جارو برقی اماکن مذهبی

تردد بالای مراجعه کنندگان در زیارتگاه ها، اماکن مقدس زیارتی و مساجد ایجاب می نماید که کلیه قسمت های نظافت شوند . حفظ نظافت و بهداشت محیط کار دشواری است و استفاده از تجهیزات نظافتی سنتی نمی تواند کلیه نیاز ها را برطرف سازد زیرا وسعت بالای این مراکز روش سنتی را نمی پذیرد .لذا روشی که بتواند در کوتاه ترین زمان بهترین کارایی را عرضه دارد مورد نیاز می باشد و بهترین روش استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی می باشد پیشنهاد شرکت ابراهیم جاروبرقی صنعتی اماکن مذهبی می باشد زیرا می تواند با توان مکش بالا ، موتور قوی و سطح صدای پایین نیاز های مجموعه های فرهنگی مذهبی را برطرف سازد جارو برقی اماکن مذهبی شرکت ابراهیم قابللل استفاده در اماکن مقدس، زیارتی، مساجد، زیارتگاه، امام زاده، بقعه با کاربرد چندگانه گردگیری و جاروی کف، جابه جایی آسان در هر سطح راهکاری مناسب برای نظافت سطوح می باشد. در ادامه قصد داریم تا با معرفی بیشتر دستگاه جاروبرقی اماکن مذهبی، به ویژگی های این دستگاه اشاره نماییم :


جاروبرقی صنعتی اماکن مذهبی 

جاروبرقی مسجد ، جاروی مسجد حجم بالای رفت و آمد در اماکن مذهبی نظیر حرم اهل بیت و امامزاده ها، حسینه ها و مساجد ، و لزوم حفظ پاکیزگی این اماکن متبرکه ، زمینه را در بهره مندی از دستگاهی با کارایی حداکثری فراهم ساخته است. جاروبرقی صنعتی اماکن مذهبی با قابلیت مکش ، جمع آوری و ذخیره سازی مواد و زباله ها را از سطح داشته و گرد و خاک را به عنوان جاروبرقی آب و خاک به انجام می رساند. بهره مندی از دستگاه های مکنده مخصوص اماکن مذهبی این امکان را فراهم می سازد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و در بالاترین سطح، عملیات شستشو و نظافت این اماکن صورت گرفته و زائران در محیطی پاکیزه حضور یابند. از جمله ویژگی های این مکنده ها می توان به فیلتر های مخصوص کارتریجی اشاره کرد که با می تواند از بازگشت گرد و غبار به محیط جلوگیری نموده و کارایی بهینه ای از خود به نمایش گذارد.

-  موتور کلکتوری دستگاه مکنده

نظافت مسجد ، جاروبرقی صنعتی مسجد در طراحی موتور های کلکتوری، به منظور انتقال انرژی الکتریکی بین روتور و منبع خارجی، از ذغال استفاده به عمل می آید. این جاروبرقی ها که در واقع در رده نیمه صنعتی جای می گیرند، مناسب برای اماکن مذهبی و حسینیه ها می باشند. کارکرد نیمه وقت دستگاه در این اماکن متبرکه، در کنار قدرت نظافت مطلوب و با کیفیت این مکنده، محیطی پاکیزه و بدون گرد و غبار را به وجود می آورد.  


- فیلتر جاروبرقی

مکنده صنعتی مساجد ، جاروبرقی صنعتی مسجد فیلتر های دستگاه جاروبرقی صنعتی مخصوص اماکن مذهبی نوع کارتریجی می باشد . به منظورافزایش مساحت فیلتر و عدم افزایش ابعاد به تبع آن، فیلتر ها را در ساختار هایی مشابه با ساختار کارتریجی طراحی می کنند. توانایی و کیفیت بالای فیلتراسیون مواد در این رده از فیلتر ها نسبت به فیلتر های معمول بالاتر می باشد. اما فیلترها به طورر کلی و بر اساس نوع عملکردشان، تقسیم بندی می گردند. فیلتر جاروبرقی صنعتی اماکن مذهبی، کلاس L می باشد که توان مکش مواد به کوچکی 3 میکرون را دارا می باشد.

- بدنه فولادی

نظافت مسجد ، جاروبرقی مکنده صنعتی تجهیز مکنده های صنعتی نظیر جاروبرقی صنعتی اماکن مذهبی و مساجد به بدنه ی فولادی سبب افزایش استحکام و قدرت کارکرد مکنده در محیط های سخت و خشن می گردد. بدنه ی فولادی دستگاه هم چنین موجب جلوگیری از صدمات احتمالی هنگام کار با دستگاه جاروبرقی صنعتی شده و آماده ی فراهم آوردن بالاترین کیفیت نظافتی میی  گرداند. 


- پمپ سانتریفیوژال تقویت شده

نظافت صنعتی مسجد ، جاروبرقی صنعتی مساجد ، دستگاه جاروبرقی صنعتی مسجد

به طور کلی پمپ های سانتریفیوژال، گروهی از پمپ های مکش می باشند که در آن ها نیروی گریز از مرکز موجب مکش هوا می گردد. در اثر چرخش پمپ سانتریفیوژال، هوای بخش مرکزی به دلیل نیروی گریز از مرکز به اطراف فرستاده می شود ؛ در نتیجه در مرکز پمپ یک خلاء نسبی ایجاد می گردد که در نهایت موجب مکش هوای بیرون به داخل مکنده می شود. از این رو پمپ های سانتریفیوژال تقویت شده با توان بالاتر و قدرت به مراتب بیشتر شده و در کیفیتی ایده آل تر به نظافت مکانیزه محیط های مذهبی می پردازد. 


گالری تصاویر

جاروی صنعتی جاروی سه فاز جارو برقی قوی مسجد مکنده حمل آسان جاروبرقی کوله ای مکنده جاروبرقی صنعتی مکنده قدرتمند نظافت صنعتی مساجد غبارروبی گردگیری جاروی چندگانه مکنده صنعتی پر کاربرد با مکش بالا نظافت مسجد مکنده قوی جاروبرقی پر کاربرد برای مسجد نظافت صنعتی مصلی و حرم جاروبرقی صنعتی شرکت ابراهیم جاروبرقی شرکت ابراهیم مکش بسیار بالا مسجد حسینیه نظافت و بهداشت محیط مساجد جاروبرقی شرکت ابراهیم جاروبرقی شرکت ابراهیم مساجد حسینیه مسجد مصلی تکیه جارو مصلی گردوغبار مسجد حسینیه امام زاده زیارتگاه

درخواست اطلاعات بیشتر