اسکرابر آنتی باکتریال مهد کودک

برای مهد کودک ها دستورالعمل ها و ضوابطی گردآوری و تصویب شده است که تمامی پرسنل مهدها را موظف به انجام و رعایت آن ها می کند. بهداشت محیط و فضاهای فیزیکی موارد و جزئیات مختلفی را در بر می گرد که از جمله آن ها می توان به اتاق های نگهداری، اتاق های بازی، راهروها، حیاط، سرویس های بهداشتی، محل صرف غذا و خوراکی، انباری ها و ... اشاره نمود. رعایت تمامی نکات و آیین نامه ها به صورت دقیق و جزئی ضرورت داشته و از وظایف تمامی کارکنان مهد کودک به شمار می آید. در کنار پیاده سازی همه قوانین و آیین نامه ها انجام نظافت های عمومی محیط به صورت روزانه و پیوسته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و پاکیزگی سطح زمین در اولویت قرار می گیرد. به این معنا که سطوح از هر نوعی که باشند روزمره باید نظافت و شستشو شوند تا بخش مهمی از بهداشت و تمیزی مهد کودک تأمین گردد. دستگاه اسکرابر آنتی باکتریال مهد کودک یک دستگاه نظافت مکانیزه و ایده آل به منظور برقراری سطح ایده آلی از بهداشت در محیط می باشد.


انواع سطوح و کفپوش ها در مهد کودک

کفپوش اتاق های نگهداری از کودکان و فضای بازی آن ها به شکلی نرم و ارتجاعی هستند تا کودکان همواره در آن امنیت داشته باشند. در سالن ها و راهروها و سایر محیط هایی که کودکان در آن کمتر حضور دارند، ممکن است نوع کفپوش تفاوت داشته و به عنوان مثال از جنس اپوکسی باشد. در هر صورت فارغ از نوع کفپوش، تنوع محصولات ارائه شده امکان نظافت مهدکودک و شستشوی تمامی سطوح را فراهم می آورد. یکی از مهم ترین و ضروری ترین این دستگاه ها دستگاه کفشوی آنتی باکتریال مهد کودک می باشد.


نظافت مهد کودک با دستگاه نظافت صنعتی

همان طور که در نظر گرفتن ضوابط و مقررات یک امر واجب و ضروری قلمداد می شود، بهره مندی از تجهیزات و ابزارهای مناسب و ایمن برای تمیز نمودن مهد کودک حائز اهمیت می باشد. تجهیزات به کار گرفته شده باید به گونه ای باشند که رطوبت بر روی سطح زمین باقی نماند تا از افتادن و سر خوردن بچه ها جلوگیری شده و علاوه بر آن رطوبت محیط به بیش از مقدار استاندارد نرسد. نوع کفپوش ها بر انتخاب تجهیزات نظافتی تأثیر گذار بوده و با توجه به شرایط سطح ابزار مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.


کاربرد دستگاه های نظافت صنعتی در تمیزی و بهداشت مهد کودک

مهد کودک در زمره محیط هایی قرار دارد که میزان حساسیت بهداشتی آن بالا بوده و نظافت سطحی به تنهایی کافی نیست و رعایت استانداردهای دقیق تری لازم است. به همین منظور بهره گیری از دستگاه های مکانیزه نظافتی هم چون اسکرابر آنتی باکتریال، پولیشر و جاروبرقی می تواند روشی کارآمد و اثر گذار جهت بهبود سطح بهداشت و پاکیزگی مهد کودک ها به شمار آید.


- شستشوی اپوکسی و سطوح سخت با اسکرابر آنتی باکتریال

کفپوش های سخت مانند اپوکسی به وسیله کف شوی آنتی باکتریال قابل شستشو هستند. اسکرابر یا زمین شوی صنعتی جهت شستشوی سطح زمین طراحی شده است و علاوه بر سامانه قوی برس زنی دارای سیستم مکش می باشد که سبب خشک شدن سریع زمین و عدم باقی ماندن رطوبت در محیط می شود. دستگاه اسکرابر آنتی باکتریال یا نوبک یکی از زمین شوی ها با کارایی فوق العاده بوده که به دلیل داشتن مخزن غنی شده با مواد معدنی ویژه توانایی حذف باکتری ها به میزان 99.9 درصد برخوردار است. این رده از اسکرابرها جهت نظافت محیط های حساس به آلودگی از جمله مهد کودک ها عملکرد بی نظیری از خود ارائه می دهند. به این ترتیب همه سطوح شستشو شده توسط اسکرابر آنتی باکتریال، ضد عفونی و میکروب زدایی شده اند.


دیگر مزایای کف شوی ضد باکتری مهدکودک

- ساخت مخازن اسکرابر از مواد آنتی باکتریال سبب گردیده به نحو کاملاً اطمینانی از رشد و تکثیر میکروب ها و باکتری ها در سطوح خشن و درزها جلوگیری شود.

- طراحی دستگاه های ضد باکتری با هدف تمیز نمودن محیط های حساس صورت گرفته، در نتیجه سطح صدای بسیار پایینی دارد که باعث حفظ آرامش محیط مهد کودک می گردد.

- زمین شوی آنتی باکتریال مهدکودک از سهولت کاربری برخوردار بوده و علاوه بر آن طبق استاندارد اروپایی HACCP مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه در دسترس قرار دارند تا به موقع تخلیه و نظافت شوند و در نتیجه تخلیه آن ها به راحتی امکان پذیر می شود.

- و ...


- کاربرد اسکرابر چند منظوره در مهدکودک

اگرچه نظافت مهدکودک یک عملیات چند مرحله ای نیازمند اختصاص زمان کافی می باشد، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافتی مناسب می تواند ضمن افزایش کیفیت حاصل، زمان لازم برای عملیات را کاهش دهد. به منظور شستشوی پله ها در مهد کودک دستگاه اسکرابر چند منظوره یا پولیشر چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار با کارایی بالا، سادگی در کاربری، وزن سبک و ابعاد مناسب برای شستشوی سطوح دور از دسترس، دیوارها و سطوحی با سطح مقطع پایین، مانند راه پله، بسیار مناسب می باشد. از دیگر کاربردهای پولیشر چند منظوره می توان به امکان شستشوی سرویس های بهداشتی، حمام ها و ... در مهد کودک اشاره نمود. - نظافت تاتامی با پولیشر و جاروبرقی آب و خاک

تاتامی از جمله کفپوش هایی است که در مهد کودک ها و فضاهای بازی به کار می رود و کودکان در طول مدتی که در مهد کودک حضور دارند با چنین سطوحی تماس پیدا می کنند. جهت شستشوی تاتامی دستگاه پولیشر کاربرد دارد و نحوه عملکرد آن به گونه ای است که آلودگی های به جا مانده در خلل و فرج تاتامی را حذف می گرداند. پس از شستشوی کامل تاتامی مهدکودک با دستگاه پولیشر، یک جاروبرقی آب و خاک می تواند آب و محلول شوینده مصرف شده را کاملاً جمع آوری نماید.

درخواست اطلاعات بیشتر