زمین شوی سالن ها و فضا های اداری

ساختمان های اداری معمولا دارای حجم زیادی از مراجعه کنندگان می باشند. سطح زمین در این مکان ها، بدلیل تردد افراد و آلودگی های محیطی، به سرعت کثیف و آلوده می شود. باقی ماندن آلودگی به مرور زمان سطح را نازیبا جلوه داده و سلامت افراد و کارکنان را تهدید می نماید. بنابراین نظافت و شست و شوی کف زمین در ادارات دارای اهمیت بخصوصی می باشد. دستگاه نظافتی اسکرابر یک محصول کاملا مناسب برای کفشویی و از بین بردن آلودگی ها به حساب می آید. این دستگاه، با کاهش هزینه های نیروی خدماتی، امر نظافت و شست و شوی سطح را با کیفیت بالا انجام می دهد. کف شوی می تواند در شست و شو و خشک نمودن همزمان سطوحی چون اپکسی، سنگ، بتن، کاشی و سرامیک بکار رود.


معرفی دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر یک کفشوی مکانیزه می باشد که در شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای این کار، ابتدا آب بر روی سطح زمین پاشیده می شود و سیستم برس زنی بکار می افتد. سپس برس یا برس های اسکرابر که متناسب با جنس سطح در مدل های مختفی تولید شده، با حرکت بر روی سطح و چرخش خود، آلودگی را از عمق سطح جدا می نمایند. آب آلوده و مواد نیز بوسیله تی جمع شده و با مکش به داخل مخزن ریخته می شوند. بکارگیری دو مخزن آب کثیف و تمیز جداگانه در طراحی اسکرابر ها، از انتشار آب آلوده به نقاط دیگر جلوگیری می نماید.


مزایای اسکرابر نسبت به روش دستی

استفاده از زمین شوی ها تحول عظیمی در امر نظافت و شست و شوی سطوح ایجاد نموده است. با بکارگیری این دستگاه ها، در مراکز اداری، تجاری و صنعتی، روش های دستی بدون استفاده مانده اند. افزایش چند برابری سرعت شست و شو، کاهش هزینه های مربوط به استخدام نیروی خدماتی و امکان شست و شوی انواع سطوح از جمله مزایای کفشور ها نسبت به روش دستی سطل آب و تی می باشد. بعلاوه این کف شور ها، در مصرف آب صرفه جویی نموده و با کاهش استفاده از مواد شوینده، سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. با توجه به خشک شدن سطح زمین بوسیله این دستگاه، آلودگی در سطح زمین پخش نشده و زمین لغزنده باقی نمی ماند. در نتیجه محیط ایمنی در حین نظافت وجود داشته و میزان تمیزی سطح ارتقا می یابد.


دسته بندی کف شوی ها

شرکت های مختلف، کفشوی ها را در مدل های مختلفی طراحی و تولید می نمایند. از نظر منبع تغذیه، این دستگاه ها می توانند باتری دار یا کابلی باشند. اسکرابر های باتری دار، در حالت شارژ کامل تا چند ساعت مورد استفاده قرار گرفته و سپس نیاز به شارژ مجدد دارند. در نقطه مقابل، اسکرابر های کابلی قرار دارند که از جریان برق برای تامین منبع تغذیه دستگاه استفاده می نمایند. این کفشو ها نیاز به شارژ مجدد نداشته و در محیط هایی که دسترسی به کابل برق ناممکن یا دشوار است، کم تر استفاده می شود. برای هدایت این زمین شوی ها، از دو شیوه دستی و خودرویی استفاده می شود. در کف شو های دستی، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آنرا هدایت می نماید. همچنین در نمونه های خودرویی این دستگاه، کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، آنرا به مانند یک خوردو و به سادگی هدایت می نماید. اسکرابر های خودرویی بیشتر در محیط های وسیع و اسکرابر های دستی معمولا در محیط های با وسعت کم استفاده می شوند.


اسکرابر مناسب برای شستشوی ساختمان های اداری

برای شست و شوی کف زمین در ساختمان های اداری از مدل های مختلف اسکرابر استفاده می گردد. اسکرابر های دستی با توجه به وسعت کم محیط های اداری و قدرت مانور بالای این دستگاه ها در چنین محیط هایی کاربردی ترند. انتخاب ابعاد کفشور دستی نیز به میزان کارایی مورد نظر و مساحت محیط بستگی دارد. در انتخاب بین نمونه های باتری دار و کابلی، نکات متعددی مورد توجه است. در صورت انتخاب زمین شوی باتری دار، تناسب میزان شارژدهی دستگاه با یک بار نظافت محیط جهت صرفه جویی در زمان دارای اهیمت است. زمین شوی های کابلی نیز بدلیل وزن کمشان نسبت به نمونه های باتری دار، سبک تر بوده و راحت تر مورد استفاده قرار می گیرند. البته در انتخاب مدل های کابلی در نظر گرفتن دسترسی به پریز برق باید مورد توجه قرار گیرد.

گالری تصاویر

کف شوی  زمین شوی  زمین شو  اسکرابر  کف ساب دستگاه کف شوی کف شور اسکرابر شستن کف کفشوی کفشو دستگاه اسکرابر کفشوی زمینشوی اداری تجاری مسکونی دستگاه کفشوی زمینشور صنعتی شستن کف زمین کف شور دستگاه های نظافت صنعتی کفشور صنعتی زمینشور نظافت ماشین شستشوی کف شستشو زمین شستن دستگاه کف شور کف شوی صنعتی کفشور اسکرابر hs;vhfv کفشوی صنعتی شستشوی کف  دستگاه های نظافت صنعتی  کفشوی کفشور شستشوی کف با دستگاه شستن کف ماشین نظافتی کف شوی شستشو شستشوی اپکسی سنگ سرامیک بتن کفپوش کاشی

گالری ویدئو

اسکرابر و شستشوی سطوح اداره خودروسازی

درخواست اطلاعات بیشتر