شستشوی راه پله با اسکرابر چندمنظوره

سطوح کف و به ویژه راه پله ها در اماکن آموزشی چون مدارس، دانشگاه ها، حوزه های علمیه و آموزشگاه های آزاد به واسطه تردد بالای محصلین و دانشجویان بسیار آلوده و کثیف می باشند. ازدحام جمعیت در این اماکن و تردد مستمر و پی در پی افراد در فضا های بیرونی و داخلی این اماکن، موجب انتقال انواع آلودگی ها از فضای بیرونی به فضای داخلی این مجموعه ها می گردد. شستشو، نظافت و حذف آلاینده ها از روی سطوح در این امکان علاوه بر اینکه جلوه های بصری محیط را افزایش داده و با فراهم نمودن محیطی آرام بخش موقعیت مناسبی را برای فراگیری دانش و علم آموزی برای محصلین و دانشجویان فراهم می نماید به منظور ارتقا سطوح بهداشتی محیط و تامین و تضمین سلامت افراد حاضر در محیط امری لازم و ضروری می باشد. البته استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و شستشوی سطوح در این اماکن به واسطه وسعت بالا، طبقات متعدد و تعداد زیاد راه پله ها امری دشوار، زمان بر و پر هزینه می باشد در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر چند منظوره نقش به سزایی در ارتقا کیفیت نظافت و کاهش زمان لازم برای شستشوی سطوح به ویژه راه پله ها ایفا می نماید.


آشنایی با عملکرد دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره ، شستشوی راه پله اسکرابر چند منظوره دستگاهی کاملا مکانیزه برای نظافت، شستشو و جلادهی به انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که به واسطه تجهیز به برس یا پد دیسکی و موتور با گشتاور بالا توانایی بالایی در نظافت انواع سطوح افقی و عمودی دارد. تجهیز این دستگاه به دسته تلسکوپی امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم می آورد. موتور اسکرابر چند منظوره دارای کوله پشتی حمل شارژر و باتری، باتری 12 ولتی، شارژر باتری، دسته تلسکوپی، برس متوسط، نگهدارنده پد، پد ساینده، پد شستشو و پد جلادهی همچنین یک پد میکروفایبر می باشد. چرخش پر سرعت سری برس یا پد در اسکربر چند منظوره تمامی آلاینده های تثبیت شده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. حذف آلودگی ها از شیار ها و خلل و فرج کف پوش ها موجب درخشندگی و تمیزی کف پوش ها و دیوار پوش ها می گردد.
- ویژگی های دستگاه اسکرابر چند منظوره

شستشوی راه پله، اسکرابر راه پله موتور اسکرابر چند منظوره به منظور افزایش مقاومتف از مواد مقاوم ساخته شده است. استفاده از قطعات مقاوم و ضد خوردگی در این دستگاه امکان شستشو و نظافت سطوح واقع در زیر آب را همچون دیواره های آب نما ها و استخر ها را برای کاربر فراهم می نماید. با توجه به نوع عملکرد این دستگاه و به منظور سهولت در جا به جایی و نظافت بخش های مختلف، انرژی حرکتی لازم دستگاه اسکرابر چند منظوره از طریق باتری تامین می گردد. عدم استفاده از کابل برق و از این رو عدم نیاز به پریز در محیط نظافتی، دامنه عملکرد دستگاه را به میزان قابل ملاحظه ایی افزایش داده است. از این رو عدم محدودیت در دامنه حرکتی دستگاه به واسطه محدودیت در متراژ کابل و تجهیز موتور اسکرابر چند منظوره به دسته تلسکوپی امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس و مرتفع را برای کاربر فراهم نموده است.
- مزایای استفاده از موتور اسکرابر در نظافت را ه پله ها

شستشوی راه پله، اسکرابر راه پله استفاده از شیوه های سنتی و دستی چون تی کشی برای نظافت و شستشوی راه پله ها به واسطه تردد و ازدحام جمعیت در راه پله ها و تعداد بالای طبقات که موجب افزایش تعداد پله ها می شود بسیار زمان بر بوده و علاوه بر هزینه بالا به تعداد قابل ملاحظه ایی نیروی خدماتی نیاز دارد. این در حالیست که دستگاه های موتور اسکرابر به واسطه عملکرد کاملا مکانیزه نظافت تخصصی سطوح را در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد مزاحمت برای افراد حاضر در محیط انجام می دهند. استفاده از برس یا پد دوار با گشتاور بالا تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و موجب درخش مجدد آنها می گردد. وزن سبک و ابعاد کوچک این دستگاه، موجب کاهش فضای لازم برای نگهداری آن شده است.


درخواست اطلاعات بیشتر