شستشوی کف مراکز آموزشی با اسکرابر صنعتی

اهمیت ایجاد و حفظ یک محیط ایمن و سالم در مراکز آموزشی همچون مدارس و دانشگاه‌ها بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد. نظافت و پاکیزگی محیط تحصیل نه تنها مولفه‌ موثر در تأمین سلامت دانش آموزان و دانشجویان بعنوان اکثریت افراد حاضر در محیط‌های آموزشی می‌باشد بلکه دارای تاثیر مستقیم بر شرایط روحی آنها بوده و با کیفیت یادگیری محصلین در ارتباط است. میزان تردد بالا در محیط‌های آموزشی و مدت زمان طولانی حضور افراد در آنها، نظافت پیوسته و روزانه این فضاها را اجتناب ناپذیر می‌نماید. در چنین شرایطی استفاده از ابزارهای سنتی نظافت همانند تی و سطل برطرف کننده نیاز نظافتی این اماکن نمی‌باشد و نظافت سریع و باکیفیت محیط‌های آموزشی در گرو استفاده از ابزار و تجهیزات نظافت مکانیزه همچون دستگاه اسکرابر مدارس می‌باشد.

شستشوی مکانیزه کف مراکز آموزشی

شستشوی کف مراکز آموزشی امروزه با استفاده از دستگاه های مکانیزه به شیوه ای صورت می گیرد که کاربر هیچ گونه تماس مستقیمی با آلودگی ها نداشته و در نهایت ایمنی و آسودگی به شستشوی کف مجتمع های آموزشی می پردازد. استفاده از اسکرابر مدارس بعنوان یک ابزار نظافت کارآمد موجب حذف آلودگی از سطح زمین شده و علاوه بر تامین بهداشت و ایمنی محیط، از لحاظ بصری نیز فضایی خوشایند ایجاد می نماید. دلایل متعددی برای کاربرد کفشوی صنعتی در برنامه نظافتی روزانه محیط‌های آموزشی وجود دارد که برخی از مهم ترین آنها عبارتند از:


تنوع کف شوی صنعتی مراکز آموزشی از لحاظ ابعاد و مدل

کف شوی مراکز آموزشی، زمین شوی مراکز آموزشی دستگاه کف شوی مراکز آموزشی در مدل ها و ابعاد بسیار متنوع تولید و عرضه می‌شوند در نتیجه به راحتی می‌توان مدلی کاملا متناسب با مساحت، شرایط و نیازمندی های مدرسه یا دانشگاه مورد نظر انتخاب نمود. اسکرابر دستی سبک و کوچک بوده در نتیجه امکان شستشوی موثر کف فضاهایی که دسترسی به آنها دشوار است همانند زیر میزها، فضاهای متراکم همانند کلاس های درس و همچنین راهروهای باریک را فراهم می‌نمایند. زمین شوی دستی یکی از مدل های رایج به هنگام خرید اسکرابر مدارس می باشد. شستشوی کف مراکز آموزشی با اسکرابر خودرویی برای انجام عملیات نظافت و شستشو در محیط هایی با مساحت بالا و موانع کم همچون دانشگاه ها مقرون به صرفه خواهد بود و کاربرد آنها کیفیت شستشو و سرعت انجام عملیات را به نحو چشمگیر افزایش می‌دهد. از سوی دیگر وجود انواع مدل های اسکرابر کم صدا در بازار، به مسئولین مراکز آموزشی امکان می‌دهد برای شستشوی فضاهای نزدیک به کلاس‌های درس و کتابخانه ها، این نوع دستگاه های کفشو را انتخاب نمایند.


مزایای شستشوی کف مراکز آموزشی با کف شوی صنعتی

استفاده از کفشوی مراکز آموزشی امکانات بسیاری را در اختیار کاربر قرار می دهد، همچتین به دلیل کارکرد ساده و کاربرپسندانه به کاربر امکان استفاده آسان را داده تا یک شسشتوی بدون نقص انجام پذیرد از جمله برخی مزایای استفاده از کفشوی صنعتی مدارس عبارتند از:


- عملکرد چندگانه دستگاه اسکرابر

اسکرابر صنعتی مراکز آموزشی، شستشوی کف مراکز آموزشیسه بخش اصلی دستگاه اسکرابر که عبارتند از برس های شوینده، سیستم مکش و تی به این دستگاه عملکردی چندگانه می‌بخشند. اسکرابر مدارس و مراکز آموزشی علاوه بر شستشوی سطح و حذف آلودگی از آن، عملیات تی کشی و خشک کردن را نیز به طور همزمان انجام می‌دهند. در اسکرابرهای مجهز به برس غلطکی علاوه بر برس زنی، عملیات جاروب کردن سطح نیز تا حد مطلوبی صورت می‌گیرد. 


- امکان تغییر نوع برس دستگاه اسکرابر
زمینشوی مراکز آموزشی، اسکرابر صنعتی مراکز آموزشیامکان تغییر نوع برس اسکرابر و انتخاب برسی متناسب با میزان سختی سطح، همچنین امکان استفاده از انواع پدها به منظور جلا دادن سطوح، استفاده از دستگاه کفشور را بر روی انواع سطوح امکان پذیر می سازد. در نتیجه با کمک دستگاه اسکرابر صنعتی، نه تنها شستشوی کف مراکز آموزشی و مدارس با سرعت بالاتر و کیفیت بهتر انجام می پذیرد بلکه متناسب با جنس سطح، سنگ، سرامیک، اپوکسی و... می توان برس مناسب انتخاب نمود.


- افزایش سطح بهداشت، ایمنی و سلامت محیط و افرادشستشوی زمین مراکز آموزشی، شستشوی زمین دانشگاه هاهنگام استفاده از ابزارهای نظافت سنتی دستی همانند تی و سطل ،آلودگی به طور کامل از محیط حذف نمی شود بلکه از بخشی به بخش دیگر منتقل می‌گردد. در مقابل با استفاده ار اسکرابر مدارس بعلت برخورداری از سیستم مکش، آب و آلودگی بر جای مانده پس از عملیات شستشو را جمع آوری می‌نمایند و از انتشار آلودگی جلوگیری می‌ کنند. از سوی دیگر تجهیز اسکرابر به تی باعث می شود که عملیات خشک شدن سطح همزمان با شستشو صورت گیرد بدین ترتیب سرعت خشک شدن سطح به نحو قابل توجهی افزایش یافته و خطر سُر خوردن افراد کاهش می‌یابد. همچنین شستشوی کف مراکز آموزشی با اسکرابر صنعتی با برخورداری از طراحی ارگونومیک باعث کاهش فشار وارده بر روی نیروهای خدماتی و خستگی ناشی از ساعات کار طولانی در آنها می‌شوند و انجام مکانیزه عملیات نظافت و شستشو توسط دستگاه و عدم تماس مستقیم کاربر با مواد شوینده و آلودگی باعث ارتقاء سطح سلامت وی خواهد شد.


- کاهش هزینه‌های نظافت با استفاده از اسکرابر مدارس

دستگاه شستشوی کف مراکز آموزشی با توجه به ضرورت انجام عملیات نظافت و شستشو بصورت روزانه و پیوسته در محیط های آموزشی، هزینه این عملیات با احتساب آب و مواد شوینده مورد استفاده و همچنین نیروی کار قابل توجه خواهد بود. استفاده از دستگاه کفشوی مدارس میزان مصرف آب و مواد شوینده را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد. از سوی دیگر بعلت افزایش سرعت شستشو و کاهش نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام عملیات نظافت و شستشوی کف مراکز آموزشی با هزینه های مربوط به نیروی کار نیز کاهش قابل ملاحظه خواهد داشت. بطور کلی کف شوی صنعتی دستگاه نظافت بسیار کارآمد برای کاربرد در محیط های آموزشی شامل مدارس و دانشگاه‌ها می‌باشند. و نه تنها باعث پاگیزگی زمین و جلای آن شده بلکه از انتشار آلودگی جلوگیری می‌نمایند.


درخواست اطلاعات بیشتر