شستشوی صحن حرم و مساجد

اماکن مذهبی و زیارتی از جمله مناطق پر تردد و پر ازدحام می باشند. ایجاد انواع آلودگی ها به علت جمعیت زیاد حاضر در این مکان ها غیر قابل اجتناب است. ازاین رو نظافت مرتب و مستمر این مکان ها علاوه بر ارتقا کیفیت، برای تامین سلامت زائرین و رفاه حال آنها ضروری می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت در اماکن مذهبی که وسعت بالایی داشته و همیشه مملو از جمعیت هستند نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. نظافت به شیوه های سنتی علاوه بر زمان بر بودن، هزینه های گزاف نیروی خدماتی را نیز در پی خواهد داشته، ضمن اینکه کیفیت قابل قبولی نیز حاصل نخواهد شد. از این رو شستشوی کف حرم، مساجد و اماکن مذهبی با دستگاه اسکرابر  که یک دستگاه مکانیزه برای نظافت صنعتی است یک راهکار موثر برای سرعت بخشیدن به فرایند شستشو می باشد.

مزایای استفاده از اسکرابر در شستشوی کف حرم

همانطور که پیش تر اشاره شد، استفاده از شیوه های سنتی در نظافت اماکن وسیعی چون حرم مطهر ائمه، امامزادگان و مساجد کارآیی مطلوبی ندارد. از آنجایی که این اماکن وسیع بوده و در همه ساعات روز مملو از جمعیت می باشند، استفاده از مدل های خودرویی اسکرابر برای نظافت سریع و موثر این اماکن بهترین گزینه می باشد. سایر مزایای استفاده از زمین شوی حرم و اماکن مذهبی عبارتند از:

- کاهش در هزینه ها و افزایش راندمان کاری

در مدل های خودرویی اسکرابر کاربر روی دستگاه نشسته و نظافت را انجام می دهد. از این رو کمتر خسته شده و توان بیشتری برای ادامه کار خواهد داشت همین امر موجب افزایش راندمان کاری می گردد. علاوه بر این استفاده از دستگاه های اسکرابر با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش چشم گیر هزینه ها می گردد. این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی، حجم اندکی از آب مصرف کرده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند.

- عدم ایجاد محدودیت در دسترسی

دستگاه های اسکرابر به گونه ایی طراحی شده اند که فرآیند شستشو و خشک نمودن را همزمان انجام می دهند. موتور مکنده قدرتمند این دستگاه ها با مکش حداکثری مایعات به همراه سیستم تی کشی دستگاه سطوح را خشک می نمایند. همین ویژگی اساسی در دستگاه های کف شوی مانع از ایجاد محدودیت زوار و مراجعه کنندگان در دسترسی به نقاط مختلف می شود.

- نظافتی موثر با استفاده از دستگاه اسکرابر

در نظافت به  شیوه های سنتی که از یک سطل آب برای نظافت استفاده می کردند، آلودگی از بین نمی رفت بلکه از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می شد. اما بر خلاف شیوه های سنتی، دستگاه های اسکرابر برای جدا سازی آب تمیز از آب کثیف و ارتقا کیفیت بهداشت و نظافت محیط، از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و کثیف استفاده می کنند. دستگاه های اسکرابر مجهز به سیستم بهینه ساز آب و مواد شوینده می باشند، که به منظور ارتقا کیفیت نظافت در سطوح کثیف می توان به صورت دلخواه از مخلوط مناسبی از شوینده و آب برای شستشو استفاده نمود.

نکات قابل توجه در خرید دستگاه اسکرابر

اسکرابر ها در ابعاد گوناگون تولید می شوند که هر کدام از آنها ویژگی ها و کاربری خاص خود را دارند. توجه به این نکات در هنگام خرید اسکرابر تاثیر زیادی در افزایش بهره وری دستگاه دارد.

- ابعاد دستگاه اسکرابر

اسکرابر های دستی به خاطر ابعاد کوچکی که دارند برای محیط های متراکم و مدل های بزرگ تر برای استفاده در محیط های وسیع تر کاربرد بهتری دارند. ظرفیت مخازن اسکرابر ها ارتباط مستقمی با ابعاد دستگاه دارند. هر چه مخزن اسکرابر بزرگ تر باشد، در حین انجام شستشو به تعداد دفعات کمتری برای تخلیه نیاز دارد. از این رو استفاده از اسکرابر های بزرگ برای اماکن وسیع مناسب تر از مدل های کوچک می باشند. اسکرابرهای بزرگتر به خاطر مخازن و موتور های بزرگتری که دارند، سنگین تر از نمونه های کوچک می باشند.

- منبع تغذیه دستگاه اسکرابر

اسکرابرها بر اساس منبع تغذیه در دو مدل کابلی و باطری دار تولید می شوند. در اماکنی مانند صحن حرم ها یا حیاط مساجد که دسترسی راحتی به پریز برق وجود ندارد یا حضور کابل برق در محیط مشکلاتی برای حاضرین ایجاد می کند، استفاده از  کف شو های باطری دار گزینه بهتری می باشد.

گالری تصاویر

کف شوی  کفشوی  کفشو  کفشور  شستشوی کف  حرم  دستگاه کفشوی شستشوی کف کف شوی کفشور دستگاه مکانیزه نظافت صحن حرم کفشوی کف شو کف شوی کف شور نظافت مدرن ماشین کف شوی دستگاه کفشور کف شوی شستشوی کف اسکرابر شیوه نوین شستشوی کف.اماکن مذهبی.حرم.زیارتگاه.بقعه شستشو با کف شوی سرنشیندار شرکت ابراهیم حرم بقعه شستشوی صحن حرم با دستگاه کف شوی کفشوی امام زاده شیوه نوین نظافت سطوح کف حرم امام زاده زیارتگاه کف دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی مناسب برای حرم بقعه لوازم نظافت صنعتی\ اسکرابر   کف شوی   scrubber شستشوی کف   کفشور شستشوی کف کفشوی حرم شستشوی صحن اسکرابر کفشوی حرم کف شوی شستشوی کف حرم نظافت صحن شستشوی صحن حرم کفشو اسکرابر کفشوی زمینشوی شستشوی کف حرم  زمینشوی زمینشوی حرم کف شوی حرم شستشوی صحن با دستگاه کفشور

درخواست اطلاعات بیشتر