شستشوی انواع وسایل نقلیه

جرثقیل و جک ها از ماشین آلات پر کاربرد در صنایع خودروسازی به شمار می رود، از این رو جهت کاهش استهلاک و افزایش عمر مفید این ابزار آلات اصلی در صنعت خودرو سازی، باید بهترین روش نظافت و نگهداری را برگزید. با توجه به ماهیت چرب و روغنی آلودگی های ماشین آلات و جک های جا به جا کننده خودرو، باید از دستگاهی استفاده نمود که قابلیت شستشوی سریع و آسان تجهیزات را دارا بوده و مصرف آب و مواد شوینده را به حداقل برساند. استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون واترجت صنعتی باعث کاهش قابل ملاحظه ایی در مصرف آب، مواد شوینده، هزینه و انرژی خواهد شد. واترجت ها یا شوینده های فشار قوی  از دستگاه های پر کاربرد در صنایع می باشند، بطور مثال استفاده از واترجت ها در صنایع خودرو سازی برای نظافت و جرمگیری، لایه برداری و چربی زدایی کاربرد ویژه ایی داشته و یا در صنایع غذایی جهت بازکردن لوله ها در چرخه تولید بکار برده می شود. این دستگاه ها نسبت به نیازهای نظافتی مشتریان در صنایع مختلف، در مدل های  متنوعی ارائه می گردند.

مزایای استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی

واترجت های صنعتی دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که نسبت به شیوه های سنتی، سرعت و کیفیت بالاتری در نظافت انواع آلاینده های چسبیده به سطوح دارند. سرعت بالای این دستگاه ها باعث کاهش زمان لازم برای انجام نظافت می گردد. مصرف آب این دستگاه ها نسبت به شیوه های سنتی شستشو کمتر بوده و از این رو تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش مصرف آب دارند، علاوه بر این، دستگاه های کارواش صنعتی بدون استفاده از مواد شوینده می توانند انواع آلودگی ها را بر طرف نمایند، از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. اگر چه به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه یا ضدعفونی سطوح می توان از مواد شوینده نیز در این دستگاه ها استفاده نمود اما حجم مواد شوینده مصرف شده توسط این دستگاه ها بسیار پایین می باشد. نازل های متنوع بکار رفته در ساختار شوینده های فشار قوی، امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را به راحتی فراهم می نماید.

معرفی دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح، یاعث جدا شدن آلاینده های چسبیده شده و انواع آلودگی ها را از روی سطوح پاک می نمایند. پمپ دستگاه واترجت به عنوان قلب دستگاه بوده و باعث افزایش فشار آب می گردد. به منظور افزایش تحمل آب پر فشار، شیلنگ خروجی دستگاه های واترجت فولاد بافت بوده و از این رو تحمل بالایی در بربر فشار آب دارد. از آنجایی که با رها شدن ماشه تفنگی دستگاه واترجت، خروج آب از دستگاه قطع شده و آب پر فشار باقی مانده در دستگاه موجب استهلاک پمپ می شود، مدل های پیشرفته دستگاه واترجت به منظور افزایش عمر دستگاه مجهز به سیستم قطع کن خودکار بوده و با رها شد ماشه تفنگی پمپ دستگاه خاموش می گردد. دستگاه های واترجت بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند.

مقایسه واترجت صنعتی آب سرد و آب گرم

واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند و از آنجایی که ورود آب داغ به داخل پمپ باعث آسیب پمپ شده و در نهایت عمر مفید دستگاه را کاهش می دهد، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ قرار گرفته و دمای آب پرفشار با عبور از سیستم گرمکن، افزایش می یابد. ابعاد دستگاه های واترجت آب گرم به واسطه تجهیز دستگاه به سیستم گرمکن بزرگتر از نمونه های آب سرد می باشد. این دستگاه ها به واسطه حرارت بالای آب خروجی توانایی ویژه ایی در نظافت و شستشوی آلودگی های چرب و روغنی دارند. ابعاد کوچک واترجت های آب سرد، باعث افزایش قابلیت جا به جایی این دستگاه ها شده است. واترجت های آب سرد نسبت به واترجت های آب گرم قیمت و هزینه های تعمیر و نگهداری پایین تری داشته و به فضای کمتری برای نگهداری نیاز دارد. فشار بالای آب این دستگاه ها باعث افزایش قدرت این دستگاه ها در نظافت انواع آلودگی ها شده است.


گالری تصاویر

کارواش صنعتی آب گرم، کاربرد کارواش آب گرم، شرکت های بزرگ خودرو سازی ماشین آلات جرثقیل  جک شستن قطعه کارخانه های خودروسازی صنایع وابسته جت آب دستگاه شستشوی ماشین سواری با آب  واترجت جت آب شستن اتومبیل کارخانه اتومبیل شوینده فشار قوی آب خودروسازی ها واترجت شرکت ابراهیم واتر جت شستشوی شستن ماشین آلات پشتیبانی خدمات ایمنی خودروسازی آب نظافت صنعتی جک جرثقیل ماشین آلات در خودروسازی ها شستشو جرثقیل جک های بالابر خودرو خودروسازی واترجت واترجت شستشوی ماشین آلات پشتیبانی خودرو ماشین شستن شستشوی ماشین در کارخانه های خودروسازی شستن ماشین شستشوی قطعات سنگین در خودروسازی شستن قطعات واترجت خودروسازی،واترجت،کارخانه،تعمیرگاه،کارواش،شرکت آب نظافت صنعتی واترجت شرکت ابراهیم خودروسازی ماشین آب شستشو،خودرو،کارخانه،شرکت،تعمیرگاه،واترجت،شوینده

گالری ویدئو

کاربرد کارواش صنعتی، کاربرد شوینده فوق فشارقوی، کارواش|دستی|شرکت ابراهیم|واترجت|شستشوی|ماشین|نظافت شستشو_ماشین آلات_تجهیزات_کارخانه_صنایع_خودرو_نظافت شستشو_نظافت_شستن_قطار_مترو_واترجت_شرکت ابراهیم_آب

درخواست اطلاعات بیشتر