نظافت سرویس بهداشتی با اسپری مکش پرفشار

احداث سرویس های بهداشتی در محیط های عمومی به ویژه در اماکن مذهبی و زیارتی اجتناب ناپذیر است و با توجه به افزایش جمعیت و گسترش رفت و آمد به این اماکن همواره فضاهایی برای سرویس های بهداشتی در نظر گرفته می شود. پس از آن ایجاد طرح و برنامه ریزی دقیق و منظم برای نظافت اصولی سرویس بهداشتی به عنوان نکته ای مهم مورد توجه قرار می گیرد که هدف از آن بهبود و ارتقای سطح تمیزی و بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش و انتقال بیماری های واگیردار و مسری می باشد. از آن جایی که روزانه افراد بسیار زیادی به اماکن مذهبی و زیارتی مراجعه نموده و ساعت های زیادی را در آن سپری می کنند، سرویس های بهداشتی و وضوخانه ها باید به صورت منظم و پی در پی و حتی چند بار در طول روز نظافت، شستشو و ضد عفونی شوند. علاوه بر این که استفاده از مواد شوینده مناسب، جرم گیرها و ضدعفونی کننده ها ضرورت دارد، لازم است شیوه هایی کارآمد و نوین برای تمیز نمودن این بخش ها به کار گرفته شود تا افزایش تعداد دفعات نظافت نیروهای انسانی را دچار خستگی و آسیب نگرداند.

ارائه راه حل های بهینه برای نظافت سرویس بهداشتی

به منظور نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی عمومی در اماکن مذهبی همواره باید شیوه هایی به کار گرفته شود که آلودگی های محیط را به طور کامل حذف و تمامی سطوح از شیرآلات، سرامیک های بهداشتی، سرامیک های کف و دیوارها و ... ضد عفونی شوند. از طرف دیگر نباید آلودگی ها با نیروهای انسانی و سایر افراد تماس پیدا کند. از همین رو بهره مندی از شیوه ها و تجهیزات نوین می تواند نقش بسیار تأثیر گذاری در ارتقای سطح بهداشت و تمیزی سرویس های بهداشتی داشته باشد بدون آن که کاربر مجبور باشد به طور مستقیم با آلودگی در تماس باشد. سیستم مکش دستگاه سبب خواهد شد این وسیله در محیط های بسته قابل به کارگیری باشد.

کارایی بالای دستگاه اسپری مکش پرفشار

دستگاه اسپری مکش پرفشار یکی از کارآمدترین تجهیزات نظافت صنعتی می باشد که به طور اختصاصی جهت نظافت سرویس های بهداشتی و محیط های مشابه آن طراحی و تولید شده است. این دستگاه یک سیستم نظافتی بدون نیاز به تماس و لمس آلودگی بوده که کثیفی ها و گرد و خاک را به سرعت حذف می گرداند. اسپری مکش پرفشار به یک سیستم تحت فشار داخلی تجهیز گردیده که با پاشش آب پرفشار سطوح مختلف را شستشو می دهد. می توان پیش از شستشو ماده یا مواد شوینده را بر روی سطح مورد نظر اسپری نمود و سپس با استفاده از این دستگاه فرآیند شستشو را به انجام رسانید. هم چنین از دیگر ویژگی های دستگاه اسپری مکش پرفشار وجود سیستم مکش بر روی آن می باشد که آب و آلودگی را از سطح زمین جمع آوری نموده و به  خشکی هر چه سریع تر و تمیزی هر چه بیشتر کمک می کند. سهولت کاربری، ارتقای قابل توجه سطح کیفی بهداشت و تمیزی، افزایش سرعت نظافت و عدم خستگی و آسیب کاربر از مهم ترین ویژگی های دستگاه اسپری مکش پرفشار قلمداد می شود.

نظافت سرویس بهداشتی اماکن مذهبی با اسپری مکش پرفشار

در فضاهای عمومی هیچ بخشی به اندازه سرویس بهداشتی آلوده نبوده و همواره شکایت ها و نارضایتی ها نسبت آن وجود دارد. نظافت و شستشوی سرویس بهداشتی در اماکن مذهبی به بخش خاصی محدود نمی شود و تمیزی هر سطحی که افراد به طور مستقیم و غیر مستقیم با آن در ارتباط هستند، الزامی است. دستگاه اسپری مکش پرفشار نازل های گوناگونی دارد که امکان شستشو شیرآلات، روشویی ها، سرامیک های بهداشتی، سطوح کف و ... را به آسانی فراهم می آورد، به عبارتی یک دستگاه چند منظوره واقعی به شمار می آید. این وسیله نقش به سزایی در تمیزی و از بین بردن میکروب ها و باکتری های سرویس بهداشتی دارد زیرا که سیستم مکش آن پس از شستشو آلودگی های باقی مانده در محیط را جمع آوری می کند و سبب حذف بوی نامطبوع می گردد. به این ترتیب عملیات نظافت و شستشوی سرویس بهداشتی در اماکن مذهبی و زیارتی که از رفت و آمد بسیار بالایی برخوردار هستند و ضروری است روزانه چندین بار تمیز و ضدعفونی شوند، آسان می شود. اسپری مکش ابعاد بسیار مناسبی داشته که با دارا بودن قدرت مانور بالا به آسانی در محیط سرویس بهداشتی استفاده و جا به جا می شود.

گالری تصاویر

نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی نظافت سرویس بهداشتی

درخواست اطلاعات بیشتر