جاروب صنعتی کارخانجات فولاد

محیط های صنعتی مانند کارخانجات فولاد، در معرض آلودگی های مختلف قرار دارند. گرد و خاک محیط و مواد ریز و درشت ریخته شده بر روی زمین در محیط های بیرونی و داخلی از جمله این آلودگی ها می باشند که در حین فرآیند های مختلف ایجاد می شوند. جمع آوری این مواد و پاکسازی سطح از آلودگی ها موجب کاهش اثرات نامطلوب آن ها بر محیط زیست شده و در افزایش بازدهی و بهبود شرایط کاری موثر است. راهکار مناسب برای حل مشکلات نظافتی کارخانجات فولاد، استفاده از دستگاه نظافتی سویپر می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سیستم مکانیزه خود، در حین حرکت زباله ها را جمع نموده و به داخل مخزن می فرستند.


سویپر صنعتی

دستگاه سوییپر یک جاروی محوطه صنعتی می باشد که به منظور جمع آوری مواد و زباله مورد استفاده قرار می گیرد. این جاروب خیابانی در مدل های دستی و خودرویی تولید شده و بوسیله باتری یا سوخت فسیلی تغذیه می شود. سوییپر صنعتی برای انجام عملیات نظافت، از برس های کناری و مرکزی خود استفاده می نماید. زباله و مواد ریخته شده بر روی سطح زمین بوسیله برس های کناری جمع شده و به مرکز دستگاه می رود. در آنجا برس مرکزی مواد جمع شده را با چرخش خود به داخل مخزن می فرستد. اکثر برس های مرکزی سویپر ها به گونه ای عمل می کنند که مواد از بالا به داخل مخزن ریخته شده و 80 تا 90 درصد حجم آن مورد استفاده قرار گیرند.


ویژگی های سویپر خودرویی

سویپر های خودرویی دسته ای از سوییپر ها به حساب می آیند که به مانند خودرو هدایت می شوند. در نتیجه به راحتی مورد استفاده قرار گرفته و خستگی چندانی به کاربر تحمیل نمی کند. با این ویژگی نظافت محیط های وسیع به سهولت انجام می پذیرد. سوییپر سرنشین دار، تا حد زیادی در کاهش زمان نظافت موثر بوده و علاوه بر به حداقل رساندن نیروی خدماتی، موجب کاهش هزینه های نظافتی می شود. این جاروی محوطه از سیستم مکش گرد و غبار بر روی برس های کناری خود برخوردار بوده و با جلوگیری از انتشار گرد و غبار در محیط ، شرایط ایمنی را برای افراد فراهم می آورد. سوییپر های خودرویی در مدل های باتری دار و بنزینی،دیزلی یا دوگانه سوز در دسترس می باشند. نمونه های باتری دار آلودگی ایجاد نکرده و برای استفاده در محیط های بسته مناسب اند. مدل های بنزینی نیز برای جمع آوری سریع و با کیفیت گرد و خاک و آلودگی ها در محیط های وسیع صنعتی و شهری سنگین کاربردی می باشد.


راهکار نظافتی مناسب برای کارخانجات فولاد 

صنایع فولاد بدلیل فرآیند های متعدد نیازمند راهکار های نظافتی می باشند. از جمله این فعالیت ها می توان به گندله سازی، شمش سازی و آهک پزی اشاره نمود. انتقال سنگ آهن از معادن به این محیط ها و تخلیه آن ها نیز از جمله مراحلی است که بدلیل پخش سنگ آهن در محوطه، زباله زیادی تولید می نماید. بعلاوه انتقال مواد از طریق نقاله، خود موجب آلودگی هایی می گردد. دیگر بخش های صنایع فولاد هم دارای ضایعاتی بوده و نیازمند یک راهکار نظافتی موثر می باشد. سوییپر که یک دستگاه نظافت صنعتی به حساب می آید، راهکار ایده آلی برای حل این مشکلات است. به جهت وسعت بالای کارخانجات فولاد از سویپر های سرنشین دار استفاده می شود که وظیفه چندین نیروی خدماتی را انجام می دهد. این دستگاه ها سرعت نظافت را افزایش داده و در عملکرد کارخانه اخلالی ایجاد نمی کنند. به منظور فراهم سازی شرایط مناسب برای اپراتور نیز، سویپر های خودرویی کابین دار برای چنین فضاهایی استفاده می شود. این مدل از جاروی خیابانی، امکان نظافت محیط را در شرایط آب و هوایی و کاری مختلف فراهم ساخته اند.

گالری تصاویر

جاروی مناسب جمع آوری پودر سنگ آهن،گندله،خاک،آهک کارخانه های فولاد ذوب آهن پتروشیمی نفت و گاز مس جاروی محوطه کارخانه های فولاد سیمان بهداشت محیط  جاروی محوطه سویپر بهداشت محیط فولاد ذوب اهن مس جاروی سرنشیندار شرکت ابراهیم صنایع فولاد ذوب اهن جاروی محوطه شرکت ابراهیم فولاد ذوب آهن سیمان مس جاروهای محوطه شرکت ابراهیم نظافت و بهداشت محیط مس جاروی محوطه جدید مدرن فولاد نظافت شرکت ابراهیم کف شیوه نوین جمع آوری خاکستر دوده سویپر فولاد ذوب آهن سوییپر سرنشیندار شرکت ابراهیم نظافت بهداشت فولاد جاروی کابیندار پرقدرت صنایع کارخانه فولاد ذوب آهن سویپر دستگاه های نظافت صنعتی کارخانه های فولاد.ذوب ماشین تخصصی نظافت محوطه  فولاد  مس  ذوب آهن کف ماشین های نظافت صنعتی صنایع سنگین فولاد ذوب آهن مس بهداشت محیط کارخانه های فولاد ذوب آهن مس نظافت

گالری ویدئو

جاروی محوطه_سویپر_نظافت محوطه کارخانه های فولاد بهداشت محیط کارخانه های فولاد و ذوب آهن با سویپر

درخواست اطلاعات بیشتر