نظافت محوطه کارخانه فولاد


سوییپر یا جارو محوطه ،ماشین سرنشیندار نظافتی است که قابلیت کار در شرایط سخت با دوام و کیفیت بالای جمع آوری انواع مواد ، زباله های خشک ، گندله ، گرد و غبار و ..... را دارد وسعت بالای محیط در کارخانه های فولاد و ذوب آهن نظافت این اماکن را دشوار ساخته و روش سنتی نمی تواند جوابگوی نیاز های مدیران در امر بهداشت محیط گردد لذا بهترین گزینه استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می باشد تا در کوتاه ترین زمان بهترین عملکرد را در بخش نظافت و بهداشت محیط شاهد باشیم . سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی دستگاهی است که به منظور نظافت محوطه کارخانه های فولاد و کلیه ی مراکز صنعتی مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد.پهنای نظافت و ظرفیت مخازن سوییپر این امکان را به کاربر می دهد تا محیط های با مساحت بالا را مورد نظافت قرار داده و به سبب جایگاه ایده آل خود بر محیط مسلط بوده و دید کافی داشته باشد .شناخت و بررسی ویژگی های متنوع دستگاه سوییپرصنعتی می تواند شما را در انتخاب و استفاده از سوییپر مناسب جهت مرتفع کردن نیاز های نظافتی و همچنین دستیابی به محیطی سالم و بهداشتی کمک نماید.


فیلتر دستگاه

وظیفه اصلی دستگاه سویپردر مراکز صنعتی نظیر کارخانه های فولاد ،  جمع آوری و از بین بردن آلودگی های ریز و درشت یک محیط است، سیستم فیلتراسیون قدرتمند در سوییپرها موجب افزایش توانایی دستگاه در جمع آوری گرد و خاک گردیده  و از بازگشت ذرات ریز خاک و گرد و غبار در محوطه کارخانه های صنعتی ، جلوگیری می نماید. هم چنین سامانه ی مکش و فیلتراسیون قوی ، هنگام تخلیه مخزن نیز ، می تواند در عدم انتشار مجدد آلودگی در محیط ،  تاثیر بسزایی داشته باشد.  


عملکرد سوییپر صنعتی

بخش مهمی از عملکرد سوییپر صنعتی به صورت مکانیکی است یعنی دستگاه با استفاده از نیروی مکانیکی بدست آمده از برس استوانه مرکزی، برس های جانبی و برس سوم، آلودگی و گرد و خاک  را از روی سطح زمین جمع آوری کرده و این آلودگی ها توسط سیستم هدایت کننده سوییپر وارد مخزن دستگاه می شوند. حرکت مکانیکی برس ها و سیستم هدایت کننده امکان جمع آوری حجم زیادی از آلودگی های سخت از جمله زباله های درشت و بزرگ را فراهم می کنند. علاوه بر سامانه مکانیکی، دستگاه سوییپر صنعتی دارای قدرت مکشی است که می تواند ریزترین ذرات گرد و خاک را با نیروی بسیار زیادی مکش نموده  و با کمک فیلتر مانع از پخش شدن این ذرات در هوای محوطه ی کارخانه های فولاد  می گردد.


ظرفیت مخزن

سویپر دارای مخزن بزرگی است که مقادیر قابل توجهی از زباله ها و مواد آلاینده را در خود جای می دهد و کار طولانی مدت و پیوسته دستگاه رامیسر می نماید. بنابراین به کار بردن این دستگاه در محیط هایی مانند کارخانه های فولاد و مراکز صنعتی که شامل آلودگی های سخت و سنگین بوده و مقدار آن زیاد است، می تواند بسیار موثر و کارآمد باشد. مخزن دستگاه به صورتی است که کلیه ذرات ریز و زباله های درشت را حفظ کرده و از آن نشت و انتشار دوباره آن ها در محیط جلوگیری می کند. هرچه قدر ابعاد دستگاه بزرگ تر باشد مخزن آن نیز حجیم تر خواهد بود که مدل های کوچک تر جهت استفاده در محیط های پر تردد و یا راهروهای باریک مناسب بوده و انواع بزرگ تر برای نظافت محیط های وسیع تر به کار گرفته می شوند.


کیفیت نظافتی مطلوب

حذف تمامی آلودگی های موجود در محیط های صنعتی نظیر محوطه کارخانه فولاد توسط دستگاه سوییپر صنعتی ، با فراهم آوردن بالاترین کیفیت نظافتی ، محیطی پاکیزه را به ارمغان آورد تا علاوه بر نظافت مطلوب محیط ، از پراکندگی گرد و خاک در هوا  پس از جمع آوری ، جلوگیری نماید. از سوی دیگر قدرت بالای دستگاه سوییپر قابلیت جمع آوری ذرات آلاینده میکروبی که برای سلامتی انسان و محیط زیست به شدت مضر می باشند را دادا بوده و فیلتر های مخصوص این دستگاه امکان حفظ محیط زیست و سلامت کارکنان را در مجتمع ها و کارخانه های فولاد فراهم ساخته است.  


بهینه سازی با مصرف سوخت پایین

در مدل هایی دیزلی دستگاه سویپر صنعتی ، با توجه به هزینه هایی که پیرامون تهیه و مصرف سوخت های فسیلی انجام می گیرد ، لازم است تا در بهره بری از سوییپر در محوطه کارخانه های فولاد ، از دستگاهی با میزان مصرف مطلوب بهره برد. همچنین مصرف سوخت به میزان چشمگیری بهینه سازی شده است به این معنا که با هر بار سوخت گیری، سویپر صنعتی ساعت ها قادر به انجام نظافت با کیفیت مناسب، خواهد بود.به همین منظور سوییپر با قابلیت مصرف سوخت پایین می تواند افزایش راندمان کاری را تضمین نماید.


تخلیه مخزن

مخزن سویپر صنعتی قابل جداسازی است و با بهره گیری از جک هیدرولیکی تا ارتفاع قابل تنظیم بالا رفته و برای تخلیه آماده می شود. پس از قرار گرفتن مخزن در ارتفاع مناسب و هم طراز شدن با محل تخلیه، درب آن باز شده و کلیه مواد انباشته شده درون مخزن خالی می گردد. کاربر به آسانی و به دقت می تواند موقعیت مخزن نسبت به محل تخلیه را تنظیم نماید.

گالری تصاویر

سوییپر سویپر جارو جارومحوطه نظافت صنعتی بهداشت دستگاه سوییپر جارو محوطه سویپر جارو صنعتی فولاد سوییپر پاشین سوییپر سویپر جارو محوطه فولاد سوییپر سویپر جارو محوطه فولاد نظافت بهداشت محیط سویپر مکنده سرنشیندار سوییپر صنعتی فولاد ذوب آهن سوییپر سویپر صنعتی مکنده سرنشیندار فولاد نظافت سوییپر سویپر جارو محوطه شرکت ابراهیم ماشین سویپر سوییپر sweeper نظافت صنعتی دستگاه سوییپر سویپر سرنشیندار جارو محوطه sweeper سوییپر جارو محوطه تخلیه مواد شرکت ابراهیم فولاد

درخواست اطلاعات بیشتر