نظافت مراکز آموزشی با ترولی

مراکز آموزشی همانند دانشگاه ها، مدارس، موسسه های آموزشی و ... محیط هایی پر جمعیت و دارای رفت و آمد زیاد هستند که نظافت و ارائه خدمات رفاهی مطلوب در آن ها جهت حفظ بهداشت و آرامش افراد و ارتقای سطح سلامت و امنیت دانشجویان، دانش آموزان و کار آموزان حائز اهمیت می باشد. نظافت مراکز آموزشی با ترولی امروزه به عنوان یکی از روش های تسریع دهنده امر نظافت بشمار می آید. این مراکز دارای بخش های متعددی هم چون کلاس، راهرو، راه پله، سالن غذا خوری، خوابگاه و ... بوده که هر یک به اقتضای موقعیت و نوع کاربری خود نیازمند نظافت و تمیزی هستند. 

فعالیت های نظافتی

ترولی نظافتی ، تی شور نظافتی ، ترولی مراکز آموزشی علاوه بر رعایت اصول بهداشت فردی، رعایت استاندارهای بهداشت عمومی ضروری بوده که مهم ترین فعالیت های نظافتی مربوط به محیط های آموزشی شامل موارد زیر می گردد: 1) جمع آوری زباله های عمومی و مواد قابل بازیافت و انهدام صحیح آن ها 2) برنامه ریزی برای نظافت های روزانه، هفتگی، ماهانه و به طور کل دوره ای 3) دفع آفات طبق اصول و استانداردهاد 4) شستشو و ضد عفونی کردن مداوم واحدهای بهداشتی مانند سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها 5) نظافت و شستشوی سطح زمین در بخش های اداری، آموزشی، سلف غذاخوری، خوابگاه ها، سالن های مطالعه، سالن ورزشی، آزمایشگاه، کارگاه، نمازخانه، سالن های کنفرانس، و سایر واحدها 6) نگهداری از کفپوش ها و نظافت آسانسورها

شستشو، حفظ و مراقبت سطوح کف

تی شور نظافتی ، ترولی نظافتی به طور خاص عمر کفپوش ها و تمیزی آن ها در نواحی پر تردد بسیار مهم است بنابراین لازم است ابزارهای مؤثر و کارآمد و شوینده های مناسب مورد استفاده قرار گیرد. در محیط های عمومی و با آمد و شد بالا مانند مراکز آموزشی سطح زمین اولین بخشی خواهد بود که دچار آلودگی می شود که با قدم گذاشتن بر روی آن و رفت و آمد در بخش های مختلف محیط، آلودگی به سرعت از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال پیدا می کند. در یک مرکز آموزشی ایجاد فضایی امن و تمیز برای دانشجویان و کارکنان ضروری است و باید اقدامات لازم صورت پذیرد و در این میان استفاده از تجهیزاتی با کارایی مناسب امری مهم به شمار می آید. نظافت مراکز آموزشی با ترولی آن هم در انواع مختلف می تواند انتظارات برای تمیزی و پاکیزگی این محیط ها را برآورده نماید. 

ویژگی های ترولی

ترولی مراکز آموزشی ، تی شور مراکز آموزشی ، نظافت مراکز آموزشی تی شور مدرن و کاربردی از ساختاری منسجم با ظرفیت بیشینه برخوردار می باشد که امکان حمل و جا به جایی ابزارها و تجهیزات مورد نیاز کاربر در طول نظافت را فراهم می کند. ترولی ها به شکلی ارگونومیک و سازگار با محیط زیست طراحی شده اند که به منظور نظافت محیط های گوناگون از جمله مدارس و دانشگاه ها به کار می روند و دارای تقسیم بندی های گوناگون هستند. از این رو به هنگام نظافت مراکز آموزشی با ترولی کاربر کمترین خستگی را احساس کرده و می تواند زمان طولانی تری را به این امر اختصاص دهد.

- ترولی نظافتی

ترولی مراکز آموزشی ، تی شور مراکز آموزشی ،  ترولی نظافتی ترولی نظافت در ساده ترین حالت دارای سطل های جداگانه برای نگهداری محلول شوینده و آب آلوده و هم چنین سیستم آبگیر می باشد. به انواع پیشرفته تر این دسته از ترولی ها، تجهیزات جانبی کاربردی مانند سطل های حمل مواد و ابزار نظافت، نگه دارنده کیسه زباله، سبدهای جانبی و دیگر لوازم پر کاربرد افزوده شده است. به این ترتیب برای شستشوی سطح زمین در بخش های مختلف محیط های آموزشی استفاده از ترولی نظافتی ایده آل خواهد بود.

- ترولی چند منظوره

ترولی مراکز آموزشی ، ترولی خدماتی (حمل غذا) برخورداری از سطل هایی با ظرفیت های متفاوت، سبدهای جانبی، نگه دارنده کیسه زباله و... در ترولی های چند منظوره، مدیریت و انجام هم زمان فرآیندهای گوناگون نظافتی را هم چون گرد گیری، جمع آوری زباله، تی کشیدن و ... امکان پذیر می سازد. ترولی چند منظوره همانند ترولی های نظافتی سطل های آب مجزا دارد و درب های آرام بند و کشوهای قفل شونده از دیگر قابلیت های این ترولی ها به شمار می آید. نظافت مراکز آموزشی با ترولی چند منظوره در صورتی که کاربر جمع آوری زباله و ضایعات، گردگیری سطوح مختلف و تی کشیدن سطح زمین را مد نظر داشته باشد بهترین گزینه خواهد بود.

- ترولی خدماتی (حمل غذا)

یکی دیگر از انواع ترولی های پرکاربرد ارائه شده به بازار ترولی خدماتی است که توانایی حمل بار را در وضعیتی کاملاً متعادل دارد. این ترولی طراحی جادار و مقاوم داشته که به منظور سرویس دهی در محیط های گوناگون مانند رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب ارائه خدمات و نظافت مراکز آموزشی با ترولی خدماتی به ویژه در سلف سرویس ها موجب می شود تا کارکنان این بخش ها با سرعت و کیفیت بالاتری به جمع آوری و نظافت و سامان دهی به این بخش بپردازند.

گالری تصاویر

ترولی نظافت ترولی ترولی نظافت ترولی نظافت ترولی نظافت ترولی نظافت ترولی ترولی ترولی

گالری ویدئو

ترولی مراکز آموزشی

درخواست اطلاعات بیشتر