جاروبرقی صنعتی سالن آمفی تئاتر

در سالن های آمفی تئاتر، سینما، همایش، سمینار و ... به دلیل ورود و خروج میهمانان و مراجعه کنندگان سطوح کف و صندلی ها مستعد انواع آلودگی و گرد و خاک می باشند. از آنجایی که مراجعه کنندگان به سالن های نمایش یا آمفی تئاتر توقف چند ساعته در این اماکن دارند، نظافت کامل و دقیق این اسالن ها به منظور حفظ سلامت مراجعه کنندگان و ایجاد محیطی پاک و عاری از آلودگی اهمیت ویژه ایی دارد. با این حال ازدحام صندلی های بکار رفته در این سالن ها، کریدور های باریک بین صندلی ها، ارتفاع کم و تعدد صندلی ها نظافت سنتی و دستی این اماکن را دشوار و زمان بر نموده است. استفاده از جاروبرقی صنعتی سالن سینما برای نظافت این اماکن بهترین گزینه می باشد. مقاومت بالای این جاروبرقی ها نسبت به نمونه های خانگی، باعث افزایش کارآیی آنها در انجام امور سنگین نظافتی اماکن وسیعی مانند آمفی تئاترها شده است. خرطومی بلند و قابل انعطاف جاروبرقی های صنعتی، امکان نظافت تمامی نقاط و شیار ها را فراهم می آورد.

نظافت سالن های آمفی تئاتر

 مزایای=جارو برقی سالن سینما به واسطه موتور مکنده قوی به کار رفته در ساختارشان قدرت بالایی در نظافت سطوح کثیف دارند. از آنجایی که میزان آلودگی سالن های آمفی تئاتر به علت تردد زیاد مراجعه کنندگان، بالا می باشد، جایگزینی شیوه های سنتی نظافت با دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی علاوه بر افزایش سرعت نظافت، کیفیت بالای نظافتی را نیز به همراه دارد. جاروبرقی صنعتی سالن سینما نمونه ایی از دستگاه های مکانیزه نظافت هستند که به خاطر موتور مکنده قوی و پر سرعت، افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه های نظافتی را در پی داشته و در نهایت منجر به افزایش بهره وری می شود.

نحوه عملکرد جاروبرقی صنعتی سالن آمفی تئاتر

جارو برقی صنعتی شامل یک موتور مکنده است که به نوعی قلب دستگاه می باشد، این موتور مکنده با مکش هوای داخل مخزن و خروج آن از سوی دیگر، باعث ایجاد خلا در مخزن می شود، ذرات گرد و خاک و آلاینده ها به همراه هوایی که در نتیجه خلا ایجاد شده در مخزن وارد آن می شوند به داخل مخزن وارد شده و به دام می افتند. هوای وارد شده به داخل مخزن به واسطه مکش موتور مکنده از سیستم فیلتراسیون عبور کرده و مجددا وارد محیط اطراف می شود. جاروبرقی های صنعتی که برای نظافت سالن ها و آمفی تئاترها به کار می روند معمولا شامل دو موتور مکش هستند. استفاده همزمان از هر دو موتور باعث افزایش سرعت جاروبرقی در مکش آلاینده ها شده و در نهایت باعث کاهش زمان لازم برای نظافت می شود.

قابلیت جا به جایی مکنده صنعتی


- فیلتر جاروبرقی صنعتی سالن سینما

دستگاه جارو برقی صنعتی معمولا از چند نوع سیستم فیلتراسیون استفاده می کنند، استفاده از دو فیلتر  باعث کاهش ذرات پراکنده در محیط می شود به عبارت دیگر هوای خارج شده از جاروبرقی سالن سینما کاملا غبار زدایی شده و کاملا پاک وارد محیط می شود. از این رو در کاهش عوامل حساسیت زا  نقش ویژه ایی دارند. این امر می تواند از موتور دستگاه نیز مراقبت نموده و احتمال آسیب را کاهش دهد.

- مخزن جاروبرقی صنعتی سالن سینما

فیلتر جاروبرقی صنعتیمخزن این مدل از جاروبرقی ها به راحتی از دستگاه جدا می گردد. چرخ های بکار رفته در مخزن این جارو نظافت سالن آمفی تئاتر باعث سهولت در جابه جایی و تخلیه مخزن می شود. از دیگر ویژگی های این مدل از مکنده صنعتی می توان به ظرفیت مفید مخزن اشاره نمود. از آنجایی که در این مدل ها از کیسه استفاده نمی شود، حجم اصلی مخزن کاهش نیافته و قابلیت جمع آوری حجم بیشتری از آلاینده ها را دارد به علاوه به دلیل بالا بودن حجم مخزن تعداد دفعات تخلیه کاهش می یابد و به این ترتیب عملیات نظافت با سرعت بالاتری انجام می پذیرد.


- کاهش در هزینه ها با استفاده از جاروبرقی های صنعتی

یکی از موارد مهم به هنگام نظافت مراکز با رفت عمومی کاهش حداکثری زمان نظافت و امکان اماده سازی سریعتر محیط برای کاربران می باشد. این امر تنها با استفاده از یک دستگاه مکنده با قدرت و سرعت مکش بالا قابل ارائه می باشد. از سوی دیگر، نظافت موثر و با کیفیت این جاروها با کاهش تعداد نیروی خدماتی، منجر به کاهش هزینه ها می شود.

- قابلیت جا به جایی مکنده صنعتی

کاهش در هزینه ها با استفاده از جاروبرقی های صنعتی سالن سینما
از آنجایی که سالن های آمفی تئاتر معمولا پلکانی بوده، این دستگاه ها به گونه ایی طراحی شده اند که به راحتی قابلیت جابه جایی داشته باشند. بدنه فولادی بکار رفته در ساختار جاروبرقی سالن آمفی تئاتر باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود. زیرا بر خلاف نمونه های پلاستیکی که در اثر وارد آمدن ضربه، بدنه دستگاه ترک خورده و فرایند مکش دچار اختلال می شود، بدنه فولادی در برابر ضربه مقاوم بوده و حتی فرورفتگی در بدنه دستگاه هیچ مزاحمتی در مکش موتور ایجاد نمی کند.

گالری تصاویر

جاروبرقی جاروی صنعتی vacuum cleaner مکنده جارو جاروبرقی جارو مکنده آمفی تئاتر همایش سالن کنفرانس جارو برقی مکنده جاروی صنعتی مکنده جاروی آب و خاک جارو جارو برقی مکنده جاروبرقی سالن سینما جاروب جاروبرقی مکنده جارو مکنده آب و خاک سالن

درخواست اطلاعات بیشتر