی، مبل و موکت شوی همانطور که در بالا اشار شد، این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده می نماید. قابلیت استفاده از مواد شوینده در شستشو و نظافت باعث ارتقا کیفیت نظافتی این دستگاه شده و نتایج مطلوبی را در پی دارد. موتور مکنده این دستگاه ها سه مرحله ای بوده و با افزایش در سرعت مکش، زمان لازم برای خشک شدن را کاهش می دهد. سرعت عمل بالای این دستگاه موکت شوی دانشگاه ها و مدارس تاثیر مستقیمی در کاهش زمان لازم برای نظافت داشته و کنترل پنل ساده آنها باعث افزایش محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران شده است. بدنه دستگاه های موکت شوی از پلی اورتان فشرده ساخته شده که باعث افزایش مقاومت این دستگاه ها در برابر ضربات احتمالی می شود.

لوازم جانبی قابل نصب در دستگاه موکت شوی صنعتی

دستگاه های موکت شوی صنعتی مراکز آموزشی نیز همانند دیگر ماشین آلات مکانیزه به منظور افزایش کیفیت و سرعت نظافت و دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس مجهز به سیستم ها و لوازم جانبی می باشند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

- تی شستشوی سطوح تخت

فرش شوی دستی،فرش و موکت شوی مراکز آموزشی تی شستشوی سطوح تخت این امکان را برای دستگاه موکت شوی فراهم می آورد تا کف پوش های تختی مانند سنگ ها و سرامیک را نظافت نماید. اتصال این تی به دستگاه موکت شوی مراکز آموزشی، آن را تبدیل به یک دستگاه اسکرابر با برس رولی نموده و نظافت سطوح سخت و مسطح را امکان پذیر می نماید.

- سیستم گرمکن

بررسی های انجام شده نشان می دهد که استفاده از آب با دمای بالاتر از دمای محیط، تاثیر قابل توجه ای در افزایش قدرت نظافت دارد. از این رو دستگاه های موکت شوی صنعتی مجهز به سیستم گرمکن بوده و با افزایش دمای آب، باعث ارتقا کیفیت شستشو و نظافت دستگاه می شوند. سیستم گرمکن این دستگاه ها به گونه ایی طراحی شده اند که با روشن شدن دستگاه، باعث افزایش دمای آب داخل مخزن شده و نیازی به صرف زمان اضافه به منظور افزایش حرارت آب ندارد.

- نازل دسترسی به نقاط دور از دسترس

فرش شور مراکز آموزشی، موکت شوی مراکز آموزشی به منظور دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس، می توان از نازل های مجهز به برس رولی در دستگاه های موکت شور مراکز آموزشی استفاده نمود. اساس عملکرد این نازل ها همانند خود دستگاه بوده با این تفاوت که به خاطر ابعاد کوچک و دسته بلندی که دارند می توانند به نقاط دور از دسترس، مانند زیر کمد ها و میز ها دسترسی داشته و عملیات نظافت را انجام دهند.

- سیستم بهینه ساز مصرف مواد شوینده

گاهی آلودگی های موجود در مراکز آموزشی به اندازه ای است که نیاز به استفاده از مواد شوینده صنعتی به منظور پاکسازی کامل کفپوش وجود دارد. معمولا برای نظافت با آب و مواد شوینده از اضافه نمودن حجمی از مواد شوینده به داخل آب استفاده می شود و در نهایت پس از اتمام عملیات شستشو حجم قابل توجه ای از مواد شوینده و آب به هدر می رود، در حالیکه با نصب سیستم بهیه ساز مصرف مواد شوینده بر روی دستگاه های موکت شوی مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه ها و... به صورت اتوماتیک حجم مشخصی از مواد شوینده، متناسب با حجم آب به داخل مخزن آب تمیز تزریق می شود. استفاده از چنین سیستمی باعث کاهش قابل ملاحظه ایی در مصرف مواد شوینده می گردد.

گالری تصاویر

شستشوی فرش و موکت موزه ، اماکن تفریحی ، کفشوی فرش شوی موکت شوی مبل شوی صندلی شوی تجهیزات نظافت صنعتی شرکت ابراهیم مکان های فرش شده دستگاه شستشوی فرش و موکت تالار هتل برج مجتمع موزه نظافت و بهداشت محیط اماکن فرش شده موزه برج مجتمع شیوه نوین شستشو جدید مدرن به روزترین وسایل \ فرش و موکت شوی صنعتی \ نظافت اماکن گردشگری و تاریخی . نظافت صنعتی .فرش شو نظافت صنعتی فرش و موکت دستگاه شستشوی کف شستشوی دستگاه موکت شوی جدید و مدرن شیوه نوین شستشو کف بهترین روش نظافت و شستشوی فرشو موکت مبل شستشو شیوه نوین شستشوی فرشو موکت ;TA,D TVA A,D تجهیزات موزه اماکن فرش شده نظافت صنعتی موزه بهترین نظافت صنعتی سریع ترین روش شستشوی فرش و موکت شیوه

گالری ویدئو

دستگاه شستشوی سریع فرش و موکت با تجهیزات نظافتی شستشو و خشک کردن همزمان سطوح فرش و موکت شده . موزه

درخواست اطلاعات بیشتر