زمین شوی ساختمان های اداری

نظافت و شستشوی سطح در تمامی محیط های صنعتی، بخش مهمی از فعالیت های روزانه به حساب می آید. بخش های اداری نیز در این محیط ها، از نظر تمیزی و پاکیزه بودن سطح مورد توجه هستند. از بین بردن دستی آلودگی های بخش های اداری که در اثر تردد افراد یا جابجایی وسایل ایجاد می شود، امری دشوار و زمانبر می باشد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر تا حد زیادی به سرعت و کیفیت شستشو و نظافت سطح افزوده اند. اسکرابر اداری ، از سامانه مکانیزه بهره برده و به سهولت توسط کاربر قابل استفاده می باشد. کفشوی اداری با ایجاد یک سطح تمیز و عاری از آلودگی سلامت کارکنان را تضمین نموده و محیط آبرومندی را برای میهمانان ویژه محیط های صنعتی فراهم می آورد.


نحوه کارکرد زمین شوی اداره

زمین شوی اداری ، زمین شوی اداره ، اسکرابر اداری دستگاه زمین شوی صنعتی، از یک سامانه برس زنی به همراه پاشش آب و مواد شوینده بهره می برد. برای انجام عملیات شستشوی سطح، ابتدا موانع محیطی برداشته شده و کاربر دستگاه را روشن می نماید. با حرکت اسکرابر اداری بر روی سطح زمین، آب و یا محلول آب و مواد شوینده بر روی سطح پاشیده شده و بطور همزمان سطح برس زده می شود. تی مکش که در انتهای دستگاه قرار گرفته است، آب آلوده را جمع نموده و به سمت مرکز آن می فرستد. در آنجا سامانه مکش، آب آلوده را به سمت بالا مکش نموده و به داخل مخزن آب کثیف می فرستد. تمامی این عملیات برای هر قسمت از سطح زمین در چند ثانیه صورت می پذیرد. با توجه به جدا بودن مخازن آب تمیز و کثیف اسکرابر ها، هیچگونه آب آلوده ای به بخش های دیگر انتشار نمی یاید. زمین شوی اداری، سرعت نظافت را چند برابر نموده و علاوه بر کاهش نیروهای خدماتی، هزینه های امور شستشو و نظافت را به حداقل می رساند.


دسته بندی دستگاه های اسکرابر اداری

زمین شوی اداری ، کفشوی اداره ، دستگاه اسکرابر اداره دستگاه اسکرابر در مدل های متنوعی تولید می شوند که می توان آن ها را در دو دسته کلی دستی و خودرویی تقسیم نمود. برای هدایت کفشوی اداری دستی، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و با گرفتن دسته، آن را هدایت می نماید. اسکرابر دستی عملیات را با کیفیت و سرعت بیشتری نسبت به روش دستی انجام داده و در محیط های با وسعت کم یا دارای بخش های مختلف قابل استفاده است. این دستگاه نظافتی برای حرکت برس ها و تامین نیروی محرکه خود از باتری یا جریان برق بهره می برد. مدل های دیگر یعنی کفشوی اداره خودرویی، به سهولت و با قرار گرفتن کاربر بر روی صندلی آن کنترل شده و فرد را کم تر دچار خستگی می نماید. اکثر مدل های سرنشین دار کف شوی اداری، باتری دار بوده و تا چند ساعت شارژدهی می نمایند. محیط های وسیع مانند اماکن مذهبی، محیط های صنعتی، سوله ها و مراکز تجاری بزرگ از جمله اماکنی هستند که در آن ها اسکرابر خودرویی کاربردی است.


اسکرابر  اداری مناسب برای شست و شوی کف

زمین شوی صنعتی اداری ، زمینشوی اداره ، اسکرابر اداره یک محیط اداری، جهت شست و شوی دقیق و با کیفیت نیازمند استفاده از دستگاه های کفشوی می باشد. تعیین دستگاه مناسب برای این محیط ها، به عوامل مختلفی از جمله وسعت محیط، نیاز افراد و سرمایه آن ها بستگی دارد. در این بین اسکرابر اداری دستی با توجه به وسعت این محیط ها و موانع موجود، می تواند نیاز  نظافتی را برآورده نماید. این دستگاه ها با قدرت مانور بالا از تمامی راهرو ها و ورودی ها عبور نموده و طی زمان کمی، سطح را تمیز می نمایند. در محیط های ادرای کوچک، زمین شور اداری دستی کوچک و در محیط های بزرگ تر، اسکرابر های با ابعاد بزرگ ترکاربردی اند. وزن پایین، قدرت نظافتی بالا و قیمت پایین از جمله مزایای استفاده از کفشوی کابلی می باشد. مدل های باتری دار نیز با توجه به عدم وجود کابل، بدون نیاز به دسترسی به پریز برق در بخش ها مختلف قابل استفاده است. در مجموع توجه به وسعت راهرو ها و ورودی ها، مدت زمان یک مرحله نظافت و دسترسی به پریز برق از جمله مواردی است که برای تعیین اسکرابر دستی مناسب برای ساختمان های اداری اهمیت دارد.

گالری تصاویر

زمین شوی کف شوی شستشوی سطوح کف کفشویی اسکرابر کفشویی زمین شوی زمین شو اسکرابر اداره سالن راهرو زمین شوی شستشو و خشک کردن همزمان دستگاه کف شوی کف اسکرابر کفشوی زمین شوی کف شو زمین شو شستشوی کف کف ;ta,d hs;vhfv اسکرابر زمین شوی زمینشو کف شوی کفشو تجهیزات نظافت صنعتی کف شو اسکرابر زمینشور شستن کف زمین شوی زمینشو کف شو مجتمع ها اداری تجاری  وسایل نظافت صنعتی تجهیزات دستگاه ها اسکرابر کف شوی اسکرابر کف شوی زمین شو زمینشور کفشوی دستگاه کفشویی ساختمان های اداری اسکرابر زمینشوی زمین شو

درخواست اطلاعات بیشتر