کف شوی حرم و مساجد

اماکن مذهبی همچون مساجد و حرم معصومین همواره پذیرای تعداد افراد زیادی می باشند. تردد زیاد در محوطه این اماکن مذهبی می تواند به مرور زمان، آلودگی هایی را ایجاد نماید. شستشوی سطح و رفع این آلودگی ها بطور منظم و مستمر علاوه بر تمیز نمودن محیط، جلوه مناسبی به این اماکن داده و حس خوشایندی را به مراجعه کنندگان منتقل می نماید. سطح تمیز و عاری از آلودگی، سلامت افراد را نیز تضمین نموده و موجب رعایت بهتر بهداشت می شود. اسکرابر یا کف شوی حرم و مساجد یک دستگاه نظافتی مکانیزه به حساب می آید که گزینه بسیار مناسبی برای از میان برداشتن انواع آلودگی از سطوح کف این مراکز می باشد.


دستگاه کفشوی حرم و اماکن مذهبی

دستگاه کفشوی حرم و مساجد کف شوی ها از یک یا دو برس به همراه سامانه پاشش آب برای جدا نمودن آلودگی ها از سطح استفاده می نمایند. آب آلوده ای که بر روی سطح ایجاد می شود، بوسیله تی دستگاه جمع شده و به داخل مخزن مکش می شود. در نتیجه زمین خشک شده و از سر خوردن افراد جلوگیری می شود. زمین شوی حرم و مساجد، در مجموع کیفیت و سرعت شستشوی سطح را چند برابر نموده و موجب کاهش هزینه های مربوط به نیروهای خدماتی می شود. شکل برس بکار رفته در این دستگاه ها نیز می تواند بر روی کیفیت نظافت و شست و شوی سطح تاثیر بگذارد. برس های دیسکی برای نظافت سطوح هموار مناسب بوده و کاربرد بیشتری دارند. برس های غلطی نیز با توجه به سطح مقطع کوچکترشان، فشار بیشتری به سطح اعمال کرده و برای شستشوی سطوح بسیار آلوده یا متخلخل بکار می روند. اسکرابر حرم و مساجد به صورت دستی یا خودرویی هدایت می شوند، که هرکدام برای کاربرد خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند. منبع تغذیه نمونه های دستی، جریان برق یا باتری بوده و اسکرابر سرنشین دار نیز معمولا از باتری بهره می برند.


- مزایای استفاده از کف شوی حرم و مساجد


مزایای کفشوی سرنشین دار حرم و مساجد مزیت اصلی اسکرابر سرنشین دار، هدایت آسان آن ها به مانند خودرو می باشد بطوریکه کاربر بدون کم ترین خستگی می تواند ساعت ها به شستشوی سطح بپردازد. کنترل ساده و آموزش سریع کاربر، دیگر مزیت اسکرابر خودرویی می باشد.. این کفشو، سطح را به خوبی تمیز نموده و آنرا خشک می نماید. کارایی بالا و سهولت استفاده این کف شور موجب شده تا محیط های وسیع بطور مناسب و با سرعت بالا شست و شو شوند. کاهش هزینه های شستشو و سازگاری با محیط زیست از دیگر مزایای زمین شوی خودرویی می باشد. مخازن آب بزرگ و پهنای شست و شوی عریض نیز اماکن استفاده از این کف شوی ها را در محیط های وسیع فراهم ساخته است. برای نگهداری از دستگاه، تخلیه نمودن مخزن آب کثیف و تمیز نمودن آن به همراه نظافت برس ها بعد از هر مرحله عملیات، مورد اهیمت است. با انجام منظم این کار ها، طول عمر دستگاه افزایش یافته و به عملیات نگهداری و سرویس دیگری نیاز نمی باشد.


- کفشوی مناسب برای شستشوی محوطه حرم ها و مساجد

کفشوی مناسب برای شستشوی محوطه حرم ها و مساجد محوطه بیرونی حرم ها و مساجد که بعلت تردد بالای افراد و عوامل محیطی دچار آلودگی های مختلف می گردند، نیازمند اسکرابر مناسب جهت شستشوی می باشند. وسعت بالای چنین محیط هایی، موجب می شود تا زمین شوی سرنشین دار گزینه مناسبی برای آن ها باشد. عدم بهره مندی دستگاه از کابل و حرکت سریع آن در محیط، اختلالی در رفت و آمد افراد ایجاد نمی کند. بعلاوه خشک شدن سطح، از انتشار آب به دیگر قسمت ها جلوگیری می نماید. در انتخاب این مدل دستگاه ها که از باتری برای تامین منبع تغذیه خود استفاده می نمایند، توجه به میزان شارژ باتری دارای اهیمت است. در صورت تناسب شارژدهی باتری با انجام عملیات شست و شو در یک مرحله، وقت کاربر صرف شارژ شدن دستگاه نمی گردد. عرض ورودی ها و معابر نیز در انتخاب مناسب کف شوی حرم و مساجد موثرند.

گالری تصاویر

شستشوی محوطه حرم با دستگاه های نظافت صنعتی  کفشوی شستشوی صحن حرم با دستگاه های نظافت صنعتی  زمینشوی دستگاه شستشوی محوطه حرم  زمین شوی  کفشوی  کف شو شستشوی کف کفشور اسکرابر اماکن مذهبی کف شوی زمین شو اسکرابر کفشوی زمین شوی اماکن مذهبی صحن حرم شستن

گالری ویدئو

دستگاه شستشوی محوطه حرم|زیارتگاه|امام زاده|مسجد|کف شستشوی کف حرم-اسکرابر-کف شوی-زمین شوی-کفشور

درخواست اطلاعات بیشتر