کفشوی شبستان مسجد

مساجد، حسینیه ها و دیگر اماکن مذهبی و مقدس با مراجعه افراد زیاد در طول روز مواجه اند. رفت آمد افراد می تواند موجب ایجاد آلودگی سطح این اماکن از جمله صحن ها و شبستان مساجد می گردد. همچنین گرد و خاک و عوامل محیطی دیگر، کف این امکان را از تمیزی اولیه خارج می نمایند. انجام نظافت سنتی با تی علاوه بر صرف زمان طولانی، باعث ایجاد محدودیت زائران می گردد. همچنین پخش آب آلوده توسط تی و خشک نشدن کامل سطح از دیگر مواردی است که کیفیت روش دستی در امر نظافت را زیر سوال می برد. دستگاه های نظافتی تمامی مشکلات ذکر شده را به خوبی حل نموده و جایگزین روش ها سنتی شده اند. اسکرابر یا زمین شوی یکی از این دستگاه هاست که جهت شستشو و خشک نمودن همزمان سطوح در اماکن مختلف طراحی و ساخته شده است. 


اسکرابر دستی یا خودرویی

اسکرابر ها پس از پاشش آب، سطح را برس زده و سپس آلودگی ها را با تی جمع و در نهایت آن ها را مکش می کنند. نحوه هدایت اسکرابر ها جهت عملیات شست و شو به دو گونه ی دستی و یا خودرویی می باشد. در اسکرابر دستی، دستگاه با قرار گرفتن کاربر در پشت آن هدایت می شود اما اسکرابر خودرویی به مانند یک خودرو توسط کاربر کنترل و هدایت می گردد. انتخاب زمین شوی دستی یا خودرویی با توجه به ابعاد و وسعت اماکن مذهبی صورت می گیرد. برای اماکن با ابعاد کم زمین شو های دستی مناسب تر بوده در حالیکه سطح بزرگ بعضی اماکن سبب استفاده از زمین شو های خودرویی می گردد.  البته نظافت محیط های وسیع که دارای ورودی های باریکی می باشند، برای زمین شو های دستی راحت تر است. بنابراین اگر یک مکان مذهبی دارای سطح بزرگی بوده اما در مکان هایی استفاده از کف شور خودرویی جوابگو نباشد، استفاده از یک کف شور دستی کوچک به همراه یک کف شور خودرویی کاربردی تر است.


 منبع تغذیه کف شوی

دستگاه کف شوی، جهت انجام عملیات شست و شو نیازمند یک منبع تغذیه می باشد. در بعضی از مدل های این کف شوی که برای کار نمودن باید به پریز برق متصل شوند، کف شوی های کابلی نام دارند. همچنین در مدل های سنگین تر این دستگاه، باتری وظیفه تامین منبع تغذیه را برعهده دارد. اسکرابر های باتری دار برای صحن حرم ها یا شبستان هایی که سهولت دسترسی به پریز برق وجود ندارد گزینه مناسبی می باشد. عدم وجود کابل برق در این کف شور ها موجب شده در اماکن پر تردد، امر نظافت و عبور افراد با مشکلی مواجه نشود. در نقطه مقابل اسکرابر های کابلی قرار دارند که در مدل های مشابه قیمت مناسب تری نسبت به زمین شو های باتری دار دارند. عدم نیاز به شارژ دستگاه کابلی همچنین موجب انجام چند ساعته عملیات شست و شو بدون نیاز به شارژ آن می باشد. از نظر ابعاد محیط، اسکرابر های باتری دار با توجه به عدم نیاز به جریان برق، برای محیط های وسیع مناسب اند. البته با توجه به زمان چند ساعته جهت شارژ این نوع اسکرابر ها، بهتر از مدلی استفاده شود که با یک بار شارژ آن بتوان محیط را نظافت نمود. نحوه نگهداری مناسب دستگاه و عدم آسیب به باتری نیز می بایست برای نمونه های باتری دار به نیروی خدماتی آموزش داده شود.


سامانه خشک کن و مکش آلودگی

کف شوی ها بعد از پاشش آب و برس زنی، آب کثیف و آلودگی ها را توسط تی دستگاه جمع آوری می کنند تا توسط سامانه مکش به مخزن آب کثیف فرستاده شود. سامانه مکش، از لغزنده شدن سطح و همچنین پخش آب آلوده به جاهای دیگر جلوگیری می نماید. تی خشک کن زمین شوی ها در انتهای آن ها قرار گرفته و معمولا چند درصد بزرگتر از ابعاد دستگاه می باشند. این تی بر روی یک بازوی متحرک نصب شده تا بسته به ناهمواری های سطح قدرت مانور بالایی داشته باشد. تی های خشک کنی که دارای انحنا هستند توانایی بیشتری در جمع آوری آب آلوده و تمرکز آن در مرکز دستگاه دارند. همچنین مخازن جداگانه آب تمیز و کثیف اسکرابر ها اجازه پخش آب آلوده به سطح و استفاده از آب کثیف در شست و شوی سطح را نمی دهند.

گالری تصاویر

کف شور، کف شوی با راننده، نظافت مساجد، نظافت حسینه شستشوی کف، شستشوی سنگ، شستشوی سرامیک، اسکرابر چیست اسکرابر سرنشین دار، اسکرابر صنعتی، اسکرابر زمینشو شستشوی صنعتی محیط اماکن مقدس مذهبی کفشوی زمینشوی کفشوی نظافت صنعتی اسکرابر شستشوی صحن زیارتگاه کفشو شستن سنگ فرش اسکرابر کفشوی زمینشوی صنعتی شستشوی کف نظافت مسجد کفشوی زمینشوی صنعتی شرکت ابراهیم کفشوی نظافت کف مساجد شستشوی صحن کفشوی زمینشوی صنعتی کفشو شستن صحن اسکرابر شرکت ابراهیم نظافت صنعتی کفشوی شستن حرم دستگاه نظافت صنعتی شستشوی محوطه حرم کفشوی شستن صحن حرم  اسکرابر  کفشوی حرم  شستشوی کف حرم نظافت صنعتی اماکن مذهبی حرم مسجد امام زاده بقعه  شستن کف با دستگاه زمینشوی سرنشیندار حرم صحن مسجد شستن کف حرم  نظافت  بهداشت محیط  زیارتگاه مسجد نظافت اماکن مذهبی زیارتی دستگاه های نظافت صنعتی

گالری ویدئو

نظافت صنعتی اماکن مذهبی_مصلی_مسجد_شستن کف حرم_کفشو ماشین شستشوی زمین_شستشوی صنعتی_کفشور_کفساب بهداشت محیط اماکن مذهبی_شستشوی سنگ فرش زیارتگاه ها شستشو و خشک کن همزمان کف_نظافت کف حرم و اماکن مقدس

درخواست اطلاعات بیشتر