کفشوی سوله و انبار در صنایع فولاد

صنایعی چون فولاد، ذوب آهن و مس از جمله صنایع مهم و بزرگ در کشور بوده و با تولید و عرضه محصولات در بازار های داخلی و خارجی، نیاز مشتریان را بر طرف می نمایند. در کنار تولید محصولات، نظافت و رسیدگی به امور نظافتی و تامین بهداشت محیط و سلامت پرسنل جز اصلی ترین دغدغه مدیران و مسئولان این صنایع می باشد. نظافت انبار ها و سوله ها در چنین صنایعی علاوه بر تامین سلامت افراد شاغل و حفاظت از کف پوش ها، مانع از کاهش کیفیت محصولات و عمر مفید دستگاه های داخل انبار می گردد. وسعت انبار ها و سوله ها در چنین اماکنی مانع از به کار گیری شیوه های سنتی در نظافت چنین صنایعی می گردد زیرا علاوه بر زمان بر بودن به تعداد بالایی نیروی خدماتی نیاز داشته و هزینه های گزافی را در بر می گیرد. در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی علاوه بر افزایش سرعت نظافت با ارتقا کیفیت نظافتی، موجبات تامین سلامت و بهداشت محیط را فراهم نموده و در نهایت باعث سود آوری و بهره وری صنایع می گردند.

اساس عملکرد دستگاه های اسکرابر

دستگاه های اسکرابر صنعتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده و تی می باشند. دستگاه های کف شوی با پاشش آب تمیز و چرخش دوارانی برس دیسکی دستگاه، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح و گرد و خاک را نظافت می نمایند. آب آلوده ناشی از شستشو به واسطه موتور مکنده و تی نصب شده درانتهای دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل شده و سطوحی خشک، درخشان و عاری از آلودگی ایجاد می گردد. دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند.

دستگاه های اسکرابر دستی

نمونه های دستی اسکرابر مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه، اسکرابر را هدایت می نماید. ابعاد این دستگاه ها کوچک بوده در نتیجه پهنای شستشوی کمتری از دستگاه های سرنشین دار دارند. ظرفیت مخازن این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچکی که دارند کمتر از اسکرابر های خودرویی می باشد. ابعاد کوچک و فشرده این دستگاه موجب افزایش قدرت مانور و قابلیت جا به جایی دستگاه های اسکرابر دستی شده است. از این رو کارایی ویژه ایی در نظافت اماکن متراکم و معابر باریک دارند.

دستگاه های اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر های سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی، همانند هدایت اتومبیل، دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید. ابعاد این دستگاه در مقایسه با نمونه های  دستی بزرگتر بوده و پهنای شستشو و مخازن بزرگتری دارند. اسکرابر های سرنشین دار بیشتر برای نظافت اماکن وسیع به کار برده می شوند. از آنجایی که در این نمونه از اسکرابر ها کاربر روی دستگاه قرار گرفته و عملیات شستشو را انجام می دهد، کمتر خسته شده و توانایی بالاتری برای ادامه عملیات خواهد داشت.

مزایای استفاده از اسکرابر سرنشین دار به جای شیوه های سنتی نظافت

همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن یکی از بزرگترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد. زیرا علاوه بر عدم محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسشته شده، احتمال سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح را کاهش می دهد. بر خلاف شیوه های سنتی که تی عملا نیروی حرکتی نداشته و به واسطه کاربر بر روی سطوح سر می خورد و قدرت نظافتی آن واسطه به میزان تمایل و توانایی کاربر در حرکت دادن تی می باشد، دستگاه های اسکرابر مجهز به موتور حرکتی بوده و با اعمال فشار رو به پایین بر روی برس دیسکی، موجب افزایش و ارتقا کیفیت نظافتی می شوند. دستگاه های اسکرابر با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها داشته و با تسریع در عملیات نظافت موجب کاهش زمان لازم برای نظافت می شوند. حجم آب مصرفی در شستشوی سطوح توسط دستگاه های اسکرابر بسیار پایین تر از حجم آب مصرفی در شیوه های سنتی بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند.

گالری تصاویر

اسکرابر کفشوی کف شوی زمین شوی کفشور کفشو اسکرابر زمین شوی کف شوی کفشوی کفشور کف شور اسکرابر کف ساب فولاد ذوب آهن مس کف شوی کفشور کف ساب کفشور کف شوی اسکرابر کفساب شرکت ابراهیم اسکرابر دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم زمینشو کفشوی زمین شوی اسکرابر کف ساب فولاد ذوب آهن کف شور کفشوی سرنشیندار اسکرابر کف شوی شرکت ابراهیم کفشور اسکرابر صنعتی کف شوی زمین شوی کفشور فولاد ذوب آهن اسکرابر صنعتی کفشوی زمین شوی کفشور نظافت کف شور دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر کفشور شرکت ابراهیم

درخواست اطلاعات بیشتر