نظافت و شستشو تاسیسات کارخانه فولاد

صنایع فولاد و ذوب آهن از پایه های مهم اقتصاد در هر کشور بشمار می رود به دلیل سختی کار در این صنایع و جابه جایی های عظیم، تاسیسات، تجهیزات و قطعات مستعد آلودگی های چرب، روغنی و گرد و خاک می باشند. بهترین راه برای نظافت و بالا بردن عمر مفید تاسیسات و قطعات در این صنایع نظافت و شستشوی مداوم آنهاست. لذا یکی از مراحل مهم شستشو کارخانه فولاد شامل نظافت تجهیزات و تاسیسات کارخانه با استفاده از دستگاه های تخصصی نظافت نظیر واترجت صنعتی می باشد. برای افزایش کارایی تجهیزات سنگین در این صنایع و کارخانه ها باید دستگاه و ماشین آلاتی مورد استفاده قرار گیرند تا بتوانند علی رغم توان بالای خود، شستشو و نظافت را سریع انجام دهند  واترجت صنعتی ( شوینده فشار قوی آب سرد و گرم ) دستگاهی که با فشار بسیار بالای آب سرد یا گرم آلودگی های چرب و روغنی دستگاه ها و قطعات را شسته و سطوحی عاری از هرگونه چربی و روغن مواد آلوده خواهید داشت. که علاوه بر کاهش مصرف آب باعث افزایش کارایی نیروی انسانی، سرعت و کیفیت امور نظافتی می گردد .


نظافت تاسیسات کارخانه فولاد با واترجت صنعتیشستشوی کارخانه فولاد , نظافت تاسیسات کارخانه فولاد

دستگاه واترجت صنعتی در صنایع و کارخانه های فولاد، با امکان شستشوی محوطه و تاسیسات در فشار مختلف، زمینه را جهت دستیابی به سطح بالای نظافتی و پاکیزگی محیط فراهم می سازد. از این رو شوینده های فشار قوی (واترجت صنعتی) با بهره مندی از پمپ های قدرتمند خود، امکان تغییر فشار آب را فراهم می نماید،  تا با فشاری بین 100 تا 2500 بار، به شستشو، لایه برداری، تخریب بتن و ... بپردازد. در صنایع فولاد و کارخانه ها استفاده از واترجت های صنعتی در فشار های گوناگون ضمن برقرار نمودن بالاترین سطح نظافتی، امکان نگهداری بهینه از تاسیسات و جلوگیری از فرسایش قطعات را بوجود می آورد. علاوه بر شستشو و نظافت تجهیزات و تاسیسات کارخانه فولاد، دستگاه واترجت صنعتی قابلیت شستشوی نمای ساختمان های مختلف و نیز محوطه کارحانه را فراهم می سازد. در ادامه قصد داریم تا با بررسی ویژگی های دستگاه کارواش صنعتی، کاربرد های این دستگاه را در صنایع فولاد بررسی و ارزیابی نماییم :


عوامل موثر در عملکرد دستگاه  واترجت صنعتی

نظافت تاسیسات کارخانه فولاد , شستشوی کارخانه فولاد , نظافت کارخانه فولاد با واترجت صنعتیعملکرد دستگاه های واترجت صنعتی جهت شستشو  و نظافت تاسیسات و محوطه کارخانه های فولاد ، وابسته به فشار و دبی دستگاه می باشد . لذا جهت دستیابی به عملکرد بهینه و بهره مندی از بالاترین راندمان دستگاه لازم است پیش از انتخاب دستگاه، با مشاوره با کارشناسان دستگاه متناسب با عملیات دلخواه را انتخاب نمود.  اما صرف نظر از فشار و دبی، دمای آب خروجی از دستگاه نیز مولفه ی سومی می باشد که در کارایی شوینده های فشار قوی نقش بسزایی ایفا می نماید. به طور کلی به منظور شستشو کارخانه فولاد و به ویژه نظافت تاسیسات و تجهیزات شوینده های فشار قوی در مدل های واترجت آب گرم  و آب سرد تولید و عرضه می گردند و با توجه به عملیات شستشو کارخانه فولاد، دستگاه متناسب انتخاب می گردد. اما از آنجایی که اکثرا در این صنایع و مراکز وابسته آلودگی ها و لکه ها چرب و روغنی هستند یک کارواش آبگرم می تواند با کیفیت بالاتری به نظافت تاسیسات کارخانه فولاد بپردازد. اما آخرین آیتم تاثیر گذار در کارکرد و عملکرد بهینه دستگاه های واترجت صنعتی، قابلیت پاشش ماده شوینده می باشد که در شستشوی و از بین بردن آلودگی های خاص به کار می رود. 


خاصیت ضد خورندگی قطعات واتر جت صنعتی کارخانه فولاد

شستشوی کارخانه فولاد , نظافت کارخانه فولاد , نظافت تاسیسات کارخانه فولاد با واترجت صنعتیحفظ طول عمر دستگاه واترجت صنعتی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. عواملی نظیر تعمیر و نگهداری بهینه از دستگاه و بررسی مرتب اجزای واتر جت. علاوه بر پمپ دستگاه، دیگر اجزا و بخش هاکارواش صنعتی کارخانه فولاد نیز به سبب تماس با آب و رطوبت، امکان فرسایش و خرابی دارند. لذا تجهیز دستگاه واترجت به قطعات ضد خوردگی و استفاده از فلزات با چنین قابلیتی، می تواند علاوه بر آنکه ضامن عملکرد دستگاه شوینده ی فشار قوی باشد، از خرابی های پی در پی دستگاه جلوگیری کرده و طول عمر آن را ضمانت می نماید. از آنجایی که استفاده از این دستگاه به منظور نظافت تاسیسات کارخانه فولاد صورت می گیرد، لازم است تا مواد به کارگرفته شده در این دستگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. جدای از لوازم داخلی دستگاه واترجت صنعتی، شلنگ های شوینده فشار قوی نیز دارای ساختاری منحصر به فرد می باشد. عبور پیوسته ی جریان پر فشار از داخل شلنگ، امکان از بین بردن بافت های این بخش از دستگاه را فراهم می سازد. بنابراین شلنگ های فشار قوی که از  الیاف فولادی بافته شده اند، استفاده به عمل می آید تا از استحکام و قدرت کافی برای تحمل فشار های بالا برخوردار باشند.

گالری تصاویر

قیمت کارواش، کارواش صنعتی، کارواش آلمانی صنعتی، قیمت شوینده فشار قوی، خرید واترجت خارجی، واترجت شستشوی سریع قطعات کارخانه صنعتی بزرگ روغن گیری آب واترجت خارجی، واترجت آلمانی، واترجت نیمه صنعتی خ نظافت صنعتی افشانه آب گرم تاسیسات قطعات کارخانه ها روغن بری چربی گیری قطعات واترجت آب گرم کارخانه چربی گیری چربیگیری دستگاه های نظافت صنعتی فولاد شستشو تاسیسات واترجت نظافت صنعتی فولاد ذوب آهن آب واترجت شرکت ابراهیم شستشو قطعه کارخانه جت واتر آب شیوه نوین شستشو صنایع سنگین ذوب آهن فولاد تاسیسات شستشو  قطعات  فولاد  ذوب آهن  شرکت ابراهیم نظافت صنعتی تاسیسات قطعات فولاد شرکت ابراهیم قطعه شستشوی تاسیسات تجهیزات شوینده فولاد واترجت فشارقوی نظافت بهداشت محیط تاسیسات تجهیزات ذوب آهن فولاد دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم نظافت صنعتی

گالری ویدئو

شستشوی قطعات_تاسیسات_قطعه_فولاد_شرکت ابراهیم_جت آب نظافت صنعتی_شستن_قطعات_کارگاه_کارخانه_فولاد_مس

درخواست اطلاعات بیشتر