جاروبرقی نمازخانه مدرسه و دانشگاه

مراکز آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها از جمله محیط هایی هستند که به دلیل رفت و آمد بالا در معرض آلودگی های فراوانی هستند. به دلیل مهم بودن و حساس بودن این قشر از جامعه، محیط های آموزشی باید به طور مرتب با بهترین وسایل شستشو و نظافت، پاکیزه شوند. این پاکیزگی علاوه بر ظاهر مناسب و جذابی که در محیط ایجاد می نماید از انتشار و انتقال بیماری به وسیله آلودگی های محیطی و جذب جانوران موذی جلوگیری می نماید. در محیط های آموزشی بخش های مختلفی وجود دارد که یک باید متناسب با نوع سطح و نوع آلودگی با روش خاصی نظافت شوند. ممکن است برخی سطوح هموار و برخی ناهموار باشند، برخی نیاز به نظافت و برخی نیاز به شستشو داشته باشند، به همین دلیل برای هر منظور می توان از ابزار و وسایل و یا دستگاه نظافت صنعتی خاصی استفاده نمود. جاروبرقی صنعتی در انواع مختلفی طراحی و تولید می گردد که متناسب با نوع محیط و حجم آلودگی می توان از آن بهره برد. نظافت نمازخانه به عنوان یکی از مهمترین بخش های هر مرکز آموزشی با استفاده از جاروبرقی صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


نظافت نمازخانه با جاروبرقی

نمازخانه مراکز آموزشی مکانی است که علاوه بر اجرای مراسم های عبادی و مذهبی ممکن است سایر مراسم ها همانند تقدیر و گرامیداشت نیز برگزار گردد. سطح این نمازخانه ها نیز عموما با فرش یا موکت پوشیده شده است و آلودگی آن ها نیز معمولا گرد و خاک و ضایعات ریز و خشک می باشد. چنین آلودگی هایی را می توان با یک دستگاه جاروبرقی پر قدرت جمع آوری نمود. جاروبرقی خانگی برای نمازخانه های کوچک به کار می رود، اما در محیط های بزرگتر برای بهره بری از قدرت مکش بالاتر و مخزنی با ظرفیت بیشتر می توان از رده دیگری از جاروبرقی ها با نام جاروبرقی تجاری استفاده نمود. از این نوع جاروبرقی علاوه بر نظافت نمازخانه می توان برای نظافت بخش های دیگر همانند کتابخانه و یا سایر بخش ها نیز استفاده نمود.


- ویژگی های جاروبرقی تجاری

استفاده از دستگاه های نظافتی جدید به جای روش های سنتی و دستی یکی از اتفاق های بسیار مناسب در هر محیط می باشد و دارای فواید بسیار زیادی است. به همین دلیل به جای جاروی دستی نیز می توان از جاروبرقی استفاده نمود. استفاده از جاروی دستی علاوه بر این که کیفیت نظافتی پایینی دارد، موجب اتلاف زمان بسیار زیاد نیز می شود. هم چنین از معایب استفاده از روش های نظافتی سنتی می توان به پراکنده شدن گرد و خاک در هوا اشاره نمود که علاوه بر آلوده کردن سطوح دیگر، موجب اشکال در تنفس کاربر و سایر افراد حاضر در محیط می شود. اما استفاده از دستگاه جاروبرقی تمامی این مشکلات را حل نموده است.  از دیگر ویژگی های این نوع جاروبرقی ها می توان به قدرت مکش و سرعت بالای دستگاه اشاره نمود. این ویژگی ها باعث کاهش هزینه های کلی شده و همچنین پایین آمدن زمان نظافت می گردد. چرخ های روان دستگاه موجب سهولت در جابجایی آن شده است در نتیجه می توان در از آن در محیط های بزرگ استفاده نمود. سیستم فیلتراسیون قوی جاروبرقی صنعتی باعث می شود گرد و خاک در هنگام دمش هوا به بیرون منتقل نشود. جاروبرقی تجاری نسبت به جاروبرقی خانگی مخزن بزرگ تری دارد، بنابراین مساحت بیشتری را می توان با آن نظافت نمود و تخلیه آن در زمان های طولانی تری انجام می پذیرد.


گالری تصاویر

نظافت نمازخانه مراکز آموزشی جاروبرقی نمازخانه دانشگاه

گالری ویدئو

نظافت نمازخانه با جاروبرقی

درخواست اطلاعات بیشتر